Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Może czas zrobi. Tak jak wcześniej pisałem możliwe że pospieszyli się z wysłaniem sms-a. A może znajdziesz kogoś kto ci w tym pomoże analizując po kolei co do tej pory zrobiłeś i gdzie może tkwić błąd. Wszystkim tutaj wcześniej czy później odblokowanie raczej się udaje. Sam osobiście oprócz swojego już 3szt Redmi3 znajomych odblokowałem.
  2. To nie wina romu, coś jest nie tak z kontem, czy jego pełną aktywacją. Zawsze możesz wgrać rom na zablokowany bl i normalnie używać telefonu do momentu rozwiązania problemu.
  3. Nie ma znaczenia co tam masz tylko czy tel. jest podpięty. A o jakich trzech ptaszkach piszesz i skąd wiesz że u niej nie trzeba było zmieniać softu skoro odblokowanie się nie udało?
  4. No nie żartuj, po co wgrywałeś ten rom? Chyba po to żeby odblokować bootloader, wystąpiłeś o zgodę? Już ją masz?
  5. A jak wejdziesz do Micloud na komputerze to jest tam twój telefon podpięty? Może najnowsze romy potrzebują nowszego miunlocka, tylko go jeszcze nie zrobili. Jesteś jednym z pierwszych odblokowujących na dev6.6.30, ale to tylko gdybanie. Poza poczekaniem i spróbowaniem za jakiś czas to innego pomysłu nie mam. Wiele osób zgłasza problemy z odblokowaniem, ale z reguły pojawiają się później, już po podłączeniu telefonu i np staje na 50%.
  6. Znaczy coś jest nie tak z twoją zgodą lub kontem. Może sms przyszedł za wcześnie i samej zgody serwery jeszcze nie przetrawiły. A co się dzieje jak przechodzisz dalej z tego ekranu że twój telefon jest niezgodny, każe ci pisać od nowa prośbę o zgodę, czy podaje link do ściągnięcia miunlocka?
  7. A na pewno masz konto Mi skonfigurowane do końca? Czyli jak się logujesz w przeglądarce na kompie to 100% security i wszystko na zielono? No i oczywiście telefon podpinasz w trybie fastboot czyli ekran z robocikiem.
  8. Nie, ściągnął rom do wgrania przez twrp w formacie zip i tego w trybie download nie zainstaluje (może próbował niestety), przynajmniej do takich prowadzi jego link, a powinien pobrać ten z mojego linku w formacie tgz bo tam są pod Miflasha w trybie download.
  9. Chyba usiłujesz wgrać złą wersję romu pod miflasha są tu: http://en.miui.com/a-234.html w formacie tzg i to trzeba rozpakować dopiero instalować według poradnika.
  10. Bo to co wrzucałeś na zdjęciu to jest chińskie menu sterujące, które jest zawsze, tego się nie pozbędziesz, ale z tego można uruchomić twrp (inaczej recovery) jak uda się je wgrać, lub inne tryby czyli fastboot i download. Można też wgrać twrp cofface które jest równie dobre tylko nie ma pl i ma w paczce działający skrypt. Tu link do tematu i ściągnięcia: https://xiaomi.eu/community/threads/cofface-twrp-3-0-recovery.30647/ nie potrzeba zabawy z rootem.
  11. 1. To nie jest rom MiuiPolska tylko przeróbka tego romu zrobiona przez Manh_it (Wietnamczyka) na wersję pod MiFlasha, zresztą już dosyć stara bo zrobił już 6.6.30. 2. Da się w opcjach pamięci. 3. Aparatu chyba nie, tylko kompresję, filmów tak.
  12. Trudno nazwać błędem brak możliwości odinstalowania aplikacji systemowych i nie sądzę żeby ktoś to poprawiał. Można po prostu nie używać, a jako domyślne ustawić inne doinstalowane.
  13. Ten procek nie jest słabszy od 616, przynajmniej w testach. Jest z niższej serii, ale nowszej i ma parę nowych funkcji. Popularność chwilowo jest niska bo dopiero wszedł do sprzedaży.
  14. Jak Miflashem to wszystko jedno na jaki rom wgrywasz. Co do sterowników to niestety tak się zdarza i trudno cokolwiek doradzić. Mało tego, nawet po prawidłowym zainstalowaniu jak już są w systemie i wszystko działa, to wspaniały system MS potrafi sam je podmienić na "najnowsze i najlepsze" i nijak nie można wgrać ponownie tych właściwych. Jedyna pewna droga to postawienie windowsa na czysto od nowa i wtedy to działa.
  15. Oczywiście że możliwe, ale jaką masz wersję poza cyferkami, bo same cyferki niewiele mówią, co tam jest jeszcze napisane?
  16. Trudno zupełnie to wykluczyć, ale byłem na tym romie ponad tydzień i niczego takiego nie doświadczyłem. Nigdy nie musiałem ręcznie zmieniać sieci, czy resetować telefonu, a internetu używam notorycznie. Mam ustawiony na stałe wybór sieci automatyczny i dane w roamingu od zawsze i nie zmieniałem tego na żadnym romie. Obecnie mam rom 6.6.30 i włożone dwie karty sim ale obydwie od Play (jedna na dane, druga rozmowy) i bardzo ciekawie wygląda jak to się przełącza. Na przykład w tej samej chwili ta na dane ma zasięg Play LTE, ta na rozmowy jest w roamingu T-mobile 2G, ale wszystko się przełącza z automatu po odnalezieniu sygnału sieci macierzystej w 2, lub 3G wraca.
  17. To zależy od miejsca i czasu, pierwszeństwo mają abonenci danej sieci. Mnie z reguły wyrzuca do 2G, dane w roamingu mam włączone. Może ostatnio Play coś zmienił, ale wcześniej wyraźnie podawali że zassięg czterech sieci dotyczy połączeń głosowych. Koledze chodziło o to że mu nie wraca automatem do Play i ze to wina romu.
  18. To nie wina romu tylko operatora, czyli w tym przypadku Play. Jak traci zasięg ich bts-a to przełącza na t-mobile, lub inny dostępny z którym mają umowę, ale tylko do 2G,bo umowy mają tylko na rozmowy. Potem powinno samo wrócić do Play, jak nie wraca to raczej wina na poziomie współpracy stacji bazowych, nie romu.
  19. Wszystko masz w poradniku. Na tym romie nie odblokujesz, bo to jakiś fakerom, musi być oryginalny chiński dev na którym odblokowujesz, wgrywasz TWRP i za jego pomocą dowolny rom Acida.
  20. Nie ma z tym związku. Xiaomi blokuje od niedawna i w najnowszych modelach, które się chyba jeszcze nie doczekały podróbek.
  21. Wygląda na to że ta aplikacja jest nadgorliwa i coś w Miui jej nie pasuje.
  22. Chyba najlepszy wybór, a co do tych problemów z zasięgiem, gps i tak dalej to w tym modelu na żadnym normalnym romie chyba nie było.
  23. Nie ma większych niedogodności. Zdecydowanie lepiej działają wersje dev ostatnia z Miui7 6.5.26, lub 6.6.30 z Miui8. Wersje stable są moim zdaniem gorsze.
  24. Te romy ManhIT wszystkie mają już w sobie supursu. Rada, to odblokować BL i wgrać rom eu w których rot jest opcjonalnie instalowany.
  25. Mi raz pomogła sama zmiana gniazda USB, niestety odblokowanie to jak wygrana Portugalii, przypadek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...