Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Właśnie zainstalowałem 7.2.4.0 Miui by xiaomi.eu 7.2 (stabilna) i szczerze powiem,że dla mnie lepszy (mniej błędów) od tego eu 6.3.17 . Mogę spokojnie polecić!
  2. Ale to na pewno do Redmi3? Bo jak tak to chyba spróbuję, bo kilka rzeczy w tym eu 6.3.17 nie do końca mi działa (np. coś z kontaktami jest nie tak) Niby ido czyli do Redmi3
  3. Przeżyłem chwile grozy z TWRP spolszczonym z linku od Acida (pierwsza wersja). Wgrało się, ale już przy próbie backupu wywaliło system i się zapętlił. Tylko znaczek Mi i restarty. Na szczęście to chiński sobie poradziło i telefon wrócił do życia! Znaczy to nowe " jest juz nowe poprawione TWRP z pl językiem - polecam - https://www.androidfilehost.com/?fid=24438995911973972 " jest już działające?
  4. To nie mogłeś tego 10 minut wcześniej napisać? Też nie wiedziałem co zrobić i właśnie wgrywam ponownie 7.2.4 , a już odblokowałem bootloadera! W instrukcji jest błąd bo facet napisał żeby uruchomić install.bat a takiego pliku niet! Jest flash.bat i to się uruchamia, wpisywałem komendę enter, a to trzeba po prostu wcisnąć enter!
  5. Tak działa, już odblokowałem, walczę dalej z instalacją TWRP, a potem romu eu (mam nadzieję że sobie poradzę ze znaczkami z chyba jedynym działającym TWRP)
  6. Zawsze możesz przejść ze stable na dev rom nawet na zablokowanym bootloaderze, niezależnie od tego z czym zakupisz, a z dev rom to chyba drzwi są otwarte!
  7. Ładowarkę masz oryginalną, ale widzę że kabel już nie! Zmień kabel na lepszy i powinno pomóc!
  8. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Bardzo słusznie, bo to chyba jedno z najlepszych, grube (0,33mm) ale z zaokrąglonymi krawędziami i naprawdę wytrzymałe. Ma też niezłą warstwę oleofobową i mało się palcuje, Jedno takie poddałem crash testowi, i mogę stwierdzić że jest naprawdę trudne do rozbicia!
  9. Takie coś sygnuje też Xiaomi jako swój produkt z logiem Mi, gdzieś to widziałem, ale teraz nie mogę znaleźć.
  10. Ja używam tego typu: http://pl.aliexpress.com/item/Universal-Car-Air-Vent-For-iPhone-4-4S-6-6S-Cover-For-Samsung-S3-S4-S5/32618603577.html?spm=2114.010208.3.403.hSg7XB&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_5_10034_507_10020_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10021_10003_10004_10022_10009_10008_10018_10019,searchweb201603_1&btsid=e9cd44bd-9cc2-41c2-84ed-5b2489050d56 innego producenta kupiony w jakimś przypadkowym sklepie, ale praktycznie identyczny, czy stabilny? Moim zdaniem wystarczająco.
  11. Na przykład to, że możesz odblokować bootloader, masz od razu włączone opcje developerskie, dostajesz możliwość co tygodniowych aktualizacji ja k z Miui.pl , ale to romy w wersji beta ze wszystkimi konsekwencjami z tego wynikającymi!
  12. Może tak być, ja mam ustawione powiadomienie o połączeniu lampą błyskową i wtedy całe etui silionowe świeci!
  13. Mój robi lepsze od Lumi 735, może miałeś włączony tryb HDR, z lampą to trzeba wyłączyć bo wariuje, a w niektórych romach nie wyłącza się automatycznie po włączeniu lampy!
  14. Dlaczego nie? prawie tak wychodzi w praktyce i testach zobacz tutaj: http://www.gsmarena.com/battery-test.php3?idPhone=7862#show 15h przeglądanie www, 17,5 odtwarzanie Video, 32,5h rozmowy! Praktycznie dla normalnego człowieka bateria nie do zajechania w ciągu jednego dnia!
  15. Jeszcze jedno, Redmi3 nagrywa dźwięk w stereo, jeden kanał górnym drugi dolnym. Na słuchawkach usłyszysz ewentualną różnicę w głośności.
  16. A spróbuj nagrać jakieś rozmowy przez tel może to ci pomoże w diagnozie!
  17. Jest alternatywa! "zimny łokieć" tylko trzeba jakieś sprytne mocowanie, plus ładowarka solarna na przedramię.
  18. Tak ja mam uchwyt na kratkę, jak jest gorąco to z reguły działa klima i owiewa telefon powietrzem o bardzo niskiej temperaturze! A tak naprawdę to Redmi 3 jakoś za bardzo się nie grzeje, nie powinno być z tym problemu! To do tak dobrego telefonu musisz dobrać niestety równie dobry samochód!
  19. Też bym to sprawdził! W tym modelu jeden mikrofon jest na dolnej, a drugi górnej krawędzi. Jak dziurki w etui są źle zrobione to może być z tym problem!
  20. Nie miałeś farta, podobno rzadko zdarzają się takie rzeczy w Xiaomi, ale jednak!
  21. To chyba jak do soboty przez OTA nie będzie to odżałuję te 50gr na sms-a rejestrującego kartę sim (bo wygląda na to że od nowa chce ją rejestrować po każdym flashowaniu nowego romu) i zainstaluję!
  22. A jaki masz rom i język? Napiszę dla angielskigo: wchodzisz w ustawienia: "settings", potem "additional settings", prawie na samym dole "Backup & reset" i potem "Faktory data reset" i po wszystkim. Przed oddaniem do serwisu reset jest wręcz zalecany bo bez tego ktoś mógłby skorzystać z twoich danych!
  23. Nie chcę cię martwić ale wygląda to na wadę fizyczną twojego egzęplarza, Reset do ustawień fabrycznych, nie skutkuje utratą gwarancji! Po czymś takim masz po prostu telefon jak wyjęty z pudełka tuż po zakupie! A kabel na inny zamieniałeś?
  24. A możesz sprawdzić czy na słuchawkach działa equlizer? Bo u mnie to chyba jedyna poważna wada na 7.2.4 (o dziwo na 7.1.3eu działał prawidłowo).
  25. Zainstaluj na przykład "Ampere" ze sklepu to może ci pokaże co się dzieje! Ja miałem problemy z ładowaniem z powodu złego kabla, ale teraz dzięki tej apce wiem jak działają moje ładowarki i kable, bo okazuje się że kabel ma znaczenie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...