Jump to content

Przywitaj się!


Meler

Recommended Posts

O ile my się tego nie podejmiemy (a jeśli, to i tak przez jakiś sklep zewnętrzny... więc nie ta cena, oferowana przez Xiaomi) to raczej żaden z Was nie zaufa komukolwiek z forum, przekazując mu pieniądze na zamówienie. A to by miało sens tylko i wyłącznie, gdyby cała partia przyszła na jeden adres w PL, a potem była rozsyłana.

Ah no i... wtedy i tak doszedłby podatek, bo ciężko byłoby zamówić np. 20 telefonów jako "gift" :P

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Gratuluję w końcu przejścia na "swoje"! Trzymam kciuki i życzę dalszego rozwoju! Mimo, że chwilowo przeszedłem do obozu zła (iP5) to z niecierpliwością czekam na info o możliwości zakupu MI-3 oraz informacji na ten temat szerszych jak i samego urządzenia :) Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z Warszawy by móc potrzymać to "cacko" w łapach zanim ewentualnie się zdecyduje na przesiadkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam i przesyłam pozdrowienia prosto z Oberschlesien :grin: a dokładniej z Rudy Śląskiej :wink:

Forum o MIUI - to jest to. Męczyło mnie już poruszanie się po forum.android.com.pl. Denerwowało mnie tam to, że nie było osobnego działu dla produktów Xiaomi. Teraz jest oficjalne, polskie forum i nie muszę nigdzie latać i szukać :smile: Świetna sprawa :!:

Cieszę się, że zaryzykowałem i zdecydowałem się zakupić MI-2S. Już dawno nie byłem TAK zadowolony z jakichkolwiek zakupów :razz: Gorąco polecam i zachęcam innych do kupowania produktów tej firmy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich!

Moja przygoda z MIUI trwa już prawie 3 lata. Począwszy od Desire. (obecnie DesireS).

Super pomysł aby wyizolować forum z innego. Choć na pewno jest to brat innego dużego forum.

Zamierzam nabyć Mi2-S. Mogę kupić go w samych Chinach (fizycznie) tylko gdzie, jakiś sklep, portal). Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak w Chinach to najlepiej oficjalnie od Xiaomi (przez ich stronę internetową), ale płatność tylko przelewem z chińskiego banku. Nie musi to być bank internetowy, może być tradycyjny. Nie trzeba też znać chińskiego - angielski wystarczy. Oczywiście wysyłka także tylko na chiński adres.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Bardzo się cieszę, że powstało takie forum i wspiera polskich uzytkowników. Acid wkłada bardzo dużo pracy, pomagając nam wszystkim i powinniśmy być mu wdzięczni za to :)

Mam nadzieję, że bardzo wiele wyniosę z tego forum i się dowiem o wielu ciekawych rzeczach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...