ZaraZwracam

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ZaraZwracam

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 3/64 white&black
 1. Czy w RR jest może wbudowana funkcja klonowania aplikacji? W MIUI jest takie coś i bardzo się przydaje.
 2. Czy spotkał się ktoś z ekranem blokady, który wyświetlałby dodatkowe przydatne informacje (takie jak np. bieżąca pogoda albo chociaż temperatura, czas następnego alarmu itp.), ale bez utraty następujących wygodnych cech domyślnego lockscreena: wyświetlanie powiadomień z możliwością ich usuwania przez przeciągnięcie w bok dostęp do aparatu bez odblokowywania telefonu automatyczne wyświetlanie (od razu, bez jakichś podwójnych tapnięć czy przeciągnięć) przycisków sterowania muzyką, gdy włączony jest jakiś odtwarzacz Przetestowałem dotychczas mnóstwo motywów, ale za każdym razem wracam do domyślnego, bo każdemu czegoś brakuje. Pomożecie? Jeśli to ma znaczenie, to oprogramowanie mam Global Dev 7.2.24. I jeszcze dodatkowa sprawa - niektóre motywy wyświetlają czas następnego alarmu. Tylko że u mnie wyświetlały dziwne wartości - czasem rzeczywiście czas alarmu, czasem tak jakby czas najbliższego wydarzenia w kalendarzu, a czasem w ogóle jakiś nie wiadomo skąd wzięty czas. Ktoś też tak ma?
 3. Uber Driver nie używałem, ale mam bardzo podobne objawy (gubienie sygnału GPS w Mapach Google i innych nawigacjach w regularnych odstępach czasu - nie mierzyłem czy akurat 13 sekund, ale raczej dość zbliżone), gdy w tle trwa nagrywanie obrazu za pomocą DailyRoads Voyager. Co ciekawe, jeśli nagrywam inną aplikacją (np. RoadRecorder) to problemu z GPS w Mapach Google nie ma. Mam Redmi 3S Prime (32GB), oprogramowanie najnowsze Global Dev.
 4. Rzeczywiście znalazłem, ale lektura wątku zniechęciła mnie do kupowania tam, ale może niesłusznie?
 5. Z góry przepraszam, jeśli zapytam o jakąś podstawową rzecz, ale dopiero zaczynam się interesować telefonami Xiaomi. Nie widzę w ogóle forum dla Redmi 2 Pro - czy to oznacza że to jest po prostu to samo co Redmi 2 tylko ze zwiększonym RAMem/flashem? Czy Redmi 2 Pro też występuje w wersjach 2014811 i 813 czy tam są jakieś inne numery modeli? Szczególnie mnie interesuje egzemplarz dostępny na GearBest: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_328501.html?wid=3 - niestety nie ma on podanego numeru modelu tylko ciężkie do rozszyfrowania (przynajmniej dla mnie) "Overseas version" - czy ten telefon będzie działał w Polsce? (ew. problemy z Aero2 by mi nie przeszkadzały bo nie używam). Próbowałem coś wywnioskować z podanych częstotliwości i tak na oko wydaje się że zgadzają się z tymi w Polsce, ale serwis frequencycheck.com (https://www.frequencycheck.com/compatibility/GJLKN/xiaomi-hongmi-2-pro-4g-redmi-2-pro-dual-sim-lte-2014819/countries?utf8=%E2%9C%93&q[name_or_code_or_keywords_cont]=poland&commit=Search ) twierdzi, że LTE nie zadziała. Ktoś potrafi to rozwikłać? Z góry dzięki za pomoc!