Jump to content

captainpabloo

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About captainpabloo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiście wiem że mogę, przecież przez ten miesiąc telefon nie leżał rozładowany. Pytam gdzie znajdę konkretnie taka przejściówke. Mógłbym prosić o link?
 2. Witam serdecznie, Zakupilem miesiąc temu mi4c wszystko było by idealnie gdyby nie to że wsrodku, przejściówka, która jest dołączana do zestawu była niekompletna (brakowało jednej wykrecanej końcówki). Jako że nigdzie nie mogę znaleźć gdzie kupić owa rzecz, zwracam się do was z pytaniem - gdzie to mogę dostać?
 3. Oczywiście, że przeglądałem poradniki. Czytając forum mam jednak małe obawy, że coś źle zrobię stąd moja ostrożność. Wielokrotnie zdarzały się tematy gdzie ludzie opisywali sytuacje, gdzie coś zrobili źle i były problemy z wgraniem systemu czy nawet włączeniem telefonu.
 4. Witajcie, ostatnio pytałem w odpowiednim wątku na forum o pomoc w wyborze pierwszego telefonu Xiaomi. Wybór padł na Mi4c. Zadecydowała kwestia cena/jakość. Jak już pewnie się domyślacie zamówiłem telefon od Goldway'a, paczka jeszcze do mnie nie dotarła, ale chciałbym być gotowy i uporać się z wgraniem systemu w kilka minut. Dlatego po raz kolejny zwracam się do braci forumowej o pomoc. Jak to wgrać krok po kroku, żeby wszystko było dla mnie jasne i czytelne. Wiem, że jest odpowiedni poradnik do tego, ale nie wszystko jest dla mnie klarowne. Wysłałem prośbę do Xiaomi o odblokowa
 5. Cześć, cześć wszystkim, Stoję przed niezwykle istotnym dylematem. Jaki telefon wybrać? Ma dzwonić, wysyłać jakieś SMSy.. posiadać ekran Full HD, wydawać z siebie dobrej jakości dźwięki, być wydajny, mieć dobrą baterię i generalnie być solidnym sprzętem. No i dobrze, żeby nie wystawał mi z kieszeni. Żeby lepiej móc dopasować konkretny sprzęt sprecyzuje swój profil użytkownika. Telefonu używam bardzo często, lubię zagrać od czasu do czasu w jakąś grę, posłuchać muzyki, odpalić nawigację do samochodu i takie tam. Generalnie jak chodzi o to, że lubię się pobawić telefone
×
×
 • Create New...