Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Jeżeli instalujesz twrp po to żeby zainstalować rom xiaomi.eu to musisz ten rom instalować zaraz po zainstalowaniu twrp, bez przechodzenia do systemu, bo będziesz miał właśnie bootloopa.
  2. Lepiej wymień tą którą masz na nano, taką też zawsze włożysz do gniazda micro z redukcją. Coraz więcej telefonów ma gniazda nano.
  3. Może gniazdo sim ma problem i nie zawsze kontaktuje. Jakbyś miał nano sima to można by włożyć do drugiego gniazda, ale domyślam się że masz micro.
  4. No właśnie,tego nijak nie można porównywać. Ja nie będę się chwalił czym teraz robię zdjęcia, ale przez wiele lat używałem tego czegoś z mojego avatara czyli 4x5".
  5. Ale jaki fatalny, przecież przy zdjęciu tego nieba użył ISO 1600, szum jakiś tam jest ale i tak jest bardzo dobrze jak na matrycę z telefonu.
  6. Chyba chodzi ci o porównanie global vs xiaomi.eu, bo global może być stable lub dev. Podobnie xiaomi.eu..Różnice jakieś są ale da się używać jednego i drugiego. Global ma wszystkie usługi googla wbudowane i nie można ich wywalić, i aktualizacje ota. Xiaomi.eu tylko niezbędne usługi googla, trzeba odblokować bl i ręcznie aktualizować. Moim zdaniem lepsze są wersje dev zarówno jeśi chodzi o globala jak i xiaomi.eu.
  7. Może dlatego że Redmi3s nie obsługuje pasma LTE800 (b20) a Aero2 takiego coraz częściej używa.
  8. Też mu pisałem o link2DS to to olał.
  9. Ale ty nie masz ponad 2000 SMS-ów do z archiwizowania.
  10. Jest jedna rada, jak już z rootowałeś ten telefon, a używasz Titaniumbackup więc raczej na pewno, to przemianuj te źle działające aplikacje na systemowe np. Link2SD i to powinno pomóc. Ogólnie Miui inaczej traktuje doinstalowane aplikacje i systemowe, ale z reguły da się to ogarnąć w ustawieniach i skonfigurować tak żeby działały.
  11. On ma rom xiaomi.eu tylko wersję "stable".
  12. Fizycznie wyłączyć nie, tylko wymusić zatrzymanie. Problem chyba działa bardziej na psychikę, że coś jest zainstalowane, a mogło by tego nie być. Dawno nie miałem innego telefonu z androidem, ale w tablecie szajsunga niby można było wyłączyć aplikację systemową googla i odinstalować aktualizacje, ale ona i tak była widoczna w sklepie i proponowało aktualizacje.Teraz tego nie sprawdzę bo mam tam CM13 z pico gaps.
  13. No nie wiem, u mnie dało się odinstalować aktualizacje, wyczyścić dane i wymusić zatrzymanie dysku googla i hangouts, przed chwilą to zrobiłem na ostatnim global dev.
  14. Jak się nie da jak się da. Trzeba tylko odpowiednią wersję fastboot ściągnąć (w formacie .tgz) tu masz takie dla wszystkich telefonów : http://en.miui.com/a-234.html
  15. A której wersji Miflasha używasz? Najpewniejsza jest ta: https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424945514 . Jeżeli nie da się zainstalować sterownika, to raczej problem z systemem na kompie, musisz spróbować na innym.
  16. Bo to był wymóg googla, jak we wszystkich innych telefonach. Wyłaczyć można, odinstalować nie. Tak, ale z rootem na globalu nie jest tak łatwo, bo do roota potrzebne twrp a to się gryzie z globalem.
  17. Na samym dole po lewej masz ledwo widoczne "wymuś zatrzymanie" a po prawej "odinstaluj aktualizacje." albo wyłącz.
  18. Na pewno wina systemu, a rom dev na którym odblokujesz wgrywa się tak samo jak ten który już wgrywałeś. Nie ma romów xiaomi.eu na zablokowany bl, ten twój to jedyny.
  19. Jak ci wgrają oficjalny rom global to będzie na początek najlepsza opcja, a to mogą teraz zrobić bez dodatkowych działań i kombinacji. Dalej sobie wcześniej czy później poradzisz sam, jak zdobędziesz odpowiednią wiedzę, a telefon będzie działał, miał sklep play googla i język polski w raz z innymi europejskim.
  20. Bo ty masz dev-a a on stable. Też nie mam takich problemów (mam global dev).
  21. Niestety potwierdzam, ten nowy wynalazek 20160830 miewa problemy ze wszystkim. Najpewniejsza wersja to w tej chwili właśnie 20160411 oczywiście na win64.
  22. No nie jesteś chyba czerwony w białe kropeczki. A co pytania to chyba lepiej samemu wgrać rom. Najlepiej nabyć z oficjalnym romem np global można chyba o to poprosić sprzedawcę, a potem samemu wystąpić o zgodę na odblokowanie bl i potem wgrać co się chce.
  23. To prawda, ale w sumie nie wiadomo jaki to telefon. Sporo ludzi myśli że Redmi 3 i Redmi note 3 to to samo, a "note" niestety robi tu różnicę.
  24. Tak z tego wynika że masz zablokowany bl. Nie wiem czy wcześniej miałeś odblokowany, jeśli sam tego nie zrobiłeś to wątpię w to. A skrypt testujący stan bootloadera w przypadku Redmi 3 często oszukuje. Co masz zrobić już napisałem, raczej bez miflasha romu fastboot i telefonu w trybie download nic z tym nie zrobisz.
  25. Jak ci się uruchamia w fastboot to spróbuj jeszcze raz odblokować bl miunlockiem. Jak się nie uda to pozostaje instalacja romu fastboot w trybie download (edl) Miflashem. Tylko musisz przejść do trybu download, Chyba wszystko masz w poradniku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...