-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Analiza snu i kroki rzeczywiście lepsze, tylko ta reszta i żeby działało bardziej bezproblemowo.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Zainstaluj wersję dev, global lub china. Tam będziesz miał w opcjach programistycznych status blokady Mi, zalogujesz się w nim ponownie i odblokowanie powinno przejść (jeżeli masz poprawne sterowniki fastboota). MiPcSuite to możesz użyć jedynie chińskiej wersji do wygrania romu.- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To jesteś jedbym z nielicznyxh zadowolonych. Ja na tej apce postawiłem już krzyżyk. Oprócz problemów, szata graficzna nie z tej epoki, funkcjonalność podobnie. W sumie interesowało mnie najbardziej przywołanie telefonu opaską, które niby w niej jest, ale działa tylko czasami.
-
Też miałem problemy z nowym N&F, dlatego przestałem tego używać. Nawet korespondowałem z autorem, ale po odpowiedzi że mam Miui z Androidem 6, przestał odpisywać.
-
nie mozna wprowadzić kodu PIN do karty SIM
FromWP odpowiedział(a) na Kolla temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
W ostatnim global dev już jest ok, niezależnie od języka. -
Ładowarka Kate grzeje /weryfikacja oryginalnosci ?
FromWP odpowiedział(a) na Mariuszes temat w Problemy techniczne
Niby się zgadza, może robią różne wersje kate na różne rynki. Gdzieś były różnice w wymiarach, możesz poszukać. -
Ładowarka Kate grzeje /weryfikacja oryginalnosci ?
FromWP odpowiedział(a) na Mariuszes temat w Problemy techniczne
Romy są prawie takie same. Da się wgrać rom od kenzo do kate, tylko coś tam z nodemu trzeba podmienić zeby działał prawidłowo. Nie wiem jak w drugą stronę, ale chyba też. -
Tryb EDL - ciągle działa czy już nie uratuje telefonu
FromWP odpowiedział(a) na Vaendx temat w Problemy techniczne
Albo nie wchodzi, albo nie zainstalował się ten sterownki. Jakaś reakcja w systemie po podłączeniu telefonu powinna być. Sterownik powinien się zainstalować przy instalacji MiFlasha (najlepiej wersji 2016.04.01) -
Tryb EDL - ciągle działa czy już nie uratuje telefonu
FromWP odpowiedział(a) na Vaendx temat w Problemy techniczne
-
Tryb EDL - ciągle działa czy już nie uratuje telefonu
FromWP odpowiedział(a) na Vaendx temat w Problemy techniczne
Tu też masz z linkiem do video jak rozebrać. Też pomagałem jednemu koledze z Mi Maxem i zadziałało. Tylko ten test point to ostateczność, jakbyś miał hardbricka i był wykrywany w systemie Win jako HS-USB Diagnostics 900E http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=328371&highlight=hard%2Bbrick%2Bmi%2Bmax -
Myślę, że brzydkie, słabo udaje drewno i toporne. Ale to ty będziesz go używał. To już lepiej kupić MSVII, albo Nillkina, nawet z dziurą na czytnik linii (dla 3pro/3s).
-
Może być z przejściówką, bo zwykły kabel tańszy (po wprowadzeniu do edl przy flashowaniu i tak sie używa nie przerabianego). Albo poczekaj, bo kiedyś w końcu wypuszczą nowszego globala w którym będzie w opcjach developerskich ta zakładka o stanie blokady Mi i się na nim prawdopodobnie da odblokować.
-
Połączenia przychodzące - nie ma takiego numeru
FromWP odpowiedział(a) na chopmaz temat w Problemy techniczne
To błąd operatorów. Nawet przy wyłączonym telefonie powinien być komunikat, że poza zasięgiem, albo że wyłączony tel. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Jest inna. W twrp możesz zrobić kopię wszystkiego i lepsza jak chcesz odzyskać cały system. A bez twrp nic z takiej kopii nie odzyskasz. Z lokalnej miui odzyskasz na każdym innym miui bez twrp. -
To zainstaluj 2.3, powinno nowe firmware wgrać do opaski i zacznie mierzyć ponownie. Tak wczoraj znajomemu zrobiłem (z apkmirror musiałem bo samo nie znalazło aktualizacji). Ale powiadomienia z ID tylko z angielskim menu. Chyba ze po powrocie do 2.2.8 nadal będą z nowym firmware.
-
No jednak rozmiar ma znaczenie.
-
Że jakiś program lokalizuje twoją pozycję GPS. Arrivederci...
-
Nakładkę? Ty chcesz zmienić wszystko, da radę ale najlepiej od podstaw.
-
1. Warto dev, bo nowszy, nowe funkcjonalności, poprawione niektóre błędy ze stable (mogą być inne mniej istotne związane z nowymi funkcjami). 2. Jest ota, odblokowany bl nie ma tu znaczenia, ale lepiej pozostać przy stockowym recovery.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Tak, zrób sobię lokalną kopię Miui. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Wszystkie Redmi 3 i pro to china wersion, international nie było, ale romy global zrobili. Wgrywaj dev, szkoda czasu na stable, a ostatni jest całkiem niezły, prawie wszystko działa jak powinno. Oczywiscie MiFlashem (najlej 2016.04.01 z opcją flashall), może być w trybie fastboot, albo download, to nie ma znaczenia przy odblokowanym bl. -
Też zamówiłem szare, a co do pękania, to nie jest tak pancerne jak Nillkin-a, ale cieńsze i chyba ładniejsze. Dodatkowo odsłonięte klawisze, nie zagłębione w etui.
-
Mam Nillkina frostet, jest ok i bardziej mi się podoba od tego zwykłego ipaky (żona miała, ale zmieniłem jej na Nillkina frostet), bo trochę cieńsze, mniej się wyciera, mniej śiskie, telefon nie wypada z etui przy upadku i nie zasłania krawędzi z portami (mikrofonami). Z ciekawości (i cienkości) zamówiłem przed chwilą to MSVII chropowate. Wiem, że potrafi pękać nawet przy zakładaniu i zdejmowaniu, ale chodzi mi wyłącznie o zmniejszenie śliskość telefonu, mniej o ochronę. Jak dostanę to zdam relację (za miesiąc?).
-
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
To musisz sobie zadać trochę trudu i wgrać normalny rom, najlepiej ostatni 7.3.9 eu. Edit: Lepszą opcją było by rzucanie telefonem z powodu nadmiernej ilości środków, nie przypadkowym upadkiem. -
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
Trzeba było nim nie rzucać i zainstalować normalny rom, bo chyba masz "globala" którego tak naprawdę nie ma dla Redmi 4 (jest dla prime, A i będzie dla 4x).
