Jump to content

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków

Recommended Posts

• Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dostępna jest modyfikowana aplikacja SMS (Mms.apk), która po instalacji daje możliwość usuwania polskich znaków podczas wysyłania wiadomości tekstowych. Informacje instalacja aplikacji o numerz

Ogonki od dzisiaj w Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.unicode Każdy mający starszą wersję (z forum) musi ją najpierw usunąć.

BasketBuild nadal leży, więc: Unicode_6.9.1-MI2-5.0.zip Unicode_6.9.1-MI4c-5.1.zip (pasuje do wszystkich na andku 5.1) Unicode_6.9.1-MI4i-5.0.zip (pasuje jeszcze do RN2/RN3) Unicode_6.9.1-MI4-MI3

Posted Images

• 2 weeks later...

Walisz tablicą po oczach, a nawet nie sprawdziłeś w co się mieści w ramach HDPI. Dodatkowo w pieszym poście masz przykładowe telefony i takie neov ma taki sam ekran jak Twój telefon i jest sklasyfikowane jako HDPI.

screens-ranges.png

DPI sprawdzasz sobie w pliku build.prop

A set of six generalized densities:
ldpi (low) ~120dpi
mdpi (medium) ~160dpi
hdpi (high) ~240dpi
xhdpi (extra-high) ~320dpi
xxhdpi (extra-extra-high) ~480dpi
xxxhdpi (extra-extra-extra-high) ~640dpi
  • Like 1

Musisz użyć menadżera plików który potrafi zamontować systemową partycję do zapisu, ja używam ES Eksploratora i nigdy nie miałem problemów z podmianą żadnej aplikacji nawet tej od SMSów. Jak nie umiesz tak to parę postów wyżej Acid podał instrukcję krok po kroku jak wrzucić przez ADB.

Trzecim sposobem to podmienić aplikację w pliku z Romem i dopiero potem wrzucić aktualizację na telefon.

tapatalk32.png