pbgalaxy

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pbgalaxy

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI-ONE-->MI-2S-->MI6
 1. Potwierdzam, u mnie dwa razy przy próbie wgrania różnych motywów się resetował , wchodził do Recovery i musiałem od nowa konfigurować telefon, za trzecim razem przy próbie zmiany motywu wywaliło czarny ekran i napis "Proces com.android. systemui przestał działać". Co robić, po restarcie ciągle pojawia się czarny ekran i powyższy napis z przyciskiem zgłoszenia błędu. Nawet tryb recovery się już nie włącza.
 2. Podbijam. Jak wygląda sprawa z tą diodą - faktycznie tylko biała i nie da się zmodyfikować koloru powiadomień?
 3. Kupię oryginalny wyświetlacz do MI2S, lub uszkodzony telefon ze sprawnym wyświetlaczem. Wiadomość na priv.
 4. Fakt, też można. Ale drugi sposób jest lepszy bo system widzi dograne dzwonki jako własne i nie trzeba ich szukać po całym telefonie. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak zmienić domyślny pulpit po naciśnięciu klawisza HOME. Teraz zawsze przewija do pierwszego pulpitu. W Mi-1S można było sobie ustawić który pulpit jest domyślny.
 5. Gdy skończy ładować, też wyświetla chińskie znaczki . No nic - szukam dalej, jak znajdę coś godnego uwagi to napiszę.
 6. Możesz podać jak się nazywa ten ekran który znalazłeś? Ja jedyny sensowny który wyszukałem to blue_V5_europe.
 7. 1- OK 2- OK usunięte 5- Podłączyłem tel do komputera i w katalogu: Komputer\MI 2\Pamięć wewnętrzna\MIUI - nie ma katalogu ringtone. Mam go sobie tam utworzyć? 4- W tym samym katalogu co napisałem wyżej (Komputer\MI 2\Pamięć wewnętrzna\MIUI) jest jesczcze podkatalog \music\album - tam znalazłem miniaturki okładek. Problem rozwiązany. OK Zostaje punkt 5. 5- Sam odpowiadam - tak trzeba sobie utworzyć taki katalog i skopiować dzwonki - wszystko działa !!
 8. Podbijam temat bo również mam kilka pytań: 1- Czy w Mi-2 klawisze "MENU, HOME, BACK" są podświetlane? U mnie nie świecą. W Mi1 były podświetlane i bardzo mi to pasowało. 3- Czy mogę usunąć aplikację Clean Master - to jakaś integralna część softu i ma wpływ na działanie systemu? 4- Jak z odtwarzacza muzycznego usunąć pobrane okładki albumów do piosenek? - do części utworów dołączyło mi złe okładki i nie wiem jak to cofnąć. 5- Jak zmienić dzwonek na własny? - gdy wybieram własne dzwonki, uruchamia się odtwarzacz ale nie widzę ich na liście utworów. Gdy znowu w Menadżerze Plików otwieram katalog do którego skopiowałem dzwonki to nie ma żadnej opcji aby utwór ustawić jako dzwonek.
 9. Moje Mi2-S z Ibuygou wysłali w czwartek, a w poniedziałek było u mnie. DHLem CHINA->LEIPZIG->KATOWICE, odprawa w Katowicach, również bez VAT. Na rachunku media player za 20USD, a w środku ładnie zapakowana kolorowa paczka i ręcznie napisane, poprawną polszczyzną, życzenia imieninowe. Nie spodziewałem się, że wypiszą - jestem mile zaskoczony. Dodatkowo w gratisie dorzucili pomarańczowe słuchawki.
 10. No to super, folię sobie odpuszczę - ale pytanie czy jest jeszcze sens czekać na jakąś obniżkę ceny Mi-2s 32GB na Ibuygou?
 11. Też o tym myślałem ale na Ibuygou nie znalazłem. Nie wiem jak kupić takie szkło. Jak jest dostępne w Polsce to sobie daruję tą folię.
 12. Podbijam pytanie poprzednika. Utopiłem niestety swoje Mi One więc czas na Mi-2S - obecnie na Ibuygou Mi-2S 32 Gb stoi po US$289.99 jest szansa, że cena jeszcze spadnie, czy kupić już teraz. Do telefonu jeszcze kupiłbym większą baterię+obudowę+stację ładującą za US$25.99 oraz folijkę ochronną za US$5.99. Jak myślicie będzie szansa na jakąś obniżkę wakacyjną?
 13. Co to są gappsy? Wszystko instaluję z Google Play.
 14. No właśnie nie mogłem sobie przypomnieć jak się nazywa, sorry za tego pokemona. Wg mnie każda koszulka z serduszkiem jest niemęska , no i jak już iOS nienawidzimy, to Windows Phone OS też powinniśmy, aby było sprawiedliwie Np. MITU stoi na zgliszczach usypanych z logo iOS i WP8 a w uniesionej ręce trzyma flagę z napisem MIUI - taki mój pomysł na koszulkę, aby offtopa nie było.
 15. java.lang.UnsatisfiedLinkError: Couldn't load google_endpointer_jni: findLibrary returned null at java.lang.Runtime.loadLibrary(Runtime.java:365) at java.lang.System.loadLibrary(System.java:535) at com.google.android.voicesearch.greco3.Greco3Recognizer.maybeLoadSharedLibrary(Greco3Recognizer.java) at com.google.android.voicesearch.greco3.Greco3Recognizer.isEndpointerOnly(Greco3Recognizer.java) at com.google.android.voicesearch.hotword.HotwordDetector.isHotwordAvailable(HotwordDetector.java) at com.google.android.voicesearch.hotword.HotwordDetector.isHotwordEnabled(HotwordDetector.java) at com.google.android.voicesearch.hotword.HotwordDetector.isHotwordEnabled(HotwordDetector.java) at com.google.android.velvet.presenter.VelvetPresenter.shouldListenForHotword(VelvetPresenter.java) at com.google.android.velvet.presenter.VelvetPresenter.updateMode(VelvetPresenter.java) at com.google.android.velvet.presenter.VelvetPresenter.enterPendingMode(VelvetPresenter.java) at com.google.android.velvet.presenter.VelvetPresenter.notifyFragmentsAndEnterPendingMode(VelvetPresenter.java) at com.google.android.velvet.presenter.VelvetPresenter.access$200(VelvetPresenter.java) at com.google.android.velvet.presenter.VelvetPresenter$3.run(VelvetPresenter.java) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:615) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:92) at android.os.Looper.loop(Looper.java:137) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:4802) at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:511) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:789) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:556) at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method) Dla mnie czarna magia