Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Gdzie znalazłeś te cichobiegi? Takie to bym nabył, ale nijak nie mogę znaleźć.
  2. Głośność słuchawki podczas rozmowy regulujesz tak jak w każdym innym telefonie klawiszami głośności. W ustawieniach dźwięku też to jest.
  3. A jak instalowałeś sterowniki do telefonu? One są chyba bez podpisu cyfrowego MS i trzeba Winzgrozę uruchomić w odpowiednim trybie żeby się zainstalowały. Opis jak to się robi masz np tu: http://www.mamkomputer.info/windows-10-instalowanie-sterownikow-niepodpisanych-przez-microsoft/
  4. Tak będziesz miał aktualizacje przez OTA
  5. 1. Możesz sobie darować MiPcSuite szkoda twojego czasu, chyba że potrafisz użyć chińskiej wersji. Musisz MiFlashem. 2. Masz Win10, ale jaką wersję? Musi być 64Bit! (podobno niektórym się udało na 32, musieli mieć farta) 3. Jaką wersję romu dev pobrałeś? Musi być w formacie .tgz i trzeba to dwukrotnie rozpakować, najpierw dostaniesz jeden plik .tar potem folder z plikami. Musisz ten folder wgrać do katalogu głównego dysku C: Jeżeli tak zrobisz, masz zainstalowane sterowniki i sprawny kabelek to musi zadziałać. "Miflash - open serial port/ couldnt find file" znaczy że nie może znaleźć plików które powinny się pojawić w folderze po dwukrotnym rozpakowaniu romu.tgz MiFlash to tylko skrypt który uruchamia programy flashujące zawarte w paczce .tgz razem z romem.
  6. Ok, ale to nie ja i nie na to odpowiadałem.
  7. Chyba znowu nie zrozumiałeś, gdzie w moim wpisie widzisz słowo Wipe? Nie pisałem o tobie tylko ogólnie o użytkownikach, a ci co chwilę stawiają system od nowa, cofają się do starszych wersji romów i robią Wipe all. Nie twierdzę że tak trzeba robić po każdej instalacji systemu. To tylko wniosek z obserwacji forum. A pytanie było czy w Redmi 3 po jakimś czasie spada wydajność jak w Samsungach, to napisałem co można zrobić jak tel zaczyna mulić niezależnie od firmy i tyle.
  8. Cieszę się, fakt że trochę namieszane w ustawieniach. Ja powoli ogarniam (albo tylko tak mi się wydaje).
  9. Użytkownicy Xiaomi to chyba najczęściej. Niezła zabawa, ale mi się na razie podoba, zobaczymy kiedy się znudzi.
  10. Mam na myśli sformatowanie telefonu i wgranie wszystkiego od nowa.
  11. Nie traci wydajności, a w Samsungu jak postawisz od nowa system, to też wraca do normy. To tracenie wydajności to przypadłość Androida nie poszczególnych modeli czy producentów telefonów.
  12. Zmień profil oszczędzania baterii na własny, bo wszystkie tam zamieszczone są do d. Ustaw we własnym profilu, żeby nie wyłączył gps po wygaszeniu ekranu i powinno działać.
  13. Nie usuwaj , przyda Ci się jeszcze na pewno, a duży przecież nie jest. Jak bardzo chcesz to musisz go znaleźć na dysku i wykasować. (On się nie instaluje na stałe dlatego nie ma go na liście zainstalowanych programów)
  14. Gniazdo USB do ładowania jest jedno, to raczej tylko jedno. Możnajedynia jednocześnie ładować urządzenie i powerbank.
  15. Oj poczytaj jeszcze trochę, bo piszesz że a z tego co piszesz wynika że jesteś dopiero na początku drogi ze zrozumieniem tematu. Najlepiej (a w wielu miejscach piszą że to niezbędny warunek) żeby system był 64Bitowy. Odblokowałem już dwa Redmi 3 na Win10 64Bit. Za pierwszym razem miałem problem a okazał się nim kabelek, wymiana na inny sprawdzony pomogła. Poczytaj poradniki.
  16. Polecam aplikację Samouczek Miui na telefon napisaną przez kolegę z forum, Sporo wiedzy w jednym miejscu zawsze pod ręką. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  17. Masz pobrać ten z linka który Ci podał cukru! Może znajdziesz ten rom 7.1.3 eu w innym miejscu, ale innego romu na zablokowany bl nie znajdziesz.
  18. Nieprawda że aplikacja musi być uruchomiona żeby działała? Ciekawa teoria. W zwykłym Androidzie jest trochę inaczej niż w Miui, tu trzeba niektóre uprawnienia ręcznie skonfigurować. U mnie jakoś wszystko działa. Miewałem problemy z Whatsappem, czy Gmailem, ale zmiana ustawień w oszczędzaniu baterii, godzinach ciszy i uprawnieniach pomogła.
  19. Ten element z klawiszami rzeczywiście wygląda podejrzanie. W moich jest kropka, bez tych dwóch wypustek. Dodatkowo jakość wykonania tego elementu nie wygląda najlepiej. Ale żeby mieć pewność że to podróba trzeba by porównać na żywo i jeszcze posłuchać.
  20. Mogą wgrywać co najwyżej rom 7.1.3 z miuipolska na zablokowany bl lub jakiś inny tzwn śmieciowy z językiem polskim. BL będziesz miał zablokowany raczej na pewno, z odblokowanym było by to bardzo podejrzane. Wgranie jednego z romów miuipolska/eu nie wymaga odblokowania bl, wystąpisz o zgodę, dostaniesz ją, odblokujesz, wgrasz co będziesz chciał. Trochę to trudne, wymaga czasu i poczytania, ale jak Pan ogarnie to "będzie Pan zadowolony".
  21. Po odblokowaniu zniknie ci obrazek telefonu z kabelkiem i pojawi się chiński androidowy ludzik z napisem fastboot. Tylko jeszcze odpowiednie TWRP. Ja wgrywałem cofface załączonym skryptem i to zawsze mi działało bezproblemowo. A rom to wtedy już dowolny, na pewno będą już nowe rozwojowe wersje MiuiPolska/EU czyli te z numerkami od daty wydania obecnie 6.4.21 (6.4.28 opóźniony) bo są co tydzień.
  22. Tak, masz ponad tydzień spokoju, ale po otrzymaniu pozwolenia będziesz i tak musiał wgrać chiński rom dev żeby odblokowanie zadziałało, czyli Miflash ponownie w użyciu. (bo rozumiem ze wgrałeś 7.1.3 eu na zablokowany bl)
  23. Nie musisz żadnych uprawnień dodawać. Ja tak jak pisał dodałem do autostartu i zablokowałem kłódką. Nie trzeba tapać, wystarczy trzy (albo tyle ile sobie ustawisz) razy machnąć nad czujnikiem zbliżeniowym i działa. Uprawnienia roota są potrzebne do jeszcze innego trybu.
  24. U siebie mam to samo, więc nie będę dublował. Poprawiona wersja którą mi wysłałeś już działa.
  25. Wczoraj ze sklepu zainstalowałem (30.04) nigdzie nie mogę znaleźć info który nr wersji w telefonie. Ale w liinku do sklepu odpalonym z komputera pokazuje że 1.3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...