ZduneX25

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków

Recommended Posts

Ale fail :D zobacz:

<string name="url_down2">https://basketbuild.com/uploads/devs/ZduneX25/miuiv6/wip/sms/5.5.15/MIUIPolska_Mms-mod_%1$s-%2$s-4.4.zip</string>

zamiast zmiennej to ja wstawiłem 5.5.15 na stałe, teraz zagadka czemu to w ogóle mi pobierało na początku :P szykuję już fixa.

Dobra, teraz działa 200% pobieranie, tylko czy ogony Wam utnie: https://github.com/zdunex25/strip_unicode_app/raw/5f8bcf7456698adb1d08387e61b690c6768edb93/bin/Unicode.apk

Ale fail :D zobacz:

zamiast zmiennej to ja wstawiłem 5.5.15 na stałe, teraz zagadka czemu to w ogóle mi pobierało na początku :P szykuję już fixa.

Dobra, teraz działa 200% pobieranie, tylko czy ogony Wam utnie: https://github.com/zdunex25/strip_unicode_app/raw/5f8bcf7456698adb1d08387e61b690c6768edb93/bin/Unicode.apk

Stała zamiast zmiennej, zdarza się nawet najlepszym :)

Teraz pobiera, ale co do ucinania ogonków, nie mogę sprawdzić bo "Mod jest już zainstalowany" - podmieniałem wcześniej ręcznie Mms.apk

Zobaczymy przy następnej wersji, a może znajdzie się ktoś kto jeszcze nie wgrał moda ręcznie i da nam znać.

U mnie działa, redmi2 1gb. Zarówno w wersji 5.5.29 jak i 5.6.4 programik pobrał moda, zainstalował go i zrestartowal słuchawkę. Ogonki ucina.

• Like 1

Działa u Ciebie, działa i u mnie na mi4, więc super. Zaraz dodam link do aplikacja w pierwszy post.

• Like 1

Działa u Ciebie, działa i u mnie na mi4, więc super. Zaraz dodam link do aplikacja w pierwszy post.

Dzięki Ci!

note 4g

pobiera i instaluje, tylko opcja uruchom ponownie nie dziala, trzeba kliknac wstecz i zrestartowac recznie

Czy mod przeznaczony do MI NOTE działa również dla MI NOTE PRO? Wczoraj instalowałem aplikację "Ogonki" i niestety nie działa.

Niestety nie, bo PRO to już inny android 5.0, a w aplikacji nie napisałem jeszcze wsparcia dla lollipopa.

Pytanko: czy komuś ucina ogonki w najnowszej wersji 5.6.4 na Redmi 1s? U mnie niestety d*pa a na mi3 działa idealnie...

Nie robię moda dla 1s. Dodam w menu aplikacji wspierane modele i aktualizacje samej aplikacji, potem zajmę się wsparciem 5.0

Działa jak należy :wink: . Miło, że apka utrzymana w stylu MIUI. Tylko możne dopisz informację o Root do wersji V6 na pierwszej stronie lub lepiej w aplikacji i będzie 120% zadowolenia.

To jest pierwsza działająca wersja, planuje dodać komunikat na start by włączyć roota. Jeszcze dużo do zrobienia.

Dobra mam info wyskakujące tylko na niewspieranych telefonach:

device_2015_06_09_143443.png

Jak uda się zrobić powiadomienie o dostępności nowszej wersji samej aplikacji to dodam apk, a potem wsparcie 5.0 przyjdzie już przez aktualizacje w aplikacji :)

• Like 1

Będzie mi potrzeba jedna osoba do testów jutro (wolna przed południem) i mod też wrzucę na serwer jutro ze względu na testy.

Niech ktoś się odezwie przez komunikator: klik

Na serwer Kamil wrzucił wersję do 5.6.11. Sprawdziłem i wszystko działa. Zgodnie z zapowiedziami dodał też powiadomienie o nowej wersji, pojawia się info o nowej wersji aplikacji Ogonki oraz o nowej wersji samego moda SMS. Aplikacja porównuje plik z serwera z plikiem z pamięci telefonu. Aby wszystko działało należy pozostawić pliki z zeszłego tygodnia, chodzi o plik i katalog unicode/system/priv-app/mms.apk
Nie kasujcie tych danych a za tydzień będzie mieć takie ładne powiadomienie jak w załączniku.
Wyrazy uznania dla Zdunex25
post-4931-1434215821,5885_thumb.jpeg

• Like 1

Dobra mam info wyskakujące tylko na niewspieranych telefonach:

device_2015_06_09_143443.png

Jak uda się zrobić powiadomienie o dostępności nowszej wersji samej aplikacji to dodam apk, a potem wsparcie 5.0 przyjdzie już przez aktualizacje w aplikacji :)

Jeśli Redmi Note 2GB LTE Dual Sim nie jest wspierany, to bardzo dziwne jest..

Na Nexus 5 wyskakuje komunikat "Twoje urządzenie jest niekombatybilne....."

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Zgadza się, obecnie mod powstaje tylko dla minote, mi3, mi4, redmi2 (HM2014811), redmi1 (HM2013023), redmi note lte.

Mod do manualnej instalacji powstaje jeszcze dla mi2 oraz minote pro, wsparcie dla tych modeli pojawi się wkrótce w aplikacji Ogonki.

O Nexusue 5 i portach jeszcze nie myślałem.