ZduneX25

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków

Recommended Posts

16 minut temu, Albin napisał:

c2e4bd671e4f0ccb4cda7d9b6cfec8da.jpg

U mnie widzial

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

"pobierz mod by zainstalowa" i "nowa wersja w przygotowaniu" stan: nie zainstalowano

rn2, tak mam od dwoch tygodni, apka roota ma

Dla RN2 dawno jest.

Możesz podać link do aktualnej apki. Tak aby nie dociągać aktualizacji?

Wysłane z Redmi Note 2 Prime

@cukru Redmi 3 jest w aplikacji

W pierwszym poście jest link do najnowszej wersji apk. Może coś zmienili w tym tygodniu, dwa tygodnie temu utrudnili instalację na mi4c i nie mogę tego tam obejść.

@ZduneX25 Próbowałem instalować przez aplikację, ale jedyne co się działo to usuwała się apka od smsów. Ręcznie wchodzi bez problemu.

EDIT: dobra wszystko jasne :P RN2 dostawał mod z MI4i, bo mają identyczne pliki, a że skończyło się wsparcie MI4i to i u Was nie znajduje. To samo z RN3, poprawie to.

@cukru ale na pewno rom od nas używasz?

• Like 1

Mi4c i Redmi3 czyli android 5.1.1 robi cyrki. Mam jeden pomysł, ale będę potrzebował testera.

EDIT: RN2 i RN3 już poprawione, w sensie mod dodany na serwer telefon sam wykryje.

• Like 1

Na Redmi 2 2GB z Lollipopem działa wersja z Mi4C (przynajmniej na wersji 6.4.7 - później nie aktualizowałem już softu).

Tu już wchodzi w grę inna rozdzielczość, póki co redmi2 lollipop stoi u mnie pod znakiem zapytania.

Witam,

Mam Mi Note Pro. Wgrałem ten mod przez Unicode.apk. Potem mi pokazało przy instalacji że wersja na serwerze 6.4.28 a w telefonie 6.3.17. I to prawda bo zostawiłem sobie ostatni ROM zrobiony przez MIUI Polska w myśl zasady "dobre, bo polskie".

Skutek instancji taki, że usunęło mi stockowa aplikacje od sms-ów.

Czy ktoś ma do tej wersji ROMu 6.3.17 dla mojego telefonu aplikacje SMS? Mam TWRP 3.0 więc bym sobie dograł. Na razie korzystam z QKSMS, bo uważam że to dobra aplikacja.

PS. Czy dla rozdzielczości, która jest w Mi Note Pro w ogóle będzie działać ta aplikacja Ogonki?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Edited by sayian
Dodałem pytanie o rozdzielczość

Przed chwilą, gregsoir napisał:

będzie mod dla Redmi 3?

Wersja z Mi4c działa po wrzuceniu ręcznie.

• Like 1

Na redmi note 2 powinienem wgrać apkę Unicode? Zrobić to z poziomu systemu czy jakoś przez recovery?  Rom to Eu 7.2.3.0

Potwierdzam, wersja dla Mi4c działa po wrzuceniu ręcznie także na Redmi 3 PRO.

Dzięki za apke dla mnie nr 1 przy pisaniu sms-ów :)

2 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Mod jest tylko dla wersji dev...

Czyli na stable pozostaje mi jedynie zmiana domyślnej aplikacji sms?

Wydaje mi się ze nie. Sciagasz plik apk i podmieniasz w /system, powinno działać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Podmieniać może plik najbliższy jego wersji, ale nie zrobi tego apką tylko musi ręcznie.

Jakby był ktoś tak miły i mi powiedział jak mam to zrobić to byłbym dozgonnie wdzięczny. Mam na myśli która to będzie apka (Unicode czy mms) oraz jak ją podmienić ręcznie.

Mms, kopiuj/wklej.

Z innej beczki. Planujecie rozwijać aplikacje na miui 8?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Miui 8 nie jest niczym niezwykłym. To MIUI z kolejnym numerkiem. Aplikacje są takie same w większości. Póki aplikacja Mms nie zostanie kiedyś zastąpiona przez zupełnie inny twór to mod będzie cały czas.

Z MI Note

• Like 1

Witam, czy da się zrobić cos z takim problemem? Po instalacji ostaniego romu 6.5.26 na redmi 1s - armani oraz Supersu ( ogonki dostają roota) niestety nie da rady uruchomić Ogonków. Proces instalacji niby przebiega pomyślnie ale po restarcie niestety znika apka sms. Po prostu wcina ją coś na śniadanie, ikonki również nie ma.

Na rn2 po aktualizacji znika aplikacja od smsow.

Wysłane z Redmi Note 2 Prime

Witam, czy da się zrobić cos z takim problemem? Po instalacji ostaniego romu 6.5.26 na redmi 1s - armani oraz Supersu ( ogonki dostają roota) niestety nie da rady uruchomić Ogonków. Proces instalacji niby przebiega pomyślnie ale po restarcie niestety znika apka sms. Po prostu wcina ją coś na śniadanie, ikonki również nie ma.

Dokładnie to samo na MI4C. To moja druga próba i znowu to samo. Zostałem bez systemowej aplikacji do sms.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Akurat mod do RN2 to dopiero w tej chwili się dodaje, a z urządzeniami 5.1 (MI4c/Redmi3) problem jest znany, tylko skoro działa na innych modelach to jak mam poprawić na mi4c, macie jakiś inny supersu? Inne miui? Nie wiem co zrobić z modelami na 5.1..

Na 4.4 i 6.0 sam testuję co weekend i zawsze działa.

@cukru paczki zip tam są pod twrp, więc skoro mają rom dev (bo wszyscy wiemy, że mod jest tylko dla werdji dev) to i zipa mogą wgrać, bo dev = twrp

BTW: jak ktoś będzie miał rozbite mi4c to może mi podesłać zanim się pozbędzie to może dojdę przyczyny :P