Jump to content

dongron

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dongron

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat już był poruszony: Tak, samo wklepanie kodu i zmiana ustawień, dopóki bug w sofcie nie zostanie naprawiony.
 2. U mnie też czasami pojawia się takie problem, ale raczej znam przyczynę. W telefonie są 2 mikrofony, z czego jeden(górny) służy do wyciszenia dźwięków tła. W pomieszczeniach z echem, lub gdy telefon jest bardziej oddalony, ten system filtrowania dźwięku nie działa poprawnie.
 3. Też tak miałem na romie chińskim stable i globalu stable, że w trakcie wyłączania wifi wyłął się czasami telefon. Jak postawiłem najnowszy dev od xiaomi.eu, problem zniknął.
 4. w Spotify, w pasku powiadomień jest taki sam kolor tła i czcionki, skutkiem czego, odczytanie tytułu jest prawie niemożliwe. Da się to jakoś ustawić? Czy pozostaje czekać na kolejny update? Mam starszą wersję MIUI ( xiaomi.eu 6.8.18 dev), ale w notach do aktualizacji nic nie wspominano o zmianie w powiadomieniach.
 5. U mnie to wina operatora. Na xiaomi.eu 6.8.18 dev i z kartą play (w porcie microSIM), lte działa.
 6. Domyślnym aparatem nie zweryfikujesz czy górny mikrofon działa poprawnie. U mnie przy systemowej kamerce nagranie z górnego mikrofonu jest przytłumione, a na innej aplikacji (typu dyktafon stereo) nagrany dźwięk jest idealny dla obu kanałów.
 7. Mam ten sam problem, ta sama sieć, a rom najnowszy dev eu. Problem jest taki, że jak spada do E, to często już lepszej sieci nie łapie. Czasem nawet jak się wymusi to trzeba zresetować tel. Rom miałem chiński stable, global stable, a teraz europejski dev jak na screenie, wszędzie tak samo.
 8. Wgrałem xiaomi.eu 6.8.18 dev. I dalej często internet spada do E, w miejscach gdzie normalnie jest H+ (testowane tylko na karcie Orange w microSIM). Lte jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Po wyłączeniu wifi status sieci na pasku zmienia się z Orange 4G na Orange, może to jest powiązane. W opcjach programistycznych włączyłem agresywne przełączanie na sieci komórkowe, w opcjach karty sim preferowane lte, włączyłem roaming, plan bateryjny też nic nie blokuje, ostatecznie wyłączyłem optymalizacje MIUI. Zdjąłem gumowe etui, fizyczny typ karty sim jest zgodny z lte. Obstawiam że to ciąg
 9. W ustawieniach jest opcja ograniczania zasobów dla procesów w tle, w opcjach samej aplikacji uprawnienia i ostatecznie wyłącz optymalizacje miui.
 10. Mam problem z lte. Jak transmisja danych jest wyłączona, to pokazuje status 4G, ale po włączeniu wskakuje max na H+, a czasami tylko E. Tak było na chińskim romie 7.5.1.0 (MALCNDE) i tak samo jest na globalu 7.5.8.0 (MALMIDE). Próbowałem z kartą Orange i Play w slocie microSIM. Jakieś sugestie?
 11. http://system-on-a-chip.specout.com/compare/1169-1181/Qualcomm-Snapdragon-430-MSM8937-vs-Qualcomm-Snapdragon-616-MSM8939v2 eMMC, eSD 3.0 - szybszy zapis/odczyt z pamięci, i grafiki OpenGl ES 3.1. Niestety, kosztem wydajności procesora. A zamówiłem w końcu z ibuygou. Serwis w Hiszpanii, a dla Polaków jest we Wrocławiu(jeszcze). Koszt wyszedł w sumie jakoś 680zł (z gumową osłoną).
 12. Witam. Chciałem kupić Xiaomi Redmi 3, jednak przeglądając allegro trafiłem na wersję 3s. Podobno telefon jest na rynku od niedawna. Usprawnienia to Snapdragon 430 z kompatybilnością nowszych technologii oraz czytnikiem biometryzcznym. Na allegro jest wersja sprowadzana z Chin, za 550zł z dostawą, na gwarancji producenta. Chciałbym kupić ten telefon z roczną gwarancją i serwisem w pl/eu za cenę do ok + 100zł. Trafił już ktoś na taką ofertę?
×
×
 • Create New...