Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Co prawda używam na razie Redmi 3, ale jak wyłączę dane mobilne to telefon loguje się do 3G/2G bo niby po co ma się logować do LTE, skoro przy połączeniu i tak musi przejść do 3G/2G (Voice over LTE tel ma, ale operatorzy na razie nie) Co do problemów z ładowaniem baterii to już pisałem, że w Samsungach do dosyć częsta przypadłość i może to jest powodem zabijania baterii! Nie wiem czy zauważyłeś że obecnie wszystkie ładowarki do telefonów są impulsowe, transformatorowych już dawno się nie robi! Mierzyłeś max napięcie w szczycie impulsu? Jeżeli tak to chyba oscyloskopem? Jeżeli w Samsungu S6 nawet w trybie czuwania nie spadło ci po 9 godzinach ani procenta, to tylko znaczy, że wskaźnik baterii działa wadliwie albo jest po prostu nieliniowy!
  2. A już masz odblokowany bootloader? Przypuszczam, że jeszcze nie i możesz wgrać rom eu 7.1.3 na razie jedyny na zablokowany bootloader! To nie spowoduje jego odblokowania i zawsze będziesz mógł wrócić do oryginalnego Xiaomi, Jak to zrobisz to połowa twoich pytań straci sens.Dzwonki da się zmieniać również w chińskim romie, trzeba kliknąć bodajże w jeden z przycisków po prawej na dole i cię przeniesie do zawartości telefonu! Gdzieś o tym pisałem na forum.
  3. kierownikPL robi "przeszło 17 lat w przedziale od 1v do 15 kilovoltów " to chyba wie o czym pisze! Przepraszam, ale czasami nie mogę się powstrzymać jak czytam tego typu argumentacje!
  4. To zależy od tego gdzie kupiłeś i jakie warunki gwarancji zaakceptowałeś!
  5. No ale akurat Samsung to słynie z problemów z ładowaniem w swoich "flagowcach" dla mnie to żaden argument, że miałeś 2 szt. S6 i zabijało baterię!
  6. Opinie są różne (ostatnie trochę lepsze), wybór należy do ciebie! Trzech moich znajomych kupiło u nich Redmi 3, z tego tylko jeden miał kłopot z terminowością dostawy, reszta ok. Ja kupiłem u nich kilka drobiazgów, bezproblemowo.
  7. Redmi 2 i Redmi 2 pro (prime) to to samo, występują dwa modele 2014811 i 2014813. Podobno 811 obsługuje pasmo Aero 2, a 813 nie. Mam 813 2GB ramu i LTE działa bez problemu (sieć Play). Jak masz wybór to bezpieczniej 811. Podobno zdarzają się jakieś wersje nie działające w Europie, ale ten sklep który jest w linku nie powinien takiej sprzedawać! Za 499zł to możesz kupić Redmi 2 pro 2014811 w Polsce z fakturą i przynajmniej teoretycznie gwarancją sprzedawcy. Jak poszukasz to znajdziesz, chyba że wolisz ryzyko i masz dużo czasu to zaoszczędzisz z 50 zł.
  8. Najpierw sprawdź którą wersję Redmi2 masz, bo są dwie z różnymi romami! HM2014813 lub HM2014811 i najlepiej wybierz ostatnią stabilną wersję romu na Androida 4.4.4
  9. Podłączałeś kabel OTG?
  10. Chyba na razie pomysłów brak, trochę się pospieszyłeś. Pozostaje chińsko-angielski rom do momentu odblokowania.
  11. W materiałach Redmi Note 3 też nic na ten temat nie ma! Widać uznali że skoro nie wstawili Gorillaglas to nie ma się czym chwalić! Dla Redmi 2 w oficjalnych materiałach podawali Dragontraila, mam Redmi2 i Redmi3, wygląda to identycznie! Na razie nie zaobserwowałem żeby jakoś nadmiernie się rysowało, w starszej Lumii 735 gdzie było bodajże Gorillaglas 3, po miesiącu już miałem sporo mikrorysek. Na pewno nie jest to zwykłe szkło sodowe czy jak niektórzy twierdzą że organiczne czyli zwykła plexi!
  12. Według mojej wiedzy Dragontraila ( nie wiem dlaczego ludzie wypisują jakieś bzdury że tylko Gorillaglass istnieje na świecie i jak go nie ma to bez ochrony) to samo co Redmi 2, Redmi Note 3, Xperia Z1, Z2, Z3. Link do filmiku z Redmi Note 3:
  13. Na zablokowany to nawet go nie wgrasz! Po to właśnie jest zblokowany
  14. Nestety, ten rom był zrobiony jak jeszcze nie było R3pro, chyba do momentu odblokowania bl pozostają ci tylko chińskie z angielskim. Jesteś jednym z pierwszych userów R3pro, na razie mało doświadczeń i wiedzy o tym modelu
  15. A ustawiłeś opcję Flash all przy wgrywaniu w MiFlashu? Jeżeli nie to sprubój ponownie wgrać z tą opcją, bo wygląda na to że nie wyczyściło wszystkiego po starym romie i stąd mogą być problemy, albo ta wersja romu nie do końca jest kompatybilna z R3pro.
  16. Z takim romem dostałeś? Czy sam wgrywałeś? Miałem podobnie na R3 po wgraniu starszej stabilnej wersji romu z rozwojowej, ale pomogło full wipe z data, ale ty chyba masz jeszcze zablokowany bootloader i brak TWRP w którym mógłbyś to zrobić.
  17. Ja mam obecnie odwrotnie, Chrome mi pobiera a systemowa nie chce na 6.4.14eu nie wiem od czego to zależy!
  18. Na zablokowany BL niestety nie ma wyboru.
  19. Teraz dopiero sobie przypomniałem, ten rom dev który ściągnąłeś nawet w formacie .tgz trzeba jeszcze rozpakować!!! Musisz po rozpakowaniu mieć katalog images i pliki: flash_all.bat flash_all.sh i jeszcze parę innych. Ten rozpakowany katalog kopiujesz do c:\ i wtedy MiFlash zadziała!
  20. Tak jest tylko jedna wersja na zablokowany do Mi Flasha, ta sama 7.1.3 jest też na odblokowany do wgrania przez TWRP. Różnią się innym przygotowanie do sposobu wgrywania!
  21. Pod MiFlasha powinno być rozszerzenie .tgz, czyli jak ściągnąłeś odpowiedni rom ale w formacie .zip, to trzeba rozpakować i wskazać rozpakowany katalog w którym jest rom w formacie .tgz i inne pliki których brak zgłasza ci program!
  22. To wygląda jakby coś od początku mu dolegało, zdarza się u wszystkich producentów Xiaomi nie jest tutaj wyjątkiem, aczkolwiek w jakiś sposób jest wyjątkowe
  23. Obawiam się że to nie pomoże i będziesz miał żałobę. Będzie okazja to przetestowania gwarancji. Współczuję
  24. Radził bym wrócić na ostatnią stabilną wersję 4.4 i chyba najlepiej MiFlash-em bo to powinno przywrócić wszystko do porządku. Powroty z nowszych wersji androida do starszych często powodują problemy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...