Jump to content

hadret

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi2S

hadret's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Próbowałem jeszcze CWM zapodane tutaj na forum przez Acida, które można pyknąć z poziomu Mi-Recovery -- nie poszło. Uznałem, że coś grubiej musi być porobione, więc przeinstalowałem MIUI na czysto (via MiFlash). Potem wrzyciłem TWRP przez fastboota i poszło za pierwszym razem. Jeszcze raz sorki za zajęcie tematu w niewłaściwej kategorii i dzięki wszystkim zainteresowanym za odpowiedzi
 2. Cholera, napisalem w zlym dziale, sorki Aries to model Mi2S i taki mam tez telefon -- problem nadal aktualny. Jest jaki mily mod, ktory moglby wyciac moja pisanine do odpowiedniego dzialu?
 3. Kurczę, mam problem nawet z takim flashowaniem. Odpalam telefon w trybie fastboot i kiedy robię fastboot devices z konsoli, pokazuje mi coś takiego: $ sudo fastboot devices a1f251d1 fastboot Potem robię flashowanie TWRP 2.8.5.0 z tematu [rom] Ivan's Aosp Lollipop 5.1 i dostaję komunikat o poprawnym flashowaniu: $ sudo fastboot flash recovery openrecovery-twrp-2.8.5.0-aries-20150221.img sending 'recovery' (10632 KB)... OKAY [ 2.139s] writing 'recovery'... OKAY [ 0.500s] finished. total time: 2.639s Mimo to, nadal kiedy odpalam recovery dostaję Mi-Recovery zamiast TWRP. Ktoś jeszcze ma podobny problem?
 4. Czy na chwilę obecną jest jakiś sposób żeby wgrać tę modyfikację na Mi2S z MIUI 6 (4.4.4)?
×
×
 • Create New...