Jump to content

Albin

Użytkownicy
 • Posts

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Albin

 1. Ja nie zauważyłem różnicy. Cały czas bateria trzyma mi 2 dni przy moim użytkowaniu, przejście na androida 10 tego nie zmieniło. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 2. W globalu podobno nie działa ale nie probowalem. Podmien dns i nie bedzie reklam, mam tak od początku i jest ok. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 3. To chyba jakiś stary artykul. Xiaomi.eu bardzo szybko się wycofalo z tego modelu. Nie ma i nie bedzie jednak wez pod uwage, ze xiaomi.eu to nie sa oficjalne wydania xiaomi tylko modyfikowane. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 4. Nie Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 5. Przeczytaj ten wątek, jest odpowiedź. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 6. Domyślnego Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 7. Zmien dnsy, daje rade. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. Wg mnie dopóki działa przesyłanie danych to nie ma się co martwic. Lte działa szybciej niż lte+ więc nie macie się czym przejmować Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 9. W orange tez mam Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 10. Albin

  MIUI 20.1.9

  U mnie nie ma Mam rom global, może przez to być mniej widocznych motywów? <p Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 11. Albin

  MIUI 20.1.9

  Możesz podpowiedzieć gdzie go znaleźć? W aplikacji motywy u mnie nie ma, google też nie pomaga. Ikony są częścią tego motywu?
 12. Ja zablokowalem i obeszło się bez komplikacji. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 13. Bez różnicy. Możesz wrzucić 10 i możesz 11, będzie ok. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 14. Gdzie to się pobiera? Wrzuciłem miuipro w google i jakies strony ze starymi wersjami znajduje Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 15. pewnie był w 11.0.2.0 global EU. Ja mam od 2 dni indonezyjski rom. W końcu jest "normalny" dialer i aplikacja sms. Miui używam w sumie od pierwszego smartfona z androidem i jakoś nie podpasował mi ten dialer od googla. Blokadę reklam ogarnąłem dnsami i w sumie da się używać. Jak zobaczyłem informację o wycofaniu wsparcia xiaomi.eu dwa dni po zamówieniu smartfona to myślałem, że będzie gorzej.
 16. Czyli to samo co w wersji 11.0.2.0 Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 17. Masz rację. Myślałem, że jak tym sposobem można usunąć aplikacje systemowe to i będę mógł podmienić hosts, niestety się nie udało. wypakuj plik, wejdź w menedżer plików w twrp i podmień plik w katalogu /system/etc/ (jak dobrze pamiętam)
 18. To dlaczego w pierwszym poście jest napisane "Nie stosować z romami global i innymi, które weryfikują partycję system." ? Po prostu chcę to zrozumieć. Nigdy wcześniej nie miałem globala a mam rn8pro i za bardzo nie mam co liczyć na co innego.
 19. Nie o to pytałem... Czy podmiana pliku hosts wpływa na cokolwiek w sprawach systemowych czy nie? Skoro mogę usuwać systemowe aplikacje i przeglądać systemowe partycje to wydaje mi się, że sama podmiana nie będzie problemem.
 20. Orientuje się ktoś jak się ma podmiana pliku hosts w romie global? Telefon się nie włączy (jakaś weryfikacja plików) czy problem będzie przy aktualizacji czy w ogóle nie będzie? Interesuje mnie sama podmiana pliku, bez twrp, bez odblokowania bootloadera itp.
 21. Mam go od piątku. Na razie przeszkadzają mi dwie rzeczy a w sumie jedna z dwóch powodów - brak xiaomi.eu. 1. nie ma dialera i wiadomości miui 2. nie ma blokady reklam (tzn niby można wrzucić twrp i zainstalować ale podobno gryzie się to z romem global więc nie chcę ryzykować)
 22. Orientuje się ktoś jak ten indonezyjski soft stoi z aktualizacjami? Wychodzi równolegle do global eu? Jest ota czy trzeba za każdym razem szukać po różnych stronach? Jak się ma global do twrp i aktualizacji? Czytałem, że się gryzą ale posty były dość stare.
 23. Pobierz aplikację cpu spy i zobacz czy smartfon wchodzi w deep sleep a jak wchodzi to czy nie za krótko.
 24. https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/bt6z7b/miui_global_rom_vs_eea_rom/ Jest przystosowany pod Europę. Coś jest innego z pasmami wifi, podejrzewam, że również z głośnością na słuchawkach.
 25. Miałem wcześniej inne smartfony z mediatekiem i wbrew obiegowej opinii byłem zadowolony. Zamówiłem ten telefon i po wczorajszych newsach się zastanawiam czy dobrze zrobiłem... Najpierw wszyscy chwalili a tu takie niespodzianki. Xiaomi mam od czasów redmi note 2, potem note 3 pro, mi5splus, note 5. Każdy pracował pod kontrolą miuipolska/xiaomi.eu. Zastanawiam się, czy będę umiał odnaleźć się w global romie bo co przeczytam jakiegoś newsa to coś nie działa. TWRP recovery niby można wrzucić ale nic nie można zainstalować bo system nie wstanie. Używałem co tydzień twrp do backupów i instalowania romu oraz paczki z blokadą reklam. Rozumiem, że tu tego nie mogę zrobić i muszę znaleźć jakąś inną metodę na to? Roota już od jakiegoś czasu nie używam, ale global pewnie będzie miał jakieś preinstalowane aplikacje, których bez roota się nie pozbędę. Do tego dochodzą jakieś informacje o zmienionym dialerze i aplikacji kontakty/sms, które są gorsze niż te z miui. Widziałem jakąś paczkę, żeby to poprawić ale znowu może być problem po instalacji tego z twrp na globalu? Używa ktoś globala i jakichś modyfikacji i podzieli się wiedzą jak to wygląda? Nie wiem nawet czy jak wsparcie miuipolska jest wycofane to pytam na dobrym forum, ale może jakieś dobre dusze mi pomogą.
×
×
 • Create New...