Jump to content

aereka85

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

aereka85's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. jeśli nie masz opcji zainstaluj z pliku to stuknij kilka/kilkanaście razy w rysunek "10" na środku ekranu
 2. Tak, sprawdzałem, dochodzi do 99 procent i przerywa, wyskakuje napis, że nie można odblokować
 3. Mam Mi 8 Lite wersja Global 10.3.2.0, chciałbym wgrać xiaomi.eu (mam pewne doświadczenie i wgrywałem wielokrotnie na mi5 i mi5s, bez większych problemów - korzystając z poradnika), mam zgodę na odblokowanie bootloadera, ale na tym romie nie mogę odblokować. O ile dobrze się orientuję to powinienem zmienić rom na dev, w tym problem, że wgrywając go do pamięci telefonu i wchodząc w aplikację Aktualizacje, po rozwinięciu 3 kropek nie mam opcji "wgraj z pliku", nie mogę też wprowadzić go w edl. Pomoże ktoś ruszyć z tym telefonem?
 4. Witam, Mi 5 3/64 MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.1.11 Dzisiaj grając w Ultimate tennis w momencie wybrania gry przez internet po kilku, kilkunastu sekundach nagle telefon zawiesił się i po chwili zresetował, przy każdej kolejnej próbie działo się to samo. Zagrałem w grę Dream League Soccer i również po włączeniu meczu po kilkunastu sekundach telefon się zawiesza. Pierwszy raz coś takiego się dzieje. Miałem MIUI 8.1.4 więc aktualizowałem do 8.1.11 i ten sam problem. Zauważałem, że gdy telefon jest nie ruszany przez dłuższą chwilę to jestem w stanie zagrać jeden mecz, ale na kolejny już nie mam co liczyć. Przy innych aplikacjach nie zawiesza się. Kupiony w geekbuying w listopadzie 2016. Ktoś ma pomysł co tu zrobić? Trzeba wymienić płytę główną? Ewentualnie ile to może kosztować?
 5. Paczka z 11.11 EU Priority Mail - Tax Included doszła po 18 dniach roboczych, czyli wyrobili się w terminie (max 22 dni robocze). Wszystko tak jak miało być bez Vat! Co do sklepu, wprowadził dużo zamieszanie poprzez nieprawdziwe wiadomości, które wysyłali do mnie, gdyby nie to pewnie miałbym pozytywne odczucia, a tak to mały niesmak pozostał. Najwidoczniej przerosła ich ilość zamówień.
 6. Paczka dotarła, zamówienie z 11.11 - EU Priority Mail, tak jak miało być, bez Vatu. Jeżeli liczyć terminy jakie były podane czyli 2-7 dni roboczych na przygotowanie paczki plus 7-15 dni roboczych na dostarczenie paczki to zajęło to im wszystko 18 dni roboczych, więc wyrobili się w tym przedziale (max 22 dni robocze). Ogólne moje wrażenia co do zakupu z tego sklepu niezbyt pozytywne, a to ze względu na fakt, iż sklep wprowadzał mnie w błąd i kłamał co do realizacji zamówienia (najpierw, że wysłali 16.11, później że dopiero 25, a tracking pokazywał 23). Sklep wprowadził tym dużo niepotrzebnego zamieszania.
 7. Tak, ale pisali w mailach, że może trafić się i wtedy zwrócą na podstawie rachunku z UC.
 8. Nic nie piszesz o Vat więc pewnie nie obciążyli Ciebie
 9. A ile dni dokładnie minęło u Ciebie od pojawienia sie w Thetys do przyjazdu do Polski. O Vacie koniecznie informuj
 10. Wychodzi na to, że jeszcze nawet odprawy celnej paczka nie miała o ile dobrze rozumiem. Więc jeszcze poczekamy troche
 11. Thank you for the tracking number, I would like to help you but we didn't pick up that shipment yet.The information "TETHYS” significate that French customs have been notified that they will receive your parcel soon to clear it.I invite you to wait for the update of the tracking or to get in touch with your sender to track your parcel.Thank you for your understandingNicolas Taką informację dostałem dzisiaj z chronopost
 12. Na trackingu też mam date 23, w mailu od nich 29. Też trochę dziwne, że wszyscy mamy te same godziny z minutami wpisane
 13. Pewnie, że oszukują. Sprzedają towar, którego nie mają na magazynie. Do tego nie informują na bieżąco o sytuacji tylko zwodzą klientów. Teraz jak dostałem maila z nowym nr trackingowym jest informacja, że wysłane 29 i czas dostarczenia od 7-15 dni, wcześniej jak dostałem niedziałający 16 listopada też było 7-15 dni, więc minęły prawie 2 tygodnie a nadal trzeba czekać tak samo długo. Pierwszy i ostatni raz zakupy w geekbuying.
×
×
 • Create New...