Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Robiłem analogicznym sposobem dla Redmi 3/pro (inne twrp) i mi działało, ale już się z roota wyleczyłem nie jest mi niezbędny.
  2. Chodzi ci o wygaszenie ekranu przy twarzy? To jest w menu telefonu, ustawienia połączeń przychodzących.
  3. Pojawiła się nowa wersja MiFlasha 2016.08.30 tu link do pobrania: http://xiaomitips.com/getfile/4314/
  4. Pojawiła się nowa wersja MiFlasha v2016.08.30.0 tu link do pobrania, może komuś się przyda: http://xiaomitips.com/getfile/4314/
  5. A w ustawieniach ekranu blokady masz ustawione-wybudź ekran przy powiadomieniach? No i nadal nie wiemy w jakim telefonie i z jakim romem.
  6. A masz włączone "Zapobieganie przypadkowemu użyciu" w menu ekranu blokady?
  7. Wyluzuj, trudno było inaczej odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie, a odpowiedź tak czy inaczej dostałeś.
  8. Poczekaj dwa trzy dni, będzie global stable z miui8, dostaniesz przez ota. Albo jeszcze raz miflashem dev-a, powinien być lepszy.
  9. Niekoniecznie, nazwa bywa myląca, jest starszy. Latest Global Dev jest nowszy, ciekawszy i będziesz miał co tydzień przez ota aktualizacje i nowe funkcje. Ja wybieram ten (nie czekam na global stable z Miui8)
  10. Zmienić dietę? Albo reklamować telefon.
  11. A tu jest adres strony do zapamiętania z romami fastboot (czyli na zablokowany bl w trybie download też, tylko czasami się spóźniają z uzupełnianiem najnowszych) http://en.miui.com/a-234.html
  12. No właśnie, a piszesz w dziale Redmi 3/pro. To się nazywa podobnie tylko bez note. Zupełnie inne twrp, romy itd. Sposób wgrywania, odblokowania bl niby taki sam.
  13. Ty to chyba masz zupełnie inny telefon, a co ci nie działa też nie wiadomo.
  14. Nie! To są te same romy, ale przygotowane do wgrywania różnymi sposobami. Jak przez updater to rom recovery. Jak przy pomocy komputera i programu MiFlash to fastboot. Musisz poczytać, a jak nadal będzie to czarna magia to poproś kogoś o pomoc.
  15. Tu masz niby wszystko: Ale jak masz oryginalny chiński rom to może się udać zainstalować rom global przez updater. Musisz pobrać recovery rom. Tu masz temat z linkami do romu i opisami: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=324467&highlight=redmi%2B3s%2Bglobal Wgrywasz plik z pobranym romem do telefonu i uruchamiasz w updaterze instalację z pliku który wgrałaś. Najlepiej jednak wgrać nowy rom fastboot według naszego poradnika programem MiFlash, tylko to trochę więcej pracy, komputer z win64bit potrzebny itd.
  16. Jutro, pojutrze, do końca tygodnia powinno być.
  17. Tak, taki sposób instalacji z reguły działa i twrp nie instaluje się na stałe (nie podmienia Mi recovery) dlatego ota działa. Tylko przypuszczam że po aktualizacji root ci zniknie i trzeba będzie go od nowa instalować.
  18. Tablet z CM13 Win10 widzi normalnie jako dwie oddzielne pamięci (ale przy karcie sformatowaniem jako pamięć wymienna) Ogólnie potwierdza się to że funkcje w Miui wybierają do przodu i zależą od wersji Miui nie androida. Tak czy inaczej brak widoczności pamięci to raczej wina Winzgrozy.
  19. Przez ciebie zgłodniałem idę coś zjeść.
  20. FromWP

    Android 7 dla RMN3

    Chyba pomylili w źródle cyferki, bo reszta się zgadza, chodzi o 6 nie 7. Edit. Też się nie zgadza, ale lista telefonów zgadza się z listą tych które właśnie dostają Miui8 stable (tylko różne modele na różnych androidach)
  21. Powinno tak czy inaczej pokazać pamięć wewnętrzną. Na CM 13 na tablecie pyta się czy włączyć tryb przesyłania plików po podłączeniu do kompa. W Redmi 3 na androidzie 5.1 też pokazuje SD jako pamięć współdzieloną i widzi SD w eksploratorze. Tu musiał by się wypowiedzieć ktoś z Miui na andku6.0 bo to inaczej wygląda na CM13.
  22. U mnie też tak się zdarza, ale jak kliknę w ikonę telefonu dopiero po odblokowaniu ekranu w telefonie to pokazują się foldery pamięci wewnętrznej i karty sd. Niestety to raczej wina Windowsa i trudno cokolwiek doradzić, może po restarcie zadziała?
  23. Tak masz po kliknięciu w ikonę telefonu, czy przy kopiowaniu pliku? Nie można kopiować plików eksploratorem bezpośrednio pomiędzy pamięcią wewnętrzną a kartą SD. Trzeba to robić krokami, najpierw z pamięci wewnętrznej na komputer, potem z kompa na kartę sd.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...