Jump to content

Orionek323

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Orionek323

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. Sprawdziłem na dwuch klawiaturach, kiedy chce zrobić znak zapytania i przytrzymuje dłużej kropkę to wskakujące okienko znika samoczynnie lub po przesunięcia palca na jaki kolwiek znak z okienka. Wszystkie inne klawisze działają poprawnie. Może ktoś miał taki problem?
 2. Nie mogę znaleźć sposobu jak wejść w ustawienia Smart lock? Pomożecie ?
 3. Telefon po podłączeniu wyświetlał komunikat o ładowaniu a bateria nie rosła. Na szczęście od wczoraj działa ok. Dziś jeszcze będę testował.
 4. Ale pisze że raz ładuje bez problemu a 20 razy nie. Nie zależnie czy ładowarka czy gniazdo USB samochodowe.
 5. A jakie ma to znaczenie skoro przed aktualizacja wszystko działało poprawnie. Aktualnie na oryginalnej ładowarce domowej bateria nie rośnie. Edit 14:43 I właśnie zaczął się ładować jak zwykle w samochodzie , pierwszy raz dzisiaj. Spróbuję przeinstalować aktualizacje.
 6. Po aktualuzacji podczas ładowania w samochodzie bateria nie rośnie a spada. Raz po restarcie bylko ok. Przed aktualizacja problem nie występował. Macie jakieś pomysły co może być nie tak?
 7. Orionek323

  MIUI 7.3.2

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ztc1997.fingerprint2sleep&hl=pl ja używam tej aplikacji do usypiania ekranu.
 8. U mnie BT włącza się bardzo późno i słyszę tyko koniec informacji a jak jest krótka to wcale.
 9. U mnie działa. Trzeba dodać do auto startu i zablokować aby nie wywalał z pamięci. Nie wiem dokładnie gdzie to jest, ale po uruchomieniu pierwszy raz albo jak wywali to prosi o wałczenie go, jak przeniesie do ustawień to niby jest włączony. Wtedy wyłączam i włączam jeszcze raz i jest ok.
 10. https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=129741
 11. Rom właściwy sprawdzałem kilkakrotnie. wrzucam 6.10.13 ten instalowałem jako pierwszy i było OK. Zaraz się przekonamy. Coś jest chyba z plikiem nowej wersji bo stara poszła bez problemu. Teraz jak ruszy oby wszystko działało.
 12. IMEI jest, ale nawet czysta instalacja staje w tym samy miejscu.
 13. Nawet wi fi przestało działać. Instaluje system na czysto.
×
×
 • Create New...