Witam, zakupiłem Xiaomi Redmi 3, przy połączeniu z routerem trwa uwierzytelnianie, za chwile jest napisane "Problem z uwierzytelnieniem" następnie sieć jest "Zapisana" i tak w kółko.
Wersja MIUI to: MIUI Global 7.1 (stabilna)
Co mam zrobić żeby wifi działało?