-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Tak, a jutro będzie nowszy
-
Możesz spróbować tego poradnika na 3s z tym samym Androidem działa (nie potrzeba roota). To nie odinstalowuje, ale wyłącza, znikają ikony i nie pobiera aktualizacji (już pobrane można odinstalować). Sam jestem ciekaw czy na Redmi 4pro zadziała: https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/ Jak chcesz całkiem bez śmieci googla to rom eu/pl i zdecydowanie dev, nie stable.
-
Taa i we wszystkich linkach są telefony z jakimś syfmiui (This model is multi-language supportive, OTA upgrade is not supported at this time). Bez wgrywania normalnego romu się nie obędzie.
-
Raczej nie. Nie wiem ile zapłaciłeś ale 3s 3/32 z polskiej dystrybucji to 899zł w Euroagd. W Xkomie już 949zł. Za chwilę będzie oficjalny Redmi 4x (bateria taka sama i też z b20), ale za ile i kiedy nie wiadomo. Na allegro czy z Chin można taniej, ale jak sam się przekonałeś może to być ryzykowne.
-
1. Telefon jest bezpieczny, a reszta, 2. 3. tak można jak zainstalujesz rom eu/pl (po odblokowaniu bootloadera). Na globalu teoretycznie można, ale nie jest to już takie proste i trochę bez sensu.
-
Podstawowa to zmienić rom na normalny bo nie ma takiego Miui, czy romu, masz jakiś wynalazek wgrany.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Na tym romie chyba nikomu. Albo poczekasz na nowszy rom, albo wgrasz chiński rom (fastboot) w edl (kabe deepflashl), albo chińskim MiPcSuite chiński rom (recovery) w trybie recovery. Na chińśkim odblokujesz, a jak nie to będziesz się jeszcze bardziej męczył na chińskim romie. https://miuipolska.pl/forum/topic/23604-miui-polska-na-mi5s/ https://miuipolska.pl/forum/topic/18426-zbrickowany-telefon/?do=findComment&comment=259396 Tu o chińskim MiPcSuite, co prawda o wipe, ale tam masz też instalację romu z pliku na dysku: https://miuipolska.pl/forum/topic/23584-problem-po-aktualizacji-nie-działa-recoverydownloadprzywracanie-ustawień/?do=findComment&comment=326618- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wierzą prawie wszyscy, tylko nie wszyscy tym samym.
-
A tam, dostali tylko zdjęcie (render) od dołu i tam rzeczywiście nie ma jacka, ale tam nigdy nie było.
-
To czy będzie miał zakładkę odblokowanie OEM nie ma znaczenia, teraz chyba też to ma. Jak będzie w opcjach programistycznych status blokady Mi w którym można dodać urządzenie i konto do odblokowania to da się na tym romie odblokować. A czy to będzie miał się okaże, prawdopodobnie tak.
-
Nie można, trzeba to zrobić przez twrp, a żeby je uruchomić trzeba odblokować bl. Jak root to najlepiej na romie eu, china, ale nie global.
-
To korzystasz z najnowszej, źle zrozumiałem, ale na tel żony, zawisło na jakiejś starszej wersji, przestało mierzyć puls i musiałem wgrać pobrane apk z apkmirror.
-
Ściągnij z apkmirror, tylