Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Działa tylko trzeba przytrzymać!
  2. Bo to nie jest oficjalny rom tylko modyfikowany nie wiadomo co w nim siedzi
  3. Prawie na pewno masz badziewny rom. Na razie, do momentu odblokowania bootloadera możesz wgrać rom na zablokowany bootloader xiaomi.eu ( z pl). Link i instrukcję znajdziesz na forum.
  4. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Dwa miesiące temu zamawiali, czyli najwyżej miesiąc używają! Po miesiącu używania to trudno oceniać. Na alledrogo czy polskich sklepach chyba nadal nikt matowych szkieł nie sprzedaje.
  5. Niestety na romie eu też tak miewam. Cofnięcie i ponowne otworzenie maila pomaga. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale jednak.
  6. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Napisane w aukcji, że to światowa nowość, wcześniej matowych nie było, tylko ciekawe czy ten mat nie będzie się rysował, lub wybierał.
  7. Tak na próbę wgrałem tylko centrowanie zegara "Center Clock Mod" i się skończyło brakiem pulpitu! Na szczęście pomogło wgranie "Disable". Chyba na razie przynajmniej dla Redmi3 to tylko ciekawostka!
  8. Chyba nijak dopóki nie masz 100% zajętości! Redmi2 z 1GB ramu też działa w miarę płynnie. Czyszczenie ramu ma sens tylko wtedy gdy go brakuje, w pozostałych przypadkach to sztuka dla sztuki. EU 7.1.3.0 stable działa trochę ociężale w porównaniu np. z ostatnim 6.3.24 EU, ale on jest oparty na 7.3 a nie 7.1.
  9. Mi też nie działają, a w wersji stab eu działały.
  10. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Czyli niekoniecznie logo MI na opakowaniu to oryginał! No i "for Xiaomi to nie to samo co "by Xiaomi". Oryginalne w szarym opakowaniu jest w zasadzie identyczne z Mocolo, naklejałem jedno i drugie na dwa różne Redmi3.
  11. Tak przeczytać forum! Odblokowanie bezproblemowe na dev rom! A w jakiej instrukcji jest, że nie trzeba? I link też nie udostępniony!
  12. Przydaje się często łatwiej jedną ręką kliknąć na dole niż na górze, np. w Chromie używam, ale tak jest chyba wszędzie gdzie w telefonie są 3 przyciski fizyczne!
  13. Na pewno? bo telefon nie był chyba w trybie fastboot tylko download (czarny ekran)
  14. To ja też ściągnę i zostawię na wszelki wypadek! Jak ten room potrafi trupa wskrzesić to warto mieć!
  15. FromWP

    MiBand - co i jak?

    Na baterię to ma wpływ żaden, tym bardziej, że nie musi być cały czas sparowana, działa też samodzielnie! Widziałem w xiaomi.com.pl mieli z pulsometrem za 99zł, czyli cena chyba niezła.
  16. Jak widzisz telefon z kablem to jesteś w złym trybie i nigdy tego tak nie wgrasz! TWRP wgrywasz w trybie fastboot, czyli musisz mieć na ekranie chiśkiego ludzika z gwiazdą na czapce! Fastboota się uruchamia bodajże trzymając Volume- i równocześnie Power! Telefon z kablem to tryb Download!
  17. Jak zupełnie martwy to łatwo nie będzie!
  18. Zrób print screena, zainstaluj google translatora i będziesz wiedział co piszą! W chińskich romach czasami przychodzą sms-y z poradami pomocy Mi. Zgoda na odblokowanie jest z linkiem i po angielsku Chyba że wypełniłeś wniosek po chińsku!
  19. Jeżeli tylko uda ci się kombinacją klawiszy wprowadzić w fastboot mode to ponownie wgrywasz twrp, już odpowiedni rom np na sd i po kłopocie. Też to przerabiałem, tylko z powodu wadliwego twrp!
  20. A na jakimś innym romie to działało?
  21. Żona gada przez swojego Redmi2, a to zawsze trochę trwa! Jak skończy to mi coś wyśle i sprawdzę jak to się zachowuje! Już sprawdziłem, dwa razy tapnięty na ekranie blokady, po odblokowaniu jest jako przeczytany! Czyli chyba działa jak powinno!
  22. Ale wkleiłeś link do oficjalnych wersji chińskich z dodatkowym językiem angielskim. Ta stabilna to sama powinna się ściągnąć przez OTA. Druga to developer rom i w zasadzie to tobie może być potrzebna tylko jak będziesz chciał odblokować bootloader, bo tylko z tą można to zrobić!
  23. U mnie też widzi, a np na eu 6.3.17 Whatsapp nie widział! Nawet Mi pilot działa bez reinstalacji. Jakiś błąd w zarządzaniu kontaktami rzeczywiście jest, przy kilku kontach można wybrać albo wszystkie, albo tylko jedno z kont. I tak jest lepiej niż w eu 6.3.1 Czy szybciej to nie wiem, ale mniej błędów!
  24. Jest ok "będzie pań zadowolony"
  25. Ja instalowałem chińskim bo takie mi zostało po instalacji romu od Acida z poziomu updatera Miui. Już trochę testowałem i jak dla mnie to na razie najlepszy ROM z dotychczasowych. Chyba chwilowo dam sobie spokój z ogrzewaniem w ramach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...