Jump to content

4mk

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About 4mk

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  posiadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mam teraz pod ręką żadnego zablokowanego telefonu ale jeśli robisz dokładnie tak jak tam napisałem to na czystym telefonie bez dodanego konta xiaomi po kliknieciu w Add account and device powinno najpierw rozpocząć się dodawanie konta xiaomi a po wszystkim powinien wyskoczyć błąd -1, mimo to konto powinno zostać dodane poprawnie i można przejść do trybu fastboot i próbować odblokować tel. Edit. Spoko, widzę ze już poszło. Pozdr
 2. @Skyline118 Normalka. Jak zrobisz w powyższy sposób to pomimo błędu -1 będziesz mógł dodać konto i powinno udać ci się odblokować.
 3. Moj błąd choć w sumie wersja androida + model telefonu powinny wystarczyć do zweryfikowania. Z powyższego widać że to jest syfmiui (jest 5 cyfr w oznaczeniu wersji MIUI).
 4. Tutaj jest krok po kroku opisane co robić:http://en.miui.com/a-234.html Flashowanie w trybie EDL wygląda prawie identycznie jak w powyższym poradniku. Jedyna różnica to to że w kroku nr 3 musisz wprowadzić telefon w tryb EDL(download) a nie w fastboot. Jak wprowadzić tel w tryb EDL opisałem w tym poście:
 5. Jeśli nie masz tej opcji to spokojnie możemy założyć że jesteś na jakimś starym sofcie albo syfmiui. Wersję softu masz tutaj: Ustawienia > Inormacje o telefonie > Wersja Android Musisz w pierwszej kolejności wrzucić na telefon najnowszy soft dev china (wersja pod fastboot) w trybie EDL i dopiero wtedy możesz robić unlock.
 6. Jesteś na najnowszym sofcie Dev China czy dalej na tym z którym dostałeś telefon? Wystukane z Tapatalk
 7. Jeśli komuś nie idzie unlock przez błąd "current account is different from the account info on the device" to radzę spróbować mojego patentu:
 8. Ja czekałem na 2 kontach po około 4 dni. W uzasadnieniu napisałem dosłownie po jednym zdaniu własnymi słowami że "chcę wgrać na telefonu ROM z Polską lokalizacją". Na jedno z kont nie dostałem SMS z potwierdzeniem ale zgoda była już aktywna jak tylko zobaczyłem że mogę na tym koncie pobrać MiUnlock.
 9. Tak dla potomnych - jest conajmniej 5 sposobów wprowadzenia telefonu w tryb EDL: 1. Z poziomu Recovery: Uruchamiamy telefon w trybie Recovery (Vol+ + Power) a nastepnie klikamy w "download" 2. Z wiersza poleceń w trybie ADB: Musimy mieć zainstalowany "Minimal Fastboot and Adb" a nastepnie podpinamy normalnie uruchomiony tel do komputera i z wiersza poleceń MFA wykonujemy komendę: adb reboot edl 3. Z wiersza poleceń w trybie fastboot: Musimy mieć zainstalowany "Minimal Fastboot and Adb". Uruchamiamy telefon w trybie Fastboot (Vol- + Power) a następnie podpinamy tel do komputera i
 10. Mnie właśnie poszło na opornym Redmi 4 Pro w poniższy sposób: 1. Factory reset telefonu2. Przy pierwszym starcie nie ustawiam sieci wifi ani konta Mi3. Po starcie wchodzę w Developer options, włączam USB debugging i OEM unlocking 4. Reboot telefonu5. Łączę się z siecią wifi6. Wchodzę w Developer options > Mi Unlock status i klikam Add account and device a następnie dodaję konto Mi używając ID i akceptując każdy popup 7. Reboot do trybu fastboot i próbuję unlock bootloadera w chińskim MiFlashUnlock (MiFlashUnlock_1.1.0118.1)
 11. Miałem wgrane to samo - to jest syfmiui. Na Redmi 4 Pro nie ma jeszcze globala.
 12. Ja również nie dostałem żadnej wiadomości od Chronopost ani od Geekbuying a paczka od kilku dni wisi sobie gdzieś na francuskim cle.
 13. Trochę jednak racji ma bo opcja wysyłki nazywa się "tax included" a nie "jakoś to będzie". U mnie z drugą paczką prawdopodobnie szykuję się taka sama akcja :/ Date and time Event Supplement Saturday 12/10/2016 11:54 AM Chronopost France Held by customer service for investigations Scan location : Roissy - Paris - FR Comment : Contact with sender or consignee in progress Saturday 12/10/2016 11:54 AM Chronopost France Consignment awaiting payment of Customs duties
 14. Tu masz najnowsze oficjalne romy pod fastboot http://en.miui.com/a-234.html edit. Opis flashowania też jest pod tym linkiem. Ja flashowałem w download mode na syfmiui z zablokowanym BL i wygląda to identycznie jakw tym opisie dla fastboot z tą różnicą że wprowadzasz telefon nie w fastboot mode a w download mode.
×
×
 • Create New...