Jump to content

dyleck

Użytkownicy
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

657 profile views

dyleck's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Wow, zarabisty ficzer szykują. Dla posiadacza małych dłoni (jak ja) to genialne rozwiązanie. Nie mogę się doczekać bo już nie raz musiałem nieźle się gimnastykować, by dosięgnąć na górę ekranu. http://en.miui.com/thread-65296-1-1.html
 2. A powinieneś, bo część bugów może wynikać właśnie z upgrade'u, część z używania jakiś tam aplikacji, a niektóre z innych locale (np. https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=79257) Jak już tak testujesz, to looknij na poniższą listę - tam znajdziesz sporo więcej bugów związanych z Lolipop (ale uwaga - nie tylko). https://code.google.com/p/android/issues/list
 3. No to w takim razie kolejne, z bardziej wiarygodnego źródła. http://www.talkandroid.com/226866-lollipop-bug-camera-stops-working-when-flashlight-times-out/ http://www.talkandroid.com/226837-lollipop-bug-adding-a-widget-could-freeze-the-launcher/
 4. http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/Android.5.0.Lollipop-klopotow.po.premierze.ciag.dalszy,442 Headline z onetu. I tak wiem, że u Lalo wszystko działa. Na moim MI4 z v6 też wszystko działa...
 5. Szkło nilkina jakie mam na mi4 odwraca polaryzację ekranu i jak mam nałożone okulary przeciw słoneczne z filtrem polaryzacyjnym to nie widzę ekranu. Muszę zdejmować okulary albo obracać telefon do poziomu.
 6. Do mniej więcej metra działa. I działa bardzo dobrze, choć czasami się zdarza że pojawia mi się konieczność wprowadzenia kodu (z raz na 100 razy).
 7. @up Z tego co pisał ACID jutro będzie już taka opcja.
 8. Sprawdziłem dzisiaj - liczy kroki jak ręce są w kieszeni.
 9. W zimie nie, ale za to jak idę z telefonem w ręku na którym jest opaska i patrzę na ekran (czyli nie ruszam ręką) gdzie jest odpalona aplikacja to kroki lecą.
 10. Okulary przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym. W soczewkach jest chyba filtr antyrefleksowy, więc nie powinno to mieć znaczenia. Mam też korekcyjne okulary z filtrami itd. I wszystko jest ok.
 11. Mi się udaje jakiś 7/10 razy. Jak już spojrzysz na opaskę to trzeba trochę poczekać, tak z 1-2 sekundy.
 12. Kurcze, sprawdziłem i faktycznie na 3G pingi do onetu mam teraz 20-30ms. Dostępu do LTE teraz nie mam, natomiast kiedyś testowałem i miałem te 20ms a na 3G koło 100ms. Widać dużo się pozmieniało - pewnie sieć 3G została mocno odciążone kosztem obciążenia 4G.
 13. Wszyscy pomijacie najistotniejszą przewagę LTE - niskie opóźnienia albo jak to gdzieś ładnie ktoś nazwał - latencje. W LTE pingi mają po 20ms czyli tak jak stacjonarne łącza DSL, a na 3G od 100-200ms i więcej. I to będzie miało ogromne znaczenie w przypadku szybkich gier (FPP w szczególności) - napewno wiecie jak beznadziejnie jest grać w CSa jak masz pingi 200ms. Tyle tylko że na telefonie raczej nikt nie gra, niemniej jednak może udostępnić net po wifi, więc uzasadnienie dla posiadania tego czegoś jest. Natomiast jeśli chodzi o przeglądanie internetu, oglądanie filmów czy czytanie poczty to imho nikt różnicy nie zauważy.
 14. Nie kąpałem się i jakoś mi nie śpieszno by zostać królikiem doświadczalnym. Wskazania diodami działają jak wykonasz ruch ręką przypominający patrzenie na zegarek.
 15. No nie wiem. Zobacz jak się teraz na pniu sprzedają partie Mi3 w Indiach.
×
×
 • Create New...