WildCamel

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About WildCamel

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RedMi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jako ciekawostkę powiem, że na początku próbowałem odblokować bootloader, ale na pierwszym zadaniy z tych trzech mi się zacięło. Potem już nie kombinowałem (np. w wpnem) i wgrałem Xiaomi.EU przez TWRP.
 2. Serio, serio. Ostatnio były tam zmiany - telefon szedł z Chin. Co nie zmienia faktu, że dla mnie wszystko to zupełna nowość, więc nic dziwnego w tym nie widzę
 3. Rozumiem, że trzeba ją zgrać do pamięci? Bo po tapnięciu w "szukaj aktualizacji" nic się nie dzieje.
 4. Mam teraz coś takiego. Jestem w domu?
 5. Dzisiaj dostałem Redmi 3 z xiaomiforsale. Na telefonie zainstalowany jest system Android 5.1.1 oraz Miui w wersji xiaomi.eu 7.3 (stabilna) 7.3.2.0 (LHPCNDD). Po tapnięciu w "szukaj aktualizacji" nic się nie dzieje. Po włączeniu "uruchom w recovery" uruchomiło mi się recovery (Team WIn Recovery Project) z opcją polskiej wersji językowej (nic nie klikałem, nie znam się). Po kliknięciu w "co nowego?" przeglądarka, ale strona nie działa (screen 3). Przyznam, że zgłupiałem. Nie wiem, czy to właściwy rom czy muszę jednak system przeinstalować? A może wystarczy jakaś forma aktualizacji?
 6. Nie ma global. Załączam screeny. Edit: sprawdziłem system zgodnie z tą instrukcją: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/ i wychodzi, że to rom MIUIPolska.
 7. Pytanie laika. Dostałem dzisiaj Redmi 3 od xiaomiforsale. Na telefonie jest system Android 5.1.1 oraz Miui w wersji xiaomi.eu 7.3 (stabilna) 7.3.2.0 (LHPCNDD). Oczywiście po polsku i z Google Playem. Czy to znaczy, że nie muszę nic kombinować z instalacją właściwego systemu autorstwa Acida? Mam 99% pewności, ale wolę zapytać, bo jestem laikiem w kwestii chińskich telefonów - to mój pierwszy.