AmyS

Użytkownicy
 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by AmyS

 1. Udało mi się podmienić plik hosts w TWRP i reklam już nie mam
 2. Nie da się usnąć pliku przez Root Browser. Też próbowałem.
 3. No to mówimy, wgrywanie paczki nic nie daje, plik hosts nie jest podmieniany. Ręcznie próbowałem to w TWRP nie mam plików w katalogu etc, a przez Root Browser nie mogę podmienić, bo niby nie mam uprawnień. Ale to pewnie dlatego, że plik jest używany.
 4. Od jakiegoś czasu na Mi6 blokada nie działa i w dalszym ciągu nie jest to naprawione.
 5. Trzecia aktualizacja MIUI pod rząd, aktualna to 9.7.11, i nadal nie działa blokada reklam.
 6. W poprzednim romie też zauważyłem, że brakuje przetłumaczenia na belce piątku. Pisze friday. Tak samo menedżer, podczas którego dodaje się np. załączniki w przeglądarce internetowej nie jest pełni przetłumaczony. Są słowa "Open from", "Recent", "Modified"...
 7. AmyS

  MIUI 7.8.31

  W temacie poświęconemu tej aktualizacji Daniel Świder, Robert i Piccolo zgłaszają drenaż baterii w Mi5. W Panelu sterowania -> Bateria, Telefon w gotowości wyróżnia się stosunkowo dużą wartości %. Porównując wartość podaną przez Piccolo też mam ją wysoką. Wychodzi na to, że to drenuje baterię.
 8. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Ok, spróbuję
 9. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @latet Za rzadko go restartuje? Jak do Mi4 były aktualizacje co tydzień to co tydzień był tylko jeden restart. Ok, może 2, bo po instalacji romu instalowałem root i dodatki. I nie było takich problemów, więc to chyba nie to.
 10. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @galakty Root jest, Wakelock Detector też, jazdy brak. Wg moich screenów to co, Sklep Play albo Kalendarz jest temu winien? Szczerze powiedziawszy to nie wiem.
 11. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @damian12332146 Mi tylko raz się zdarzyło, żeby przez noc spadło tylko 2% baterii. Tak to też ok. 20% w ciągu nocy i wszystkie apki ubite.
 12. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Raczej chodzi mi o użytkowników Mi6 i MIUI 9 żeby mieć jakiś punkt odniesienia. W ostateczności może spróbuję MiFlashem i na nowo wszystko postawić. Aplikacje mam takie same jak na Mi4 i tam na MIUI 8 nie miałem takich problemów od dawien dawna. Ale dzięki @fi9o za info.
 13. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Nie wiem dlaczego u mnie tak schodzi bateria... Wszystkie jakieś optymalizacje wyłączone. Internetu głównie używam przez Dane i to gdzieś do 15 min dziennie. W trakcie pisania tego postu i robienia zrzutów bateria spadła o 3%, a to 5 min roboty.
 14. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Czy ma ktoś taki problem, że czasami nie działa Wam internet w telefonie? Niby jest, ale go nie ma. Obojętnie czy to Dane czy Wi-Fi, telefon się łączy ale nic nie pobiera, każda aplikacja informuje o braku internetu. Jedynie co pomaga to restart telefonu.
 15. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @mefistobata Panel Sterowania -> Użycie danych -> Ograniczenia aplikacji -> Systemowe -> zobacz czy Sklep Google Play ma zaznaczone 3G.
 16. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @mefistobata Ogólnie internet działa Ci na Danych? Jeśli nie to miałbyś źle skonfigurowane punkty dostępu.
 17. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Oglądałeś tam: Sklep Play -> Ustawienia -> Aktualizuj aplikacje automatycznie -> Aktualizuj w dowolnym momencie
 18. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @fi9o W MIUI nie było i nie ma opcji poziomu jasności podświetlenia klawiszy. Tylko czy mają być podświetlane czy nie i jak długo
 19. AmyS

  MIUI 7.8.31

  @VOytaZ i @nonamed mam identycznie ustawione. Przy tych ustawieniach ubija mi aplikacje. W ciągu dnia tego nie zauważyłem, tylko rano. Dzisiaj w opcjach programistycznych Optymalizację pamięci dałem na Wyłączoną, wcześniej miałem Podstawową. Limit procesów w tle - standardowy limit.
 20. AmyS

  MIUI 7.8.31

  Z tego co widzę mam wszystko wyłączone, co odnosi się do optymalizacji. Jednak rano telefon ma wszystkie apki ubite. Czy jednak mam coś jeszcze włączone co przeoczyłem albo MIUI 9 po prostu tak ma? Byłbym wdzięczny za pomoc
 21. AmyS

  Szkło dla Mi6

  Do swojego Mi6 kupiłem szkło hartowane Nillkin Amazing H+ PRO 0.2mm. Moim zdaniem takie średnie te szkło. Dałem je idealnie na środek to na bokach są paski jak szkło nie doszło do ekranu, a na dole wokół przycisku Home. Folie ochronne na obiektywy są beznadziejne. Przyłożone do obiektywów, oczywiście stroną bardziej lepką do obiektywu, folia albo zostawała na palcu, albo po lekkim dotknięciu folia przesuwała się po obiektywie. Folia na tył nie obejmuje całości, tylko tą płaską część, gdzie moim zdaniem mogli zrobić na całe plecy... Jednak plusy są takie, że szkło jak na razie trzyma się dobrze i nie ma żadnych "słoneczek", odbarwień czy odkształceń. Na tyle niestety pod folię wpadło mi kilka paprochów, ale na białej obudowie aż tak ich nie widać
 22. Też próbowałem dzisiaj wysłać prośbę o odblokowanie bootloadera i miałem ten sam problem. Rozwiązaniem jest wpisanie chińskiego proxy. Jeśli korzystasz z Google Chrome lub IE to musisz je wpisać w Panel sterowania -> Opcje internetowe -> Połączenia -> Ustawienia sieci Lan -> Włącz opcję "Użyj skryptu automatycznej konfiguracji" i wpisz jakieś chińskie proxy, np. stąd https://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-cn/
 23. Co do drugiej sprawy to wydaje mi się, że jest to po prostu błąd. Ja w swoim Mi4 mam MIUI 7.6.14 z Andkiem 6.0.1 i liczba powiadomień ma prawidłowe wartości.
 24. Co do Kontaktow to wchodzisz do nich, Ustawienia, Wyświetlanie kontaktów, Lista kontaktów i tam wybierasz skąd kontakty mają być wyświetlane
 25. To uwierz Zmieniłem zamówienie na białą wersję z 64 GB, bo ta jest. Nie ma białego Mi6 ze 128 GB RAM.