Skocz do zawartości

MI 4s - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Sidelek

Rekomendowane odpowiedzi

6630?ja zaczynałem od 6130/6150 i jakiegoś Boscha. A pierwszy smartfon to nokia 9500. Ja ogólnie chętnie bym przygarnal jakiś motyw patriotyczny ale raczej marne szanse na to. A sam zrobić motywu niestety nie potrafię Chociaż nie, sorry. Ngage przecież miał symbiana a miałem wcześniej i parę dni 3650 hehehe

Edytowane przez WaFel1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WaFel1985 napisał:

6630?ja zaczynałem od 6130/6150 i jakiegoś Boscha. A pierwszy smartfon to nokia 9500. Ja ogólnie chętnie bym przygarnal jakiś motyw patriotyczny ale raczej marne szanse na to. A sam zrobić motywu niestety nie potrafię 

Bo chyba żaden Polak nie robi motywów :/ Zatem raczej nic się nie znajdzie. Ewentualnie wybierz jakąś tapetę i pod to dobieraj ikony i całą resztę. Efekty mogą być interesujące :) 

No 6630 to był mój pierwszy smartfon, pierwszym telefonem był Siemens C25 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wspominków to pierwszy telefon to Philips Twist a smartfon to Nokia 7650 ale do tematu don_kamillo nic z tego właśnie znowu przełączył na standardowy mimo że zminiłem tylko ikony i tapetę blokady a co dziwne mimo założenia kłódki motywy jakby telefon sam ją wyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a kto mi powie gdzie jest plik  gps.conf  bo za czorta nie mogę go znaleźć ? :?

 

Dobra rozwiązałem problem z GPS-em a okazuje się że głównym winowajcą było etui :? tak etui które ma aluminiową ramkę dookoła telefonu i to ona zakłócała sygnał, no masakra normalnie ku..... Taka głupota a kosztowało mnie to tyle nerwów i czasu że jak pomyślę to aż mnie trzęsie, normalnie miałem już telefo zmieniać jak po trzecim przeinstalowanym romie nic nie pomagało :-(. Ale nie ma tego złego, mam teraz nowe TWRP kupę doświadczenia z instalacją romu no i miui 8 hehehehe :-D

Edytowane przez luki156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem wcześniej. Też miałem cyrku ale na sgs3 i etui love mei. GPS praktycznie zero, zasięg GSM tragiczny. Kasa w błoto. Mało tego. Przestałem używać etui w sgs3 i akurat upadł i ekran poszedł,tzn szybką w mak. Teraz na mi 4s mam tylko etui to co dostałem do telefonu. Żadnych innych. W sumie to to też bym wywalił ale telefon kupiłem nowy i szkoda mi go zajechać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WaFel1985 napisał:

Nie doczytałem wcześniej. Też miałem cyrku ale na sgs3 i etui love mei. GPS praktycznie zero, zasięg GSM tragiczny. Kasa w błoto. Mało tego. Przestałem używać etui w sgs3 i akurat upadł i ekran poszedł,tzn szybką w mak. Teraz na mi 4s mam tylko etui to co dostałem do telefonu. Żadnych innych. W sumie to to też bym wywalił ale telefon kupiłem nowy i szkoda mi go zajechać 

Ja kupiłem na aliexpressie to szkło nillkina z jakąś osłonką na tył (była promocja z okazji dnia singla, przecena chyba na 5$ z wysyłką). Silikon fajnie chroni, ale ten telefon za ładny, żeby go nosić w silikonie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale sam telefon jest tak śliski że ja mam stresa go samego nosić zresztą już mi kilka razy upadł i moja wcześniejsza obudowa z iPaky uratowała pewnie telefon i najważniejsze nie blokowała GPS :-D  a i naprawdę dobrze też w niej wygląda telefon i w moich wielkich łapach jest poręczniejszy więc pewnie znowu ją kupię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe, czy ktoś coś powie. Tacy betatesterzey mają zakaz informowania o zmianach, zatem ludzie z dev teamu mogą mieć podobnie. Poza tym, jaki mają interes, żeby informować innych? Chwila sławy? ;) 

Druga sprawa i w sumie gorsza, że Mi4s przestał być produkowany, więc może w ogóle nie być aktualizacji i zostać na lollipopie.

Chyba że Xiaomi szykuje niespodziankę i od razu wrzuci 7.0 z aktualizacją do MIUI9 :D 

Ale sam w to wątpię -_- 

A jeśli chodzi o forum en.miui.com... No sorry, merytorycznych tematów i komentarzy jest jakieś 2% z całości. Ogólnie 95% userów prezentuje poziom zbliżony do pierwotniaków i innych ameb.

57 minut temu, kamillm napisał:

A kiedy one nie byly popularne ;D

Jak w tym żarcie... Rząd kłamie, telewizja kłamie... Tylko wróżka prawdę powie ;) 

 

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł czy w Miui 8 da się jakoś ustawić większe zdjęcie kontaktu np. na całą stronę ?? W miui 7 było właśnie na całą stronę fajne zdjęcie a teraz mam kurde ja 5 gr. No lipa :?

