Skocz do zawartości

Geekbuying.com - problemy z zakupem, wysyłką, trackingiem


kowluk

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie dlaczeg na moją prośbę o anulowanie zamówienia dostałem odpowiedź, że jest już wysłane. Wystarczyło poprosić o cierpliwość i zaproponować pistony z 5$ w ramach rekompensaty. Każdy by sobie przeliczył czy chce czekać czy też nie a sklep wyszedłby z twarzą 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gmo88 napisał:

Ja przed chwilą dostałem numer XJ*********JF, wcześniejszy 2016110***** dostałem 21.11.2016, także coś sie rusza chyba

Ja ten nr mam od 19 listopada a kupiłem 9, 12 listopada dali ten śmieszny nr 2016.... I tak sobie wisi w francji, wygląda tylko że wygenerowali numer paczki i tyle, dpd fizycznie go jeszcze mogło nawet nie dostać, jeśli do jutra się to nie zmieni to robię spór w paypalu

Edytowane przez b0b3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje im czas do czwartku, ale na dostarczenie tego do mnie, jesli nie to spór, o czym zostali juz poinformowani i raczej pewnie g.... z tym zrobią by pomóc

 

tak wyglada moj tracking

 

http://www.chronopost.fr/en/chrono_suivi_search?listeNumerosLT=XJ550409777JF&lang=en&op=&form_build_id=form-jmoexkcwtyMsAJZLNbh72xYB6IL0ObxhlUq7OIwU8PU&form_id=chrono_suivi_colis_block_form

 

a kupione 9 listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Matf napisał:

g... mnie to obchodzi, że nie wytrzymasz kilku dni. Wysłali mu już paczkę, a temu nadal źle. Takim cebulakom to nigdy się nie dogodzi.Tfu!

 

Processing - max 7 dni roboczych

Wysyłka - max 15 dni roboczych

 

Czyli mają czas do 9 grudnia na dostarczenie.

Gdzie masz info o 15 dniach roboczych? ja mam 5-8

 

ps. w przypadku mojego zamowienia bylo instock

 

" For products in stock, we guarantee shipment in 24-48 hours. "

 

wiec nie wymyslaj maksymalnych widełek jakie znajdziesz na ich stronie.

Edytowane przez b0b3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, saperq napisał:

Nie otrzymałem nadal poprawnego numeru do 3 zamówień na łączną kwotę ponad 500$.

Nadal mam tylko niedziałające DPDxxxxxxxxxFR do każdego.

Może 3 dni to 3 dni robocze i jutro coś się ruszy?

Na pewno 3 dni robocze, taką informację podali w mailu.

Dobrze by było żeby ruszyło, nie zależy mi tak bardzo na czasie co na samym fakcie czy wysłali ten sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem mi5 11.11, od 16.11 mam ten niedziałający nr trackingowy dpd...fr, czekam do jutra jak nie otrzymam poprawnego nr to sprawa do paypal.
Ktoś już otrzymał poprawny nr po tych obietnicach z czwartku, że w ciągu 3 dni będzie?

Tak, ja otrzymałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal bez zmian, jutro mijają 2 tygodnie od "niby wysyłki" i jutro też mija ten deadline z maila z czwartku (co wszyscy dostali).

W weekend im napisałem wiadomość, że chce zrezygnować z zamówienia - to mi odpisali, że nie mogę zrezygnować bo zamówienie jest wysłane.

 

Zaraz do nich napiszę - że jak wysłali to poproszę o tracking paczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aereka85 napisał:

To znaczy, że coś działają w tym temacie, a gdzie jest Twoja paczka we Francji ciągle?

Obydwa zamówienia z 11.11

Pierwsza paczka:

1.JPG

Druga paczka:

2.JPG

Tak to wyglądało u jednego z forumowiczów i u mnie jak widać jest dość podobnie.

comment_XOUam79Iz28HOC3MFLzx0ZEwNeBt8lyN.jpg

Jeśli wszystko pójdzie gładko to za 2-3 dni pierwsza paczka będzie w moich rękach.

Edytowane przez 4mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, 123qwe napisał:

Jakbym mial dzialajacy nr to bym sobie poczekal, a tak sam nie wiem co myslec. Niby za tel fajna cena, ale doplacajac 100zl pewnie juz bym go dawno mial a nie motal sie z jakims szemranym sklepem.

Dokładnie to samo myślę. Totalne zero informacji - niby wysłali, a tracking od 2 tyg nie działa, na mailu to samo zlewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście założyłem roszczenie jako jeden z pierwszych. Termin na odpowiedź drugiej strony mija 3.12. Na razie sklep nie raczył odnieść się do mojego zarzutu, że paczka nie została wysłana i udokumentować ten fakt w PP. Myślę więc, że należy spodziewać się zwrotu po uznaniu mojego sporu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kowluk napisał:

Ja na szczęście założyłem roszczenie jako jeden z pierwszych. Termin na odpowiedź drugiej strony mija 3.12. Na razie sklep nie raczył odnieść się do mojego zarzutu, że paczka nie została wysłana i udokumentować ten fakt w PP. Myślę więc, że należy spodziewać się zwrotu po uznaniu mojego sporu. 

U mnie mają czas do wieczora 05.12.

Podejrzewam, że jak by mieli potwierdzenia nadania to by go dawno wysłali Paypalowi - a jak tego nie robią to wniosek jest tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło... ze robia nas w bambuko. Odpowiedz chronopostu z grubsza o moim numerze:

Chcielibyśmy Ci pomóc, ale prawde mówiąc tej paczki jeszcze nie odebraliśmy, informacja TETHYS mówi że celnicy francuscy zostali poinformowani że taka paczka nadejdzie do oclenia wkrótce.

Czyli oni faktycznie mogli tego nawet nie wysłać, a na mój mail GK juz nawet nie odpisalo.

 

ps. dla porównania mail z GK - tydzien temu:

"please don't worry ,the parcel is on the road it will be arrived in your country soon" :)

wiec oni nie maja problemu z kurierem/ celnikami tylko z towarem?

Edytowane przez b0b3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogą robić kombinacje z tą paczką żeby uniknąć cła. Bo jak celnik policzy rzeczywistą wartość to popłyną grubo. Tak czy inaczej 3 dni od maila miną i startuje zabawę z PayPal.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich za pomocą chatu, że od 16 nie działa tracking a dzisiaj mija 3 dzień, w którym mieli wysłać nowy nr trackingowy, napisali mi, że wysłali paczke 25 listopada dopiero. Więc mówie im, że dlaczego wcześniej kłamali z tym trackingiem i wiadomo napisał, że oni nie kłamią. Po chwili wymiany zdań na ten temat, spytałem czy mają jakieś potwierdzenie nadania paczki i tu nagle cud, właśnie w tej chwili mój nr został zaktualizowany i  wysyła mi nowy nr trackingowy, w którym mam widok, że od 23 jest Thetys.

Brak słów, bo ewidentnie kłamią. Raz, że wysłane 16 teraz 25 a nr trackingowy pokazuje ze 23 już jest we Francji, więc pewnie wysłali mi kogoś nr, żeby mnie zbyć.

Czekam jeszcze 2 dni bo tak mi powiedział, że zaktualizują i wyślą na maila. Mam transkrypt tej rozmowy, więc po tym daję sprawę do paypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...