Jump to content

ponyyou

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi5

Recent Profile Visitors

447 profile views

ponyyou's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. To za kilka dni wyjdzie z Francji. w ciągu tygodnia pewnie dojdzie. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 2. Wysłali 19 najpierw nie działający potem działający i jak na screenach widzisz na początku nic się nie działo a dopiero później ruszyło.
 3. Wydaje mi się że oznacza to że jest już w Francji i za kilka dni ją opuści. Ja osobiście jestem zadowolony z tego sklepu. Paczka bez Vat i w miarę szybko, zamówiłem 16 otrzymałem 30.
 4. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem 16 otrzymałem 30 przez live chat był bardzo dobry kontakt. Jedyne czego mogę się przyczepić to do romu w mi4c który zablokował bl ale teraz wiem jak to się robi innym telefonie niż mi5. Jeżeli nie zależy nam na czasie a na cenie to mogę ten sklep polecić.
 5. Dostałem mi4c biały bez VAT. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 6. Słuchajcie wydaje mi się że wasze zamówienia idą dopiero teraz do Francji i geekbuying wygenerował parę numerów po prostu wcześniej. Z tydzień albo szybciej już dojdą pewnie do Francji.
 7. Niestety informacja ta mało nas obchodzi gdyż większość osób wybrała Eu piority Tax included nie Dhl jak ty z tego co przeczytałem.
 8. Pewnie wygenerowali wcześniej. I dopiero teraz wsadzili do kontenera. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka zmieniło się coś 23 wydaje mi się że wtedy paczka dotarła do Francji. A 25 na drugim numerze tym numerowym pojawiło się .
 9. Dostałem go 19. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 10. proszę bardzo Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 11. Moja już jest w Polsce i jak macie numer i nic się nie dzieje to się nie bójcie u mnie też tak było dopiero po tygodniu ruszy jak przyjdzie moja to dam znać czy z vatem czy bez. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...