Barth

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Barth

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 10/29/1988

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  ZS

Dodatkowe

 • Smartfon
  SGS 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz w temacie alarmów (budzika). Stockowy budzik działa z problemu (normalnie używałbym tego, ale nie ma kilku przydatnych opcji), ale już inne niestety nie działają w ogóle, a czasami uruchamiają alarm z jakimś opóźnieniem (raz było to 3 minuty a raz 2 godziny). Zauważyłem, że brak działania lub opóźnienie występuje wtedy gdy stockowy budzik jest wyłączony. Gdy się go włączy (na obojętnie jaką godzinę) wtedy alarmy innych budzików działają poprawnie. Testowałem to na Alarm Clock Plus, Smart Alarm Plus, Caynax Alarm Clock oraz Timely.
 2. Potwierdzam problem z monitorem danych. Mam ustawione 2,5 GB pakiet, zużyte 1015MB a monitor rozłącza mi transmisję danych bo twierdzi, że przekroczyłem limit o 1,4 GB.
 3. Tak, jest z 6 grudnia, ale na początku w temacie jest z 15 listopada. Coś istotnego zmieniałeś? Jestem teraz na 4.1.1 i zastanawiałem się żeby przejść na Twojego 4.2.2.
 4. Fajnie, że takie coś wyszło. Właśnie tego mi brakowało Do szczęścia jest mi jeszcze potrzebna dioda powiadomień migająca tak jak w romie SGS3 od Zdunexa
 5. Widzieliście? http://en.miui.com/thread-10902-1-1.html Jestem w trakcie testowania na S3 3.11.15 i jak dotąd sporo rzeczy działa.
 6. Jeszcze tylko w jednym miejscu mi się nie wyświetla awatar. Po kliknięciu w "My Account" na i.xiaomi.com.
 7. W życiu bym tego nie wykombinował Działa, dzięki Acid
 8. Próbował ktoś zmienić swój awatar w serwisie Xiaomi? Tak teraz szukałem i nie znalazłem nigdzie takiej opcji.
 9. Wiecie czy może gdzieś jest przyzwoity port MIUI v5 na SGS3 mini?
 10. Wersja MIUI: Jakim użytkownikiem jesteś? -- używam MIUI od pewnego czasu Opis znalezionego błędu Statusbar na lockscreenie nie jest przezroczysty. Pojawiło się to po aktualizacji z 3.10.11 do 3.10.18. Logcat Dodatkowe informacje
 11. Ja polecam OsmAnd, TomTom. OsmAnd darmowy, korzysta z openstreetmap. TomTom też dobry, ale nie darmowy.
 12. ZduneX jutro jeszcze Ciebie zapytam jak odczytać to co pokazuje ta aplikacja EDIT: Betterbatterystats przy każdym uruchomieniu robi FC dlatego zainstalowałem Battery Stats Plus. 10% w 2h bez używania telefonu. To nie w stylu mojego sgs3. Synchronizacja konta google wyłączona, a jednak Battery Stats Plus pokazuje że Google Contacts Sync co chwilę wybudza telefon. Ktoś ma jakiś pomysł? -- 20 paź 2013, o 13:24 -- Temat odświeżam:-)
 13. Mam takie pytanie. Od aktualizacji do 3.9.27 nie instalowałem żadnej nowej aktualizacji, tylko updaty. Od tamtego czasu mój telefon pomimo wyłączonego ekranu dosyć często się wybudza i zużywa przy tym dużo energii. W międzyczasie skonfigurowałem sobie aplikację e mail (tą systemową), ze sprawdzaniem nowych wiadomości co godzinę. Myślałem, że zużycie prądu jest spowodowane tym sprawdzaniem skrzynki, ale na screenach widać, że telefon wybudza się znacznie częściej niż raz na godzinę. Chyba kiedyś widziałem Acid, że też używasz tej aplikacji - miałeś taki problem? Ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Wczoraj Dzisiaj