Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Bez roota nie da się. Multimedia i dane niektórych aplikacji, jak np mapy offline.
  2. Jak zalogowałeś się do googla to tu link do strony na której możesz zmienić hasło i zresetować do ustawień fabrycznych: google.com/android/devicemanager a tu masz filmik: https://www.youtube.com/watch?v=FJCHuZa8e2g Jeśli nie i chodzi o chmurę Mi trzeba by poszukać na en.miui.
  3. Możesz zresetować telefon z poziomu konta, chmury mi na komputerze jak się na nie zalogowałeś w telefonie. Albo jak zalogowałeś się na konto Googla też przez komputer z menedżera urządzeń Android. MiPcSuite to tylko chińska wersja zadziała z tym telefonem.
  4. FromWP

    Mi Band 2

    Softem, czyli MiFt, który ewentualnie znajdzie i wgra nowszy firmware. Możesz kupić w Polsce na przykład w "nie polecanym" sklepie za 128zł z fakturą i teoretycznie gwarancją (kupiłem już tam kilka bez żadnych problemów).
  5. To już powinna działać, MiBandy miewają kaprysy.
  6. Wgraj dev to resety będą sporadyczne. Co ma poradzić serwis na słaby rom. przecież go nie udoskonalą.
  7. W tym przypadku Miui to wyrodna matka, a MiBand to jedyne urządzenie z którym działa odblokowanie w pobliżu.
  8. Ja też więcej pomysłów nie mam, oprócz próbowania do skutku. Naładowana na full? Niestety nie jesteś jedyny, to chyba czytałeś: https://miuipolska.pl/forum/topic/12883-mi-band-2/?do=findComment&comment=322469
  9. Spróbuj jeszcze wyłączyć bt i z poziomu MiFita pozwolić na włączenie przy parowaniu, oczywiście po restarcie telefonu.
  10. To raczej nie ma nic wspólnego z rootem, tylko z Miui. Opaskę trzeba parować z poziomu MiFita, bez wcześniejszego łączenia w bt. Jak się najpierw połączy przez bt, to potem są problemy w MiFicie. Też tak miałem ale w końcu jakoś zaskoczyło. Niestety niektórym pomaga dopiero reset telefonu do fabrycznych. Na tym LG wylogowałeś opaskę?
  11. Jak to wersja chińska to nie musi i nie ma. Tylko po chińsku bez certyfikatu CE. Takie coś w wersji international, z dystrybucji ABC Daty to jest.
  12. To skalibruj ten czujnik, może pomoże: https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926
  13. Próbować możesz, ale z poziomu telefonu raczej nic nie zrobisz. Poczytaj w kompendium wiedzydla Redmi 3.
  14. Wklej z rzut ekranu z info o tel. bo nie wiedomo jaki to rom. 7.2 global nic nie mówi. Trzeba wgrać nowszy, może ten który jest to coś nie oficjalnego.
  15. Wklej z rzut ekranu z info o tel. bo nie wiedomo jaki to rom. 7.2 global nic nie mówi. Trzeba wgrać nowszy, może ten który jest to coś nie oficjalnego.
  16. Nie mam pojęcia co się mogło stać. Też mi kiedyś zniknęła aplikacja kontakty. Była bo z poziomu dialera działały. Ponowne wgranie tego samego romu MiFlashem to najpewniejsze rozwiązanie. Tylko nie z opcją flashall, a z zachowaniem danych. Na wszelki wypadek lepiej sobie zrobić kopię lokalną wszystkiego, bo zdarza się że potrafi mimo ustawień dane wykasować.
  17. A któryś znalazł to YT? Jak znalazł, to można odinstalować i zainstalować od nowa ze sklepu. Chyba że masz globala, to nic z tym nie zrobisz.
  18. FromWP

    Xiaomi mi mix

    Jest też wersja fastboot http://en.miui.com/a-234.html
  19. Zainstaluj ze sklepu Activity launcher, albo Quick shortcut maker. Te programy służą do znalezienia ukrytych programów i funkcji w systemie i zrobienia skrótu na pulpicie. Jak masz to YT zainstalowane to znajdą.
  20. Bez utraty danych, to aktualizacja i sama się ściągnie przez OTA.
  21. FromWP

    Mi Band 2

    Też się z tym męczyłem, ale w wkońcu zaskoczyło. Nie wiem co pomogło. Zapamiętałem jedynie że nie można łączyć się z opaską z poziomu BT, tylko od razu z MiFita bo inaczej są problemy. Tu jest problem z Miui bo nie można zresetować ustawień BT, co z reguły można zrobić w noramalnych Androidach.
  22. FromWP

    Mi Band 2

    Może pomoże, ale gwarancji nie ma. Próbowałeś już tego "Fix-it for Mi Band 2" ze sklepu play? Czasami pomaga.
  23. Z wieloma rzeczami będziesz miała problem na tym romie i nie da się od tak go aktualizoawć. Musisz odblokować bootloader i wgrać rom eu. Ale to n ie telefon podrabiany, tylko rom do niego wgrany.
  24. Między innymi tym co kolega sp4ubw napisał w drugiej części wpisu pisząc co jest teraz w Miui (w romach global dev też). Ale global dev-a na razie nie ma dla twojego telefonu. Za chwilę (tydzień-dwa) pojawi się nowszy global stable i pierwszy global dev.
  25. Nie jest, tylko sprzedawca żeby go tobie sprzedać wgrał jakiś śmieciowy rom z doinstalowanymi językami. Dzieki temu mógł napisać że telefon jest "Multi-Langange" co by to nie znaczyło. Tak czy inaczej musisz przejść całą procedurę odblokowania bootloadera i wgrania romu miuipolska/eu, bo oficjalnego chińskiego romu global nie ma dla tego telefonu. W romach Xiaomi jest wbudowany program antywirusowy i nie ma potrzeby doinstalowania jakiegoś dodatkowego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...