W sensie chodzi mi przy dzwonieniu oczywiście :-D

Edytowane przez luki156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakieś to dziwne, bo przy nie których kontaktach mam tyci zdjęcie w kółeczku, a przynajmniej w 1 jest zdjęcie na górną połowę telefonu. Też zastanawiałem się gdzie to sie ustawia, bo chyba musi gdzieś to być skoro na pewno na 1 kontakcie mam duże zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo o ile z tym antywirem to jakoś przeboleję to z tymi wyłączającymi się Motywami to nadal szukam sposobu na nie (o czym pisałem wcześniej) i nic nie daje ściągnięcie jako zalogowany zarówno z miui.en jak i z zhuti, efekt ten sam po krótszym lub dłuższym czasie restart mimo "kłódki"
Poza tymi paroma sprawami jestem naprawdę zadowolony z tego telefonu a nawet zaczynam przekonywać się do MIUI, może ktoś jest w stanie pomóc mi rozwiązać te kłopoty? Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię ponownie don_kamillo

To link do jednego z motywów - UiPhoneT 4S    http://www74.zippyshare.com/v/7uxxSuUm/file.html
Co dziwne jak napisałem wcześniej w ten sam sposób zachowują się motywy ściągnięte bezpośrednio na telefon ze strony zhuti po zalogowaniu się oczywiście.
W Bateria i wydajność-Oszczędzanie bateri zaznaczone jest Nie blokuj i to samo i co miałes na myśli pisząc że to śliska sprawa, jestem wstanie nawet kupić ten motyw ale jak wspomniałem brak go na tej stronie.Może ktoś kto ma Miui7 mógłby sprawdzić czy zadziała u niego chociaż wydaje mi się że to sprawka mojego telefonu bo niby czemu działają tylko te wbudowane a te z tej strony darmowe nie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@QMiui, wybacz poślizg, byłem mocno zajęty. Sprawdziłem wczoraj ten motyw. Ustawiłem sobie na noc, nic się nie działo, nie zmienił się. W sumie żaden mi się nigdy nie zmienił (odpukać).

Śliska, bo nie wiadomo o co chodzi ;) Może ewentualnie spróbuj zrobić MiFlash i wgrać ROM na czysto, ale nie wiem, czy to by pomogło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don_kamillo dzięki za pomoc, dziwne że u Ciebie wszystko działa chyba że to sprawka wersji MIUI (moja to 7.3.2 .eu) nie będę zmieniał na 8-ke bo czytam że nie do końca jest tak happy a moja działa ok.

Co do motywu z czytelniejszym dialerem znalazłem iOS kitul na zhuti i ta działa elegancko tak więc zostaję przy niej bo nawet mi podchodzi wizualnie (no cóż o gustach się nie rozmawia). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i przesadziłem z tym "wszystkim" ale to co potrzebuję i czego używam jest ok a w temacie Motywów nie ma co "kruszyć kopii" ten motyw o którym pisałem mi odpowiada wizualnie tak więc sprawy nie ma. Pozdrawiam wszystkich użytkowników Miui z naciskiem na posiadaczy Mi4S;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytając sobie wątki dotyczące aktualizacji :"copiątkowych" zauważyłem że my właściciele MI4S jesteśmy w mniejszości to znaczy nie widzę wypowiedzi użytkowników tego modelu. Gdzie można znaleźć opinie dotyczące poprawności działania aktualizacji na tych telefonach (przez chwilę chciałem założyć taki wątek w dziale MI4S ale to by chyba nie przeszło:-D), nie piszcie "zainstaluj i sprawdź" bo to nie jest odpowiedź a telefon jest mi potrzebny do pracy. Może któryś z kolegów posiadający ten model wypowie się na ten temat a także która wersja MIUI według Was jest najlepsza dla MI4S ( bateria,jakoś połączeń itp.) Pozdrawiam.:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, nie mam nic do opisywania. Aktualizacje są ok. Na którejś wrześniowej chyba bateria słabo mi działała, ale nikt nie potwierdził. Fakt, mało osób z tym modelem, jeszcze mniej aktywnych. Nie jest to zbyt popularny telefon.
Poza tym.. od kilku tygodni nie instalowałem aktualizacji - nie chce mi się/zmiany są nieistotne :) Będzie MIUI9, Android 7, będzie ciekawiej ;)

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie tak jak ja. Wersję mam z 13.10 i narazie nie aktualizuję. Wszystko mi chyba działa, a jeśli nawet nie to nie zauważyłem niedogodności. A cudów w aktualizacjach nie ma. Wiem że jak miałem rmn2 to ostatnia wersja na miui7 działa mi gorzej niż starsze więc po co zmienić? Dla cyferki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...