Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Dokładnie, tylko doinstalowane programy i wszystkie dane.
  2. Przede wszystkim wylogować się w telefonie z konta Xiaomi, potem w ustawieniach resetowanie tel do ustawień fabrycznych i to wszystko. Możesz też do ustawień fabrycznych w twrp wipe (factory reset).
  3. Masz rom który można wgrać na zablokowany bl, więc chyba masz zablokowany bl. W związku z czym nie masz i nie możesz zainstalować twrp. A gdzie znalazłeś rom w formacie rar to nie mam pojęcia.
  4. FromWP

    MALMIDE ROM

    A wracając do początku wątku to chyba tu wszyscy już wiedzą że to jednak oficjalny global dla Redmi3s na rynek indyjski, który dzisiaj dostał aktualizację do wersji stabilnej 7.5.8.
  5. Tym bardziej że głębiej w opcjach jest po angielsku. Global dev jest cały przetłumaczony.
  6. A na jaki rom wgrywałeś, zrobiłeś w twrp wipe (factoty reset)? Możesz to jeszcze zrobić w twrp jak je masz może pomoże.
  7. Niepotrzebnie tracisz czas, żaden rom miuipolska przez update się nie zainstaluje bo nie masz twrp. Musisz znaleźć dostęp do kompa z Win 64Bit, na 32 lepiej nie próbuj.
  8. No konieczna, anonimom nie dają, nawet nie mieli by jak bez konta.
  9. FromWP

    Xiaomi Redmi 3 Pro 32 gb

    Na pewno badziewny, nawet jak to wersja xiaomi.eu, bo z tym numerkiem była niewypałem i już jej nie ma. Czy odblokowany czy nie to łatwo sprawdzić. Jak się uda zainstalować TWRP to odblokowany. Niestety skrypt sprawdzający stan BL nie zawsze mówi prawdę w przypadku Redmi 3/pro
  10. FromWP

    Xiaomi Redmi 3 Pro 32 gb

    Na tym romie nie będzie dobrze działał, to jakiś nie wiadomo jaki rom wgrany przez sprzedawcę, a BL masz prawie na pewno zablokowany (chyba że sam odblokowałeś mając zgodę od Xiaomi). Najszybciej, najlepiej i bez odblokowywania wgraj oficjalnego Globala do którego link masz w poradniku. Potem się zajmiesz ewentualnym odblokowanie BL.
  11. Orange oszczędza na wszystkim, zawsze kupują najtańsze karty i potem zarabiają na ich wymianie. Tak było np. z nie działającym LTE na starszych kartach.
  12. To się okaże, ale wygląda na to że te wersje malimide (czy jakoś tak) różnią się od normalnych globali i coś tam mają dodane specjalnie dla Indii.
  13. No i od dzisiaj mamy zmianę, bo pojawił się właśnie oficjalny global dla Redmi 3s na razie w wersji Miui7 ale stable. Czyli teraz niezależnie z jakim romem dostaniesz, od razu bez czekania i odblokowywania bl można go wgrać, a na zgodę na odblokowanie spokojnie poczekać.
  14. Tak to global oficjalny na razie z Miui7 ale stable . Nawet pojawiła się wersja fastboot: http://en.miui.com/a-234.html . To w sumie dobrze, mniej problemów i możliwość wyboru.
  15. Do danych nie wejdziesz, zablokować zablokujesz i zlokalizujesz bez sma-a.
  16. A w jakiej aplikacji ci nie działa, może trzeba jej pozwolić na dostęp do lokalizacji, bo to że system ma do niej dostęp może nie wystarczać. Nikt nie zgłaszał problemów z GPS-em na tym romie, u mnie działa wyjątkowo dobrze. PS Długo w tym domu siedziałeś.
  17. I tak chyba właśnie jest.
  18. Ten nie ma, ma china dev, a ten nazywa się global. Można wgrać ale jest z tym sporo zachodu.
  19. Wystarczy że wgrasz rozpakowany folder bezpośrednio na dysk c:\ nazwy nie musisz zmieniać. I wskażesz w miflashu cały folder. Prawdopodobnie już prostą kombinacją klawiszy nie wejdziesz w download. Żeby wejść w fastboot musisz przytrzymać długo power i w momencie jak zniknie na chwilę Mi (znika na 1-2 sekundy) przytrzymać równocześnie vol- i power. Wtedy wejdzie w fastboot (robocik na ekranie). A jak przejść z fastboot do download to już szukaj w poradniku.
  20. Od dwóch tygodni jest global dla Redmi 3 i Redmi 3pro bo te tel mają ten sam rom.. Nazwa Redmi 3s pro to jakiś wymysł sprzedawców, żeby odróżnić wersję Redmi 3s 2/16Gb od wersji Redmi 3s z 3/32Gb. Tą drugą nazywają pro.
  21. Ale nie z zalogowanym na konto Xiaomi. To chyba trudno złamać. Acid w którymś wątku odpisał koledze który zapomniał nazwy konta w którym zalogował telefon, (przez co nie może odzyskać hasła), żeby sobie zrobił z telefonu gustowny przycisk do papieru.
  22. Jak się zastanawiasz nad Redmi Note 3 to tylko wersja pro bo na Snapdragonie i w takiej być może będziesz miał oficjalnego globala wgranego od razu/ Znaczy trochę zażartowałem, ale taką poradę znalazłem na en.miui od moderatora w odpowiedzi na to co zrobić z nadmiernym drenażem baterii i podobno w wielu przypadkach pomaga. Sprawdziłem sam, na pewno nie szkodzi.
  23. Na razie tak, a czy będzie global i kiedy to nie wiadomo. A jak wyłączysz w opcjach programistycznych optymalizację Miui to się może jeszcze poprawić. Prawie na pewno nie, sam musisz odblokować bl i wgrać rom miuipolska.
  24. Akurat dla 3s to nie masz raczej wyboru bo na razie nie ma romu global. A rom xiaomi.eu to ten sam rom co miuipolska, nawet linki do pobierania są te same. A na stabilności i małej ilości błędów to chyba wszystkim zależy i całe to forum głównie o tym (no może jeszcze o bateriach ile trzymają).
  25. Zrób sobie dziurkę dziurkaczem biurowym lub czymkolwiek innym w odpowiednim miejscu, albo wymień na czarny lub biały, jak nie lubisz różowego złota.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...