Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak pokazuje u wszystkich.
  2. Ikon nie da się, jest jak w iOS-ie, trzeba upłynąć do folderu i gdzieś na koniec przenieść. Co do kodowania to nie wiem, ale też w prosty sposób chyba się nie da.
  3. Z tego bootloopa to powinien wyjść po bardzo długim przytrzymaniu klawisza power. Jak przeciwdziałać? Napisz jaki masz tam rom wgrany bo tu może być przyczyna. Wgranie od nowa nowszego i na pewno oryginalnego romu powinna pomóc.
  4. Taką żeby zadziałała, sprawdzona jest np MiPhone 2016.04.01 możesz ją pobrać stąd: https://drive.google.com/file/d/0B2nl3rTqSisEM3JTQ1VqZWpudkk/view udostępniona przez kolegę jarekm95 w poście Kompendium wiedzy Redmi 3. Jak nie chce w fastboot to spróbuj w download. Telefon w tym trybie powinno wykryć pod portem com.
  5. Nie ważne skąd, ważne która wersja miflasha i sprawny komputer z działającymi sterownikami, moze być z win7 ale najlepiej z 64bitowym systemem. Dlatego pytałem w jakim trybie wgrywasz, w fastboot czy download (edl) bo jeden i drugi wymaga innych sterowników. Jak nie działa w fastboot można spróbować w download. Stary Mac to nie jest dobry pomysł, bo trzeba by jakąś maszynę wirtualną win na nim zrobić. Szukanie innych romów możesz sobie darować. Poszukaj sprawnego komputera.
  6. A którego miflasha używasz i w jakim trybie flashujesz, raczej nie szukał bym winy w plikach romów, tylko w komputerze, albo uszkodzeniu telefonu. Tu masz jakieś starsze wersje wszystkiego i toturial: http://en.miui.com/thread-126437-1-1.html
  7. Jak chcesz na czysto przez Miflasha to tu twrp nie ma znaczenia, coś źle robisz, albo masz problem z komputerem. Ściągasz stąd http://en.miui.com/a-234.html dla Redmi 2, czy gdzieś starsze wersje wyczaiłeś?
  8. Już wyszła 8.0.5 i 8.0.8, ale dostają tylko nieliczni przez ota bo to na razie bety.
  9. Jak masz twrp 3.0.0 to starszy rom powinien się wgrać bo to jest twrp działąjące z romami na androidzie 4.4.4
  10. Możliwe, ale aż tak długo to nie powinno trwać.
  11. Dlatego że nowe przeznaczone dla androida 5.1 nie chce działać z romami na androidzie 4.4.4, z miui to raczej nie ma nic wspólnego, ewentualnie z weryfikacją romów, (dokładnie dlaczego to nie badałem, sprawdziłem doświadczalnie). Jak zainstalujesz Mirecovery to też zadziała, ale chyba łatwiej twrp które już nasz podane na tacy. Chyba że zainstalowałeś rom z Miui8 na 4.4.4 to na tym twrp powinien się starszy rom wgrać.
  12. Po prostu poczekaj, nie wyłączaj go. Albo się zrestartował, albo instaluje aktualizację.
  13. Ja nie mam żadnych problemów, czyli nie każdy. Momentalnie wraca do LTE (Play). Transfery też ok.
  14. Twrp najłatwiej z poziomu twrp i pliku img który dostaniesz po rozpakowaniu zipa.. Instal image i wybierasz partycję recovery.
  15. Reklamację, nie wiem gdzie go kupiłeś, ale jak przez internet z polskiego sklepu, czy allegro to odstąpienie od umowy, (masz na to 14 dni) chyba najprostsze.
  16. Bo musisz zmienić twrp na starsze i się uda. Romów fastboot miuipolska chyba nie było, jedynie china, albo global jak wersja 811. A twrp musisz wgrać np to: https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759888031 bo z romem wgrało ci się nowsze.
  17. Na pewno? Jeżeli tak to chyba tylko w twoim egzemplarzu. We wszystkich innych Redmi 3s kombinacja trzech klawiszy uruchamia twrp, albo telefon z kabelkiem czyli brak twrp.
  18. Raczej wątpię, bo te testy są odpalane poza romem na poziomie oprogramowania wewnętrznego telefonu. Zmiana romu nic tu chyba nie zmieni, a twój rom wygląda na oficjalnego globala.
  19. Audio handset to jest to co ciebie interesuje, akurat tego tam się nie kalibruje tylko testuje. Powinien się jakiś dźwięk ze słuchawki wydobywać (muzyka, sygnał dźwiękowy, głos coś mówiący po chińsku). Jak nic nie słychać to masz po prostu uszkodzony głośnik do rozmów. A akcelerometr i proximity sensor to trzeba pomachać telefonem, zbliżyć oddalić rękę itd
  20. Sprawdź sobie w diagnostyce działanie głośnika do rozmów, może po prostu popsuty. Tu masz ogólnie jak do tej diagnostyki się dostać:
  21. Też tego nie mam , a wszystkie "Aplikacje systemowe" pobrały mi w tym miesiącu 20MB, a w tym jest wszystko czyli usługi googla, mapy, usługi Xiaomi itd.
  22. Wystarczy też w samym telefonie, wyloguj, poprosi o hasło i po kłopocie.
  23. To chyba nie wina instalowania kilku romów, tylko używania "super" programów (działają super, a nawet jeszcze lepiej bo masz 3 kopie w jednej) i "Air" droidów. Po prostu zrób z tym porządek na jednym koncie np. googlu normalnie ręcznie.
  24. Ja bym na twoim miejscu wylogował telefon z jego konta, jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś i założył własne. O co chodzi z tym kodem który dostałeś to nie wiem, nikt jeszcze o czymś takim nie wspominał.
  25. Nie stracisz, to już napisałem. Odpowiedź mogłeś dostać szybko, teraz nie robią z tym problemu, ale kodu nie dostałeś, tylko info że możesz odblokować. a jak sobie poradziłeś z tym hasłem do konta Mi dostałeś od sprzedawcy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...