-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Działa tylko trzeba przytrzymać! -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Bo to nie jest oficjalny rom tylko modyfikowany nie wiadomo co w nim siedzi -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Prawie na pewno masz badziewny rom. Na razie, do momentu odblokowania bootloadera możesz wgrać rom na zablokowany bootloader xiaomi.eu ( z pl). Link i instrukcję znajdziesz na forum. -
Dwa miesiące temu zamawiali, czyli najwyżej miesiąc używają! Po miesiącu używania to trudno oceniać. Na alledrogo czy polskich sklepach chyba nadal nikt matowych szkieł nie sprzedaje.
-
Niestety na romie eu też tak miewam. Cofnięcie i ponowne otworzenie maila pomaga. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale jednak.
-
Napisane w aukcji, że to światowa nowość, wcześniej matowych nie było, tylko ciekawe czy ten mat nie będzie się rysował, lub wybierał.
-
Tak na próbę wgrałem tylko centrowanie zegara "Center Clock Mod" i się skończyło brakiem pulpitu! Na szczęście pomogło wgranie "Disable". Chyba na razie przynajmniej dla Redmi3 to tylko ciekawostka!
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Chyba nijak dopóki nie masz 100% zajętości! Redmi2 z 1GB ramu też działa w miarę płynnie. Czyszczenie ramu ma sens tylko wtedy gdy go brakuje, w pozostałych przypadkach to sztuka dla sztuki. EU 7.1.3.0 stable działa trochę ociężale w porównaniu np. z ostatnim 6.3.24 EU, ale on jest oparty na 7.3 a nie 7.1. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Mi też nie działają, a w wersji stab eu działały. -
Czyli niekoniecznie logo MI na opakowaniu to oryginał! No i "for Xiaomi to nie to samo co "by Xiaomi". Oryginalne w szarym opakowaniu jest w zasadzie identyczne z Mocolo, naklejałem jedno i drugie na dwa różne Redmi3.
-
Tak przeczytać forum! Odblokowanie bezproblemowe na dev rom! A w jakiej instrukcji jest, że nie trzeba? I link też nie udostępniony!
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Przydaje się często łatwiej jedną ręką kliknąć na dole niż na górze, np. w Chromie używam, ale tak jest chyba wszędzie gdzie w telefonie są 3 przyciski fizyczne! -
Na pewno? bo telefon nie był chyba w trybie fastboot tylko download (czarny ekran)
-
To ja też ściągnę i zostawię na wszelki wypadek! Jak ten room potrafi trupa wskrzesić to warto mieć!
-
Na baterię to ma wpływ żaden, tym bardziej, że nie musi być cały czas sparowana, działa też samodzielnie! Widziałem w xiaomi.com.pl mieli z pulsometrem za 99zł, czyli cena chyba niezła.
-
Jak widzisz telefon z kablem to jesteś w złym trybie i nigdy tego tak nie wgrasz! TWRP wgrywasz w trybie fastboot, czyli musisz mieć na ekranie chiśkiego ludzika z gwiazdą na czapce! Fastboota się uruchamia bodajże trzymając Volume- i równocześnie Power! Telefon z kablem to tryb Download!
-
Jak zupełnie martwy to łatwo nie będzie!
-
Zrób print screena, zainstaluj google translatora i będziesz wiedział co piszą! W chińskich romach czasami przychodzą sms-y z poradami pomocy Mi. Zgoda na odblokowanie jest z linkiem i po angielsku Chyba że wypełniłeś wniosek po chińsku!
-
Jeżeli tylko uda ci się kombinacją klawiszy wprowadzić w fastboot mode to ponownie wgrywasz twrp, już odpowiedni rom np na sd i po kłopocie. Też to przerabiałem, tylko z powodu wadliwego twrp!
-
A na jakimś innym romie to działało?
-
Żona gada przez swojego Redmi2, a to zawsze trochę trwa! Jak skończy to mi coś wyśle i sprawdzę jak to się zachowuje! Już sprawdziłem, dwa razy tapnięty na ekranie blokady, po odblokowaniu jest jako przeczytany! Czyli chyba działa jak powinno!
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Ale wkleiłeś link do oficjalnych wersji chińskich z dodatkowym językiem angielskim. Ta stabilna to sama powinna się ściągnąć przez OTA. Druga to developer rom i w zasadzie to tobie może być potrzebna tylko jak będziesz chciał odblokować bootloader, bo tylko z tą można to zrobić! -
U mnie też widzi, a np na eu 6.3.17 Whatsapp nie widział! Nawet Mi pilot działa bez reinstalacji. Jakiś błąd w zarządzaniu kontaktami rzeczywiście jest, przy kilku kontach można wybrać albo wszystkie, albo tylko jedno z kont. I tak jest lepiej niż w eu 6.3.1 Czy szybciej to nie wiem, ale mniej błędów!
-
Jest ok "będzie pań zadowolony"
-
Ja instalowałem chińskim bo takie mi zostało po instalacji romu od Acida z poziomu updatera Miui. Już trochę testowałem i jak dla mnie to na razie najlepszy ROM z dotychczasowych. Chyba chwilowo dam sobie spokój z ogrzewaniem w ramach.
