Jump to content

qubap

Użytkownicy
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

647 profile views

qubap's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Ja aktualizowalem i spokojnie, polski nie ucieka Pkt. 2. Wersja 4.4 -> 4.5 lub wyzej. Sprawdzalem tylko z 1.0.1.32. Pkt. 6. Ja normalnie wylogowywalem z androida ale moze sie cos pozmienialo. Wiec jak piszesz lepiej najpierw rozlaczyc bt na andku i sie przelaczyc a pozniej wylogowac. Dobrze ubrane w slowa
 2. Co ty gadasz. Uzywam ios a zmiane robilem na androidzie. Jedyny myk polega na tym ze nie mozna przywracac ustawien fabrycznych. Wylaczasz bt na ios. Logujesz sie na konto na androidzie i robisz dokladnie to co opisalem powyzej. Po operacji wylogowujesz sie z androida i wlaczasz bt na ios. Tym samym masz jezyk pl na ios.
 3. Zejdź na 4.4 i 1.0.1.32. Zmień język w telefonie na angielski. Później w apce na język zgodny z telefonem. Zmień język w telefonie na polski i dopiero upgrage. Ja tak zrobiłem i poszło.
 4. Poszlo za drugim razem. Jeszcze mi zostala jedna sztuka do zmiany :)
 5. Podziałałem jak piszesz. Nie pomogło. Myślę że polski wgra sie sam przy kolejnej aktualizacji.
 6. Można skadś pobrac oficjalne oprogramowanie 1.0.1.32 i sflaszowac tym opaske jak mam wgrane 1.0.1.84? Rozparowal bym opaske zrobil myk ze zmiana jezyka w aplikkacji i zaktualizowal?
 7. Na ios patent tez dziala ale jezyka nie da sie ustawic na zgodny z jezykiem telefonu jezeli na telefonie ustawiony jest jezyk polski. Obejsc to trzeba zmienijac jezyk w telefonie na angielski, przestawiajac w aplikacji na jezyk zgodny z jezykiem telefonu i wracajac w telefonie do jezyka polskiego. Pozniej aktualizacja do 4.5 i 1.0.1.84 i wszystko trybi.
 8. Mam to samo. Zdjąłem do mycia a ta świeci. Ot chińczyk śledzi
 9. W ostatecznosci pozostanie jeszcze opcja sflaszowania oprogramowania na global.
 10. iOS v 4.5.0 CN nie ma do wyboru polskiego jezyka. Jakies dwa chinskie i angielski.
 11. Resetowałeś mape? Na mapie widać narysowane przeszkody. Jeżeli nie, to możliwe że laser padł.
 12. Na ios nigdy nie włączałem aplikacji a trasa z gpsa jest. Trzeba tylko zabrać ze sobą telefon.
 13. Musi zeskanowac wszystko. Pozniej zaproponuje sam podzial ktory mozesz recznie dopasowac i poustawiac bariery i no go zone.
 14. qubap

  s5 room clean

  To sie nazywa ograniczenie sprzetowe Nie ma pospiechu, chyba ze planuja update wgrac za pol roku.
×
×
 • Create New...