-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Chyba nie masz jakiejś specjalnej wersji swojego Redmi 3. Miui 8 nie wymaga mocniejszego telefonu, działa wyjątkowo płynnie. Powiedział bym że ostatnia wersja 6.8.18 działa płynniej od wszystkich poprzednich Miui 7. Jak twój telefon miał wgrane dzisiaj, to nie bardzo rozumiem dlaczego wersję z przed dwóch tygodni? Albo coś nie do końca poszło z tym wgrywaniem.
-
Przypuszczam że masz te kontakty zsynchronizowane tylko w gmailu na kompie nie potrafisz ich znaleźć. Poszukaj dokładnie, może są w innym folderze np. zaimportowane.
-
Tak samo się instaluje, jedyna różnica że jak masz odblokowany to można w trybie fastboot, a jak zablokowany to w download. Po raz pierwszy najlepiej przez MiFlasha, potem już się samo będzie instalowało. A ten komunikat może znaczyć że masz odblokowany bl, ale niekoniecznie.
-
No to są takie, a nawet jak masz odblokowany to po wgraniu ci zablokuje. Na en.miui szukaj wersji fastboot.
-
Nie porównywałem bezpośrednio z jakimś innym telefonem, ale jakość nagrania video jest poprawna, podobna do jakości zdjęć. Szału nie ma ale niczego więcej od tej matrycy wymagać nie można. Jak piszesz że w innej aplikacji jest o niebo lepiej, to może wina romu?
-
Można, tylko jest już kilka nowszych, a jutro będzie 6.8.18.
-
Zazwyczaj zwykły restart telefonu pomaga. Ja tego nie doświadczyłem, ale znajomy który korzysta intensywnie z różnych usług googla miewa coś takiego. Jakaś usługa wiesza się w tle i telefon jest potem ciągle wybudzony.
-
A konto Xiaomi działa z każdym Xiaomi nawet bez usług Googla. Nie ma problemów z odzyskaniem czegokolwiek a strona Micloud jest wyjątkowo czytelna i prosta.
-
Działa ci tylko nie potrafisz go uruchomić. Żeby przejść dalej musisz wprowadzić najpierw jakieś inne zabezpieczenie, jak to zrobisz to będziesz mógł dodać odcisk.To takie zabezpieczenie na wypadek straty palca. Po stracie nadal będziesz mógł odblokować telefon.
-
To sobie wyślij wszystkie na konto Xiaomi. Kopiowanie na konto Xiaomi - Przenieś kontakty z Googla i Exchange na konto Xiaomi.
-
Chyba wystarczy włączyć synchronizację kontaktów z kontem Googla i samo się zrobi. Jak nie to robisz kopię na sd w formacie vcard i potem wczytujesz w przeglądarce w gmailu na komputerze.
-
W menu kontakty wchodzisz klikając lewy dolny klawisz funkcyjny i tam masz wszystkie opcje wyświetlania, przenoszenia itd. Żeby kontakty synchronizowały się z kontem MS wcale nie musisz instalować outlooka. Wystarczy że dodasz to konto w kontach w systemie. Potem możesz eksportować, importować pomiędzy kontami. Używam równolegle trzech kont MS, Googla i Xiaomi i jakoś to działa.
-
Nie musisz, bez twrp i odblokowywania bl, tylko oczywiście ściągasz rom fastboot i wgrywasz w trybie download. Wszystko w poradniku.
- 15 odpowiedzi
-
- redmi 3
- bootloader
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kilka problemów - dane korkowe, pogłos i przerywanie.
FromWP odpowiedział(a) na Javal temat w Problemy techniczne
No i ma angielskie menu, ale oprócz tego sporo innych chińskich rzeczy z których raczej nie skorzystasz, a dodatkowo całkowity brak usług googla które mogą ci się przydać. Romy Redmi3 i rRedmi 3 pro są te same. Redmi 3S ma inne.- 10 odpowiedzi
-
- problem dane komórkowe
- gubi zasięg
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przez Miflasha, po prostu tak jest lepiej bo pozbędziesz się wszelkich pozostałości po starym romie (nawet jakby przez update zadziałało).
- 15 odpowiedzi
-
- redmi 3
- bootloader
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kilka problemów - dane korkowe, pogłos i przerywanie.
FromWP odpowiedział(a) na Javal temat w Problemy techniczne
To zainstaluj dokładnie tak samo jak instalowałeś, tylko oficjalnego globala, na pewno będzie lepszy. Procedura jest identyczna. No chińskiego nie instaluj, oczywiście że global dev.- 10 odpowiedzi
-
- problem dane komórkowe
- gubi zasięg
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kilka problemów - dane korkowe, pogłos i przerywanie.
FromWP odpowiedział(a) na Javal temat w Problemy techniczne
Albo wina romu, albo sieci. Rom masz z przed trzech miesięcy i taki który należało by zmienić, bo to ani oficjalny, ani xiaomi.eu.- 10 odpowiedzi
-
- problem dane komórkowe
- gubi zasięg
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No na tym romie to ci nawet słonia nie zobaczy, nie mówiąc o aktualizacjach. Jak chcesz mieć nowszy rom to albo wgrasz oficjalnego globala, albo odblokujesz bl i wgrasz rom xiaomi.eu.
- 15 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- redmi 3
- bootloader
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czarny ekran, brak reakcji i tylko migająca dioda na niebiesko
FromWP odpowiedział(a) na Sebaiz1 temat w Problemy techniczne
Przytrzymaj dłuuuuuuuuuugo power może coś się wydarzy bo wygląda że się po prostu zawiesił.- 2 odpowiedzi
-
Włącz optymalizacje MIUI w opcjach programistycznych
FromWP odpowiedział(a) na Meon temat w Dyskusja ogólna
Nie pomaga jak nie ma problemów i nic nie zmienia, ale jak się wyłączy to np. nie znajduje aktualizacji ota na globalu. Jak włączyłem to momentalnie znalazło i pobrało. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Musi być MiFlash, albo minimal ADB fastboot, bo to instaluje sterowniki i dopiero wtedy zostanie wykryty. Ale jak kompletnie na nic nie reaguje to raczej powodzenia nie wróży. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie wiem w jakim stanie jest teraz telefon i czy na cokolwiek reaguje, lub czy jest jakoś wykrywany przez komputer. Jeżeli tak to jest kilka sposobów żeby go wprowadzić w tryb download (inaczej EDL), a jak to się uda i będzie wykrywany przez Miflasha na porcie com to prawdopodobnie da się wgrać rom i będzie działał. Najprostszy to podłączenie wyłączonego telefonu do komputera z przytrzymaniem obydwu przycisków głośności. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Kabelek tu nic nie zmieni, bo on pomaga wgrać jak jest zablokowany tryb EDL np w Mi5. W Redmi 3 nie blokują EDL. Ale można próbować ożywić przez MiFlasha. -
Ja też poprzestałem na złapaniu jednego pokemona, ale te wskazówki mogą się przydać przy problemach z innymi aplikacjami korzystającymi z GPS.
-
Romy pod Miflasha masz tu: http://en.miui.com/a-234.html Ale chyba musisz użyć jakiegoś komputera ze współcześniejszym systemem od win7 w górę i najlepiej 64 bit.
