ZduneX25

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków

Recommended Posts

Jak masz zainstalowaną aplikację to musisz zainstalować w niej mod, ale to dopiero po daniu apce uprawnień roota.

Przypadkiem odinstalowałem apliakcje "ogonki" i teraz nie mam aplikacji do obsługi sms-ów.

Zainstalowałem aplikacje unicode ale to nic nie pomogło, czy ktos wie jak jak przywrócić aplikacje do sms-ów ?

zaistalowałem mod ze strony, zainstalował sie, Po instalacji mogłem wybrać gotowe albo uruchom, wybrałem druga opcje i sprawdziłem aktualizacje i ściągnęła mi się nowa wersja taka jaka miałem chyba 4,6, jak kliknę zainstaluj to nic sie nie dzieje.

Nie ma jeszcze wersji do ostatniego wydania z piątku czy coś u mnie nie tak? bfb3f5ca474b009e8488734e8988db57.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Moze sie komuś przyda - trzeba zmienić wersje roma w build.prop. Z jakiegoś powodu ktoś wpisal piatkowa zamiast z czwartku i apka nie widziala patcha. Po zmianie znalazło modyfikacje i dziala ok :-)

• Like 1

Mam problem z instalacją na Mi4, ściągnołem plik z 1 postu, zainstalowałem, włączyłem opcje ROOT dla tej aplikacji ale nie mogę zainstalować gdyż mam komunikat aby zainstalować "mod" nowszej wersji tez nie mogę ściągnąć gdyż mam komunikat ze jest w przygotowaniu.

Jak ominąć ten problem albo co zle zrobiłem ? wersja ROMu to 5.12.11.

Wszystko dobrze zrobiłeś tylko jeden telefon = jedna wersja, mod jest zawsze przeznaczony do najnowszej wersji, a najnowsza jest 6.1.28 (tu z kolei inny problem z dekompilacją przez androida 6.0).

Starsze wersje trzeba wgrywać ręcznie, archiwum jest tu: https://s.basketbuild.com/devs/ZduneX25/miuiv7/wip/sms

Dzięki za info, jak możesz to powiedz mi jedną rzecz, jaka wersje mam zainstalować ? ROM mam wersji 5.12.11 w wersji 5.12.10 nie ma Mi4 jest wersji  5.12.17 lub 5.12.4 którą wersje zainstalować ?

Aby zainstalować muszę wypakować i w folderze system==>priv-app==>Mms.apk ?

Bo próbowałem obie wersje zainstalować ale za każdym razem mam błąd.

Edited by grzegorz1982

próbowałem, ale za każdym razem pod koniec instalacji mam błąd tzn. wyskakuje mi na czerwonym tle znak X.

Czy aby zainstalować to muszę odinstalować "ogonki"? bo teraz mam zainstalowane ogonki i próbuje zainstalować Mms.apk

Edited by grzegorz1982

Nie. Kopiujesz plik menedzerem plików a nie instalujesz jak zwykła appke. Po skopiowaniu reset.

Witam,

Czy jest możliwość modyfikacji apki do Letv x600,

on ma portowanego miui z xiaomi notes 2...mogę wydłubać z niego pliki potrzebne do zmiany, miui v7 6.1.22.

Bardzo bym prosił to jest jedyny soft który działa dobrze na tym fonie.

4 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Działa :) Dziękuję za pomoc.

Edited by bpbiszkopt
A do redmi 2, siostra ma takiego. Próbowałem apk ale nie idzie.

dla note 2 jest najnowsza wersja? mi wyswietla ze w przygotowaniu, a najnowsza wersje unicode.apk mam i roota dalem

17 minut temu, ZduneX25 napisał:

Do wersji 6.1.28 tak.

czyli w build prop zmienie na 29 i mi wyszuka? zadnych negatywnych konsekwencji nie bedzie? :D

Zainstalowałem ogonki ale nie mogę nadać uprawnień ROOT, co muszę zrobić aby ogonki działały ? Jak zainstalowałem ogonki otworzyłem apliakcje sprawdziloem dostepnośc aktualizacji, mam komunikat ze o aktualizacji ale nie moge zaistalowac gdyz mam komunikat ze operacja przebiegła pomysle... restart telefonu. Jak klikam uruchom ponownie nic sie nie dzieje jak zresetuje go to po ponownym uruchomieniu mam nadal aktualizacje.