Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Pinu nie wyłączy, bo na tej karcie jest to niewykonalne (orange). Nie rozumiem tylko dlaczego po sracie sieci ponownie chce pinu. Może coś namieszałeś w ustawieniach kart sim. Przy automatycznym wyborze sieci nie powinno tak być i nie jest. Też używam tego telefonu, na romie xiaomu.eu i nigdy po stracie zasięgu nie prosi o pin.
  2. To wgraj rom xiaomi.eu tu działa chyba supersu do opcjonalnej instalacji, albo rom przerobiony przez Wietnamczyka na zablokowany bl, tam supersu jest już w romie.
  3. I co zawiesił się? Jak tak długo działał to znaczy że daje radę. Jak się przymocuje do szyby i jest dodatkowo nagrzewany przez słońce to żaden telefon tego nie przetrzyma przy ekstremalnych upałach. Uchwyt na kratce jest zdecydowanie bezpieczniejszy, nawet bez włączonej klimy przepływ powietrza robi swoje. Paradoksalnie w czasie mrozów jak jest włączone ogrzewanie i wieje gorącym powietrzem jest dużo cieplejszy niż w upał z włączoną klimą.
  4. Miui7 6.5.26, ale jaki rom, eu czy sam wgrywałeś czy z takim kupiłeś? Nie jest to normalne i raczej nikt takich problemów nie zgłaszał. Inny pomysł (oprócz zmiany operatora bo chyba tylko orange daje karty bez możliwości wyłączenia pinu) to zmiana romu.
  5. Niewiele z tego co napisałeś wynika, to jakieś ogólne stwierdzenia. Na polu to chyba tylko kombainista, ale oni też teraz mają klimy w "maszynach". Na razie nigdy Redmi 3 mi się nie zawiesił z powodu przegrzania, no ale w tym roku jeszcze nie było ekstremalnych upałów. A taka Nokia 735 zawiesiła mi się z tego powodu kilka razy, nawet leżąc na ładowarce bezprzewodowej która potrafi podnieść temperaturę.
  6. Jak ktoś lubi rytuały to nie ma nic lepszego. A to że etui mają wycięcie na słuchawki to chyba dobrze. Jakbyś chciał posłuchać muzyki czy porozmawiać, bez wycięcia było by trudno. Jakby ktoś zadzwonił, a głośnik byłby zasłonięty w etui też chyba nie było by dobrze. Może dlatego etui mają wycięcia na gniazdo słuchawkowe i głośnik? Nie wiem mogę się mylić. Telefon bez etui ma najlepszą funkcjonalność, a w przypadku Redmi 3 biorąc pod uwagę jego cenę i dosyć solidne wykonanie, darowałem sobie wszelkie etui, naklejane szkła ochronne itd. Nic złego bez etui się nie dzieje.
  7. Dla Redmi 3 też jeszcze nie ma. Ten global to nie od Xiaomi, jakiś śmieciowy na 100%.
  8. Na pewno nie, nie ma Official Global ROM dla tego modelu. Może będzie, ale na razie Xiaomi zapowiedziało globala dla Redmi 3/pro może dla 3s też będzie, ale to przyszłość. Romy xiaomi.eu nie mają w nazwie "global".
  9. W sumie nigdy nie miałem żadnej zwiechy z jakiegokolwiek powodu (może jakiejś aplikacji, nie telefonu). Tak naprawdę najbardziej nagrzewa się podczas instalacji nowych romów, ale wtedy ma sporą robotę do zrobienia, sporo baterii żre i trwa to ze 30minut od momentu wypuszczenia romów z Miui 8. Jedynie z powodu aluminiowej tylnej obudowy trzymając telefon w ręku sprawia wrażenie cieplejszego niż jest w rzeczywistości, bo aluminium jest świetnym przewodnikiem ciepła. Może dlatego też dobrze oddaje to ciepło otoczeniu i się nie wiesza. Jak ktoś używa telefonu do wszystkiego (oprócz gier) to mogę ten model śmiało polecić. Wszystko działa tak jak powinno, bateria i stosunek jakości do ceny nie do pobicia.
  10. Chyba dobra wiadomość. Xiaomi podobno zdecydowało się na wypuszczenie oficjalnego romu Global/dev dla Redmi 3/pro. Pierwsze wydanie miało wejść już 21.07, ale jest opóźnienie. Jest bardzo prawdopodobne że już w przyszły piątek będzie pierwsze wydanie bety oficjalnego Globala od Xiaomi. Link do forum z info na en.miui: http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html
  11. Bo szuka sieci 3G, lub 2G która jest potrzebna do połączeń głosowych. Na 4G nie pogadasz. Może jesteś w takim miejscu że masz zasięg 4G a nie masz 2 i 3G
  12. A ja mam Redmi 3 i przy włączonej nawigacji online, odpalonym Tidalem, transferem muzyki bo BT do Roidmi i sparowanym z zestawem głośnomówiącym telefon jest lodowato zimny. Oczywiście zamocowany w uchwycie do kratki nawiewu z włączoną klimą. To najskuteczniejszy sposób na nadmierne nagrzewanie się telefonu w samochodzie, każdego.
  13. Coś mu dolega, trudno cokolwiek doradzić. Zielona dioda zapala się przy pełnym naładowaniu. Może to wina romu aczkolwiek wątpię.
  14. Ale jest chyba jedynym skutecznym sposobem. Dodatkowo na chińskim romie doinstalowane usługi googla niby działają ale są problemy z powiadomieniami itd. Problem z chińskim romem nie leży w braku języka polskiego, tylko w chińskich usługach nie do końca przydatnych w naszych warunkach, których nie można w prosty sposób się pozbyć bo są zintegrowane z systemem.
  15. Możesz mieć różne backupy dla dwóch telefonów na tym samym koncie. Plusem posiadania drugiego konta jest dodatkowa pojemność masz wtedy po 5Gb na każdym.
  16. Na jednym koncie możesz mieć podpiętych kilka telefonów i jak masz już zgodę, minęło te 30 dni od odblokowania to nie musisz czekać. Drugiego konta nie musisz tworzyć chyba że z jakiegoś powodu chcesz. Telefon może być zalogowany tylko do jednego konta, ale w każdej chwili możesz go wylogować (poprosi o hasło logowania) i zalogować na inne. Karta sim jest rejestrowana po pierwszym włożeniu do nowego telefonu po to żeby na koncie mogły być robione kopie zapasowe danych związane z tą kartą (historia połączeń, kontakty itd) i może być zarejestrowana w kilku telefonach przypisanych do jednego lub różnych kont.
  17. A dla nas to zupełna nowość i trudno wytłumaczalny przypadek.
  18. FromWP

