Jump to content

glaedrem

Administratorzy
 • Posts

  600
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by glaedrem

 1. Już wszystko powinno działać
 2. Hej, już powinno być ok wczorajszego popołudnia
 3. Może być wymagane przelogowanie się. Błąd był po stronie Tapatalka, chwilę temu go fixnęli.
 4. glaedrem

  prosze skasowac

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 6. Hej, W każdym dziale / wątku, czy tylko w jakichś konkretnych miejsach?
 7. Tak, w tym tygodniu pojawiły się problemy z serwerem. Dziś do południa z powodu pewnych zmian również strona była czasowo niedostępna. Czy ktokolwiek w tym momencie dostaje jeszcze błąd 504? Jeśli dzisiejsze zmiany nie pomogą, być może jutro lub w tygodniu przeprowadzimy większe prace, związane z wyłączeniem strony na parę godzin.
 8. Niestety to kwestia Tapatalka. Swoją drogą działa już ponownie logowania / rejestracja przez FB.
 9. Problem został rozwiązany. Przepraszamy, że trwało to tak długo.
 10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 11. Hej, Wczoraj to było naprawiane. Wyczyść proszę cache. Jeśli problem nadal występuje, to czy losowo, czy też w każdym wątku?
 12. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 13. @dave gdzie dokładnie nie wyświetla Ci się logo i o jakim błędzie mówimy? Screen byłby pomocny. Co do Tapatalk - tutaj niestety musimy czekać na poprawki od nich. Nie spieszą się z dopasowaniem do nowego rozwiązania w przechowywaniu contentu postów przez IPB.
 14. 1. Przesuwanie kursora strzałkami? 2. Gdzie dokładnie? Przycisk odpowiedz mamy na górze, cytujemy konkretnego posta, a na dole posta mamy pole "Odpowiedz", które rozwija edytor.
 15. Był błąd jedynie w tutorialach, poprawiony w piątek. Poza tym raczej tylko w giełdzie nie możesz odpowiadać (jeszcze)
 16. glaedrem

  Translator

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 17. glaedrem

  Translator

  A co to ma wspólnego z naszym forum ;)?
 18. W przypadku osób niezalogowanych, pozostanie to tak jak jest - jeśli otwierasz nowy wątek, to zaczynasz go czytać od początku, a nie od końca. Jeśli jednak używasz forum więcej, to masz konto i dopiero wtedy uczestniczysz w rozmowach. Niezalogowani nie mają czegoś takiego jak nieprzeczytane przecież. Druga sprawa, którą zgłaszasz była już tutaj omawiana. W tych działach zostanie przywrócony standardowy widok, tak jak w tym dziale chociażby.
 19. Działy, które aktualnie mają formę "pytań" (po prawej stronie jest liczba odpowiedzi) zostaną zmienione na standardowe. Najpewniej jeszcze dziś. Po zalogowaniu kliknięcie w tytuł wątku przekierowuje do pierwszego nieprzeczytanego postu - jeśli nigdy nie zaglądaliśmy w dany temat, trafimy na początek pierwszej strony. Jeśli już go przeglądaliśmy, trafimy do najnowszej odpowiedzi. Tak to działa z założenia - tylko zalogowanych możemy śledzić na podstawie "nieprzeczytanych" postów. Racja Avki pomniejszone.
 20. Osoby z problemem na Tapatalku (znaczniki HTML w czytanych postach) - czy po przelogowaniu problem nadal występuje? Czy macie aktualną wersję aplikacji? Z edycją postów (@Marcin.M) niestety na pewno Tapatalk daje ciała - bo problem jest zgłoszony na ich forum, ale nie raczą go naprawić.
 21. Ot błąd, forum jest wciąż poprawiane. Już tego nie ma.
×
×
 • Create New...