Jump to content

MI 4s - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Sidelek
 Share

Recommended Posts

Ja mam zajęte niecałe 40giga a że niestety używam 2 karty sim to pamięci włożyć nie mogę... Rmn2 miał 3 sloty i była bajera A cco do andka 7 to nie wiem czy dostaniemy, jak nawet 6 nie ma... Chociaż mi tam bez różnicy jakiejś wybitnej 

Edited by WaFel1985

22 minuty temu, WaFel1985 napisał:

Ja mam zajęte niecałe 40giga a że niestety używam 2 karty sim to pamięci włożyć nie mogę... Rmn2 miał 3 sloty i była bajera A cco do andka 7 to nie wiem czy dostaniemy, jak nawet 6 nie ma... Chociaż mi tam bez różnicy jakiejś wybitnej 

No android 7 jest już potwierdzony :) Tutaj jest link: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=439882

Widocznie Chińczycy uznali, że szkoda czasu na androida 6.

Dnia 17.12.2016 o 16:39, QMiui napisał:

Czytając sobie wątki dotyczące aktualizacji :"copiątkowych" zauważyłem że my właściciele MI4S jesteśmy w mniejszości to znaczy nie widzę wypowiedzi użytkowników tego modelu. Gdzie można znaleźć opinie dotyczące poprawności działania aktualizacji na tych telefonach (przez chwilę chciałem założyć taki wątek w dziale MI4S ale to by chyba nie przeszło:-D), nie piszcie "zainstaluj i sprawdź" bo to nie jest odpowiedź a telefon jest mi potrzebny do pracy. Może któryś z kolegów posiadający ten model wypowie się na ten temat a także która wersja MIUI według Was jest najlepsza dla MI4S ( bateria,jakoś połączeń itp.) Pozdrawiam.:-P

Wszystko działa ok to o czym pisać :-D Ja miałem problemy początkowe z wersją global z którą kupiłem telefon, ale to pewnie nie dziwi, później jak zmieniłem na już eu ale miui 7 miał czasem niestabilności i potrafił się zresetować i miałem jakiś przedziwne problemy z przełączaniem internetu z wifi na dane i odwrotnie ;-) a już problem z GPS przechylił szalę i wziąłem się za instalację miui 8 (później się wogóle okazało że to nie wina softu ;-)) ale dobrze wyszło 8 działa mi bardzo dobrze stabilnie bez praktycznie żadnych problemów resetów, denerwuje mnie tylko ta mini ikonka zdjęcia przy kontakcie podczas dzwonienia i wydaje mi się że bateria niestety szybciej ucieka niż w miui 7. Mam teraz wersję 6.11.10 :-D

6 godzin temu, luki156 napisał:

Wszystko działa ok to o czym pisać :-D Ja miałem problemy początkowe z wersją global z którą kupiłem telefon, ale to pewnie nie dziwi, później jak zmieniłem na już eu ale miui 7 miał czasem niestabilności i potrafił się zresetować i miałem jakiś przedziwne problemy z przełączaniem internetu z wifi na dane i odwrotnie .....

No właśnie czytając Wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że nie ma potrzeby zmiany, sprawę tematu już sobie wyjaśniłem ( wyrzucało mi tematy nie do 7-ki , ale są też takie które działają ok) a poza tym reszta mi odpowiada i działa. Nie zauważyłem żadnych niestabilności czy restartów a te 2 dni normalnego (spokojnego) użytkowania na baterii jest ok przy obecnym MIUI7 7.3.2 (tak przy okazji gdzieś na zagranicznym forum wyczytałem że jest to wersja jedna z najbardziej stabilnych- próbowałem sobie przypomnieć gdzie to wyczytałem ale cóż - skleroza i nie pamiętam - sorry:-( tak więc poczekam może pojawi się coś ciekawego, na razie dziękuję za wypowiedzi i pozdrawiam:-D

Dnia 19.12.2016 o 14:35, don_kamillo napisał:

No android 7 jest już potwierdzony :) Tutaj jest link: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=439882

Widocznie Chińczycy uznali, że szkoda czasu na androida 6.

Dokładnie dzisiejszy changelog także to potwierdza: "MiMAX/MiNotePro/4c/4s wstrzymane z powodu prac nad Androidem 7" 

Hej, zastanawiam się na mi4s tylko jestem bardzo ciekawy jak Wam trzyma bateria (mam teraz r3 pro i max 2 dni przy moim użytkowaniu) .

Proszę dajcie info czy przy intensywnym użytkowaniu (bez gier, ale net + dzwonienie + synchronizacja + poczta itd.)

dzięki

Miałem redmi3 pro. Mam mi4s. Fakt bateria była lepsza ale spokojnie 1 dzień Ci wytrzyma. U mnie daje rade czasami 1,5dnia a jak mniej używam to nawet 2 wyciągnę. I non stop na 2 simach. Fakt raz mi się jakiś proces uruchomił i wydoil baterie że słabo dzień wytrzymała, ale to jakiś jednorazowy wybryk był. Ogólnie to przesiadlem się właśnie z r3pro na mi4s i nie narzekam na baterie... Może dlatego że przed r3pro miałem RN2

Mi na Redmi 3 Pro bateria przy moim użytkowaniu 2 dni max wytrzyma dlatego trochę się obawiam o baterię na Mi4s. Ważne abym nie stresował się że bateria nie wytrzyma mi 1 dnia.

• 2 weeks later...