    Brak sieci...

    Kolega ahr podał ci prawidłowe linki twój telefon to HM2XTDPro, lub HM2014813.
  19. FromWP

    Brak sieci...

    "ojojoj" widzę ze lubisz kłopoty i potrafisz je sobie stwarzać. Musisz odzyskać hasło do konta, bez tego będziesz miał mało gustowny przycisk do papieru zamiast telefonu.
  20. Xiaomi żadnego narzędzia im raczej nie dało. Mogą mieć zarejestrowanych kilka kont i na każdym co jakiś czas odblokowywać, albo robią to jakimś nieoficjalnym sposobem.
  21. Jeżeli tak to ciekawe jak ci ten rom wgrali i czy odblokowali bl. Jak odblokowali bl to powinieneś mieć twrp, przy pomocy którego możesz wgrywać nowsze romy eu.
  22. FromWP

    Brak sieci...

    A nie było w instrukcji, że telefon powinien być w trybie download? Rozpakowałeś ten rom i wskazałeś rozpakowany katalog z folderem images i innymi plikami, oczywiście nie na pulpicie tylko bezpośrednio na dysku c:?
  23. Niestety raczej na 99% nie masz romu xiaomi.eu. To co tam jest napisane o niczym nie świadczy. Jakbyś screena wrzucił, to może było by łatwiej stwierdzić. Taka wersja romu była na serwerach przez parę dni i potem ją zdjeli, bo były z nią problemy. Nigdzie w nazwie romu nie ma słowa "Global"?
  24. Spróbuj zmienić port usb, jak nie pomoże to tylko cierpliwość jak wszystko dobrze zrobiłeś
  25. FromWP

    Brak sieci...

    Obawiam się że wgraniem nieodpowiedniego romu sporo sobie namieszałeś w telefonie i najlepszym rozwiązaniem było by wgranie na nowo romu przez MiFlasha, bo taka operacja naprawi wszystkie błędy. A jak to instalujesz, przez updater, czy przez wskazanie pliku w recovery? I czy jesteś w stanie stwierdzić jakie recovery masz zainstalowane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...