-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
I jak wrażenia? Jakieś zmiany względem 7.2.4? I czy to rzeczywiście oficjalne 7.2.5 czy jakaś podróba? Bo na razie przez OTA niewidoczny!
-
Dobrze że to dopisałeś, bo z poprzedniego twojego wpisu wynikało, że z innego. Wszystko wskazuje na to, że oryginalne szkło i etui jest w tej chwili dostępne (w Polsce) jedynie w xiaomi.com.pl. Ja też tam kupiłem.
-
A może ktoś wie jakiej klasy "Cat" modem LTE ma nasz telefon? Nigdzie w danych tego nie znalazłem, a to by była odpowiedź na to ile teoretycznie może wyciągnąć! Mi5 ma chyba Cat 12, czyli max 600Mp przy ściąganiu i 150Mb przy wysyłaniu!
-
Sprawdziłem z ciekawości przed chwilą, dotyk działa normalnie, niezależnie od ładowarki na 7.2.4
-
To jest to z tej aukcji i tego sprzedawcy? http://allegro.pl/etui-silikon-crystal-case-xiaomi-redmi-3-5-0-cala-i5964500419.html Jeżeli tak to jak najbardziej oryginalne i najlepsze z dostępnych silikonowych (może jeszcze Nillkina, ale ma jakieś zatyczki) "Designed by Xiaomi" (widać napis i bardziej oryginalne chyba nie występuje), ale szkło od tego sprzedawcy to "Designed for Xiaomi" drobna różnica w słowach "by" i "for".
-
Romów się nie "spolszcza" tylko wgrywa taki który ma już w sobie zaimplementowany język polski tak jak obecny eu, lub być może w przyszłości global! Da się to zrobić niezależnie od tego jaki masz wgrany, tylko trzeba znaleźć odpowiedni na zablokowany bootloader! W sumie nie ma znaczenia z jakim kupisz, najbezpieczniej wgrać samemu, będziesz wiedział co wgrałeś.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Tak obydwa takie same, jedynie kartę SD możesz włożyć tylko do jednego. -
Kolejne może będą, ale chyba dopiero jak Xiaomi wypuści global dla tego modelu, bo na razie takiego nie ma.
-
A w jakiej sieci? Bo to bardziej test providera niż telefonu. Ja w Playu mam około 10 down, 5-9 up. w Warszawie przy dobrym sygnale czyli średnio ciekawie! Mam stacjonarny modem LTE z kartą Polsatu i tam 20-60 up. i 20-30 down. A Polsat to w sumie to samo co Plus czyli dużo lepiej.
-
Też nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z jakością dźwięku czy rozmów,w porównaniu z Lumią 735, HTC 8s czy Nexusem5, jest chyba lepiej. Może problem dotyczy twojego egzemplarza, zmienionych ustawień lub romu! Mało tego w najnowszym romie 7.2.4 pojawiła się funkcja voice over LTE ale tego jeszcze żaden nasz operator nie oferuje (plus jakieś testy przeprowadza).
-
No przecież nawet na opakowaniu jest że dedykowane! Możliwe że jest ok ale z tego co widzę to ceny szkiełek w takim opakowaniu wszędzie są wyraźnie niższe od tych oryginalnych (szary kartonik). Nie porównywałem jednego z drugim, ale nawet w tym sklepie xiaomi.com.pl jedno jest jako zamiennik, a drugie oryginalne! http://xiaomi.com.pl/kategoria-produktu/zamienniki/ Możliwe że nawet oryginalne dla Xiaomi robi jakaś firma zewnętrzna.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Jak na telefon tor audio ma przyzwoity. Żeby to porównać z innym, to trzeba by mieć oba równocześnie! Ja mam porównanie z HTC 8S i Lumią 735. Mam wrażenie w Redmi3 jest trochę lepiej. Zdecydowanie lepiej działa tuner FM tak pod względem jakości dźwięku i czułości! Co do Pistonów, mam V3 i to są chyba pierwsze dokanałówki których mogę używać, ale wolę klasyczne najlepiej otwarte. Co do tzwn. sybilizacji to może minimalnie występuje przy Pistonach i to wtedy gdy jest włączony Mi Sound Enhancer. W Sennheiserach PX95 i Kossach KSC75 nie słyszę tego efektu. -
Nie to nie jest oryginalne, przecież napisane "for Xiaomi". Tylko stara się udawać. Oryginalne zapakowane jest w szary ekologiczny kartonik! To podobno strasznie się palcuje (nie miałem, nie widziałem, tak gdzieś wyczytałem w recenzji)
-
Zrestartuj komputer, u mnie pomogło i działa wszystko oprócz backupu
-
Niestety backup nie działa, ale to i tak jakiś postęp! Nie pamiętam czy w chińskiej wersji działał.
-
Właśnie się pojawiła nowa anglojęzyczna wersja i przynajmniej z Redmi3 z oryginalnym romem działa! http://en.miui.com/thread-240582-1-1.html
-
Właśnie się pojawiła nowa wersja angielska i działa z Redmi3 link: http://en.miui.com/thread-240582-1-1.html
-
Znaczenie ma takie, że jeszcze nikomu nie udało się odblokować bootloadera, dlatego powstała opcja innego romu który można zainstalować nawet na zablokowanym. Widać znajomy nie mógł się doczekać, oba sposoby są skuteczne, jeden na razie niewykonalny! Pozdrawiam
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Jak to nie masz jak masz, musisz użyć dolnego lewego przycisku systemowego (trzy kreseczki), chyba że w ustawieniach udało ci się jakoś niefortunnie zmienić jego działanie! -
Nie chcę reklamować sprzedawcy, ale oryginalny silicon polecam, zrobione jak reszta produktów Xiaomi, zero fuszerki!
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
To ty jeszcze trzymasz kontakty na karcie SIM? Ja już zapomniałem że jest taka opcja. -
Ja nie myślę tylko wiem, że to zupełnie co innego, takie z Ali dostałem jako gratis z telefonem, a potem nabyłem oryginalne za całe 25zł i to są zupełnie dwie różne bajki, idealnie dopasowane, nigdzie nie odstaje, nie zachacza o naklejone szkło, wygląda dużo ładniej i jest z lepszego siliconu. Gratis wylądował momentalnie w koszu! Różnica przynajmniej dla mnie jest ogromna (oryginalne ma ledwo widoczny wygrawerowany napis na boku Designed by Xiaomi)
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Niestety miałem ten rom tylko przez chwilę i na razie wróciłem do 7.2.4 chińsko-angielskiego więc nie pomogę. U mnie ścieżka wygląda tak: w kontaktach wchodzisz w menu Display preferences i tam mam Hide incomplete numbers. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Musisz znaleźć w opcjach kontakty do wyświetlenia: ukryj kontakty bez nr telefonu w romie oryginalnym jest ta opcja, w eu chyba też. -
Możliwości jest wiele, nie wiadomo czy gorsze i od czego gorsze, ale dobre szkło powinno być: 1. dobrze przycięte 2. wykonane ze szkła utwardzonego i odpornego na uderzenia 3. odpowiednią warstwę klejącą, żeby nie było problemu z założeniem, a potem odklejaniem się 4. posiadać warstwę oleofobową, żeby nie łapało za dużo odcisków palców Te cechy na pewno ma oryginalne i np Mocolo (które sprawia wrażenie identycznego, wiem bo z obydwoma miałem do czynienia), a o tym z tej aukcji nic nie wiadomo.
