Jump to content

grzmar

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About grzmar

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. Zauważyłem, że po kilkunastu dniach leżenia w etui słuchawki są rozładowane. Muszę je wyjąć, włożyć z powrotem do etui, poczekać aż się naładują i dopiero wtedy mogę ich używać. Czy to normalne zachowanie czy tylko przypadłość mojego egzemplarza? Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 2. Może wyczyść cache aplikacji najpierw. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 3. Działa stabilnie. Rozwojowej nie próbowałem. Gdyby global wspierał aod dla SMS i połączeń to bym chyba został przy global. W miui Polska/eu trochę przeszkadza mi kulejące OTA. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 4. Ja jestem na miui Polska stable i Netflix działa poprawnie. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 5. Dokładnie to samo na MI4C. To moja druga próba i znowu to samo. Zostałem bez systemowej aplikacji do sms. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 6. Czy przewidziana jest wersja dla miui 7? Bez tego nie instaluje 7
 7. Zanim zainstaluję wersję 7 chciałbym wiedzieć czy sdwap z nią zadziała oraz czy będzie dostępna modyfikacja aplikacji SMS obcinająca ogonki? A może jedno i drugie nie jest już potrzebne?
 8. Jeżeli masz na myśli zdjęcia i filmy z aparatu to polecam folderMount.
 9. Mały update: instalacja romu pure xperia z3 v5 poszła bez problemów. Poczekam na kolejną wersję miui i spróbuję ponownie.
 10. Sprawdziłem na stockowym recovery i nic z tego. Sprawdziłem też twrp 2.5 i nic z tego. Nie mogę wgrać nie tylko miui ale innych romów też nie, próbowałem lewa os. Zintegrowałem podmienioną apkę poczty z systemem też nie pomogło. Pomóżcie, nie chcę już na zawsze utknąć z tą konkretną wersją romu. W czasie instalacji przez twrp wyświetlany jest komunikat że nie można rozpakować system do "/system". Czy to coś komuś mówi?
 11. ROM taki, który już wgrywałem czyli dobry. Wipe systemu też robiłem i nie pomogło.
 12. Ten błąd mam właśnie na 2.8.4, więc jednak nie zawsze to działa. Aktualizacja: niczego nie mogę wgrać, żadnego romu. Nawet tego, który mam aktualnie. Full wipe też nie pomaga. Czy może mieć to jakiś związek z tym że podmieniłem apkę poczty? Odinstalowałem ją przez link2SD a następnie zainstalowałem starszą wersję.
 13. Czy dzisiejszy update da się zainstalować przez twrp? U mnie błąd wykonania skryptu a potem już tylko odtworzenie backupu przez recovery pozwala uruchomić telefon.
 14. Tego nie znalazłem ale i tak wygląda, że wystarczy podmienić aplikację poczty. Znowu mogę czytać służbową pocztę[emoji1] . A tak przy okazji, wydaje mi się że ostatnio wydziałem jakieś ustawienia sterowania gestem, wyciszenie dzwonka przy podniesieniu telefonu na przykład. Teraz nie mogę tego odnaleźć, czyżby zostało to usunięte? I jeszcze jedno, wcześniej kiedy do kogoś dzwoniłem telefon podpowiada mi ostatnio używaną z tym kontaktem kartę SIM, teraz nic takiego nie ma. Czy po prostu czegoś nie wiem / nie rozumiem?
×
×
 • Create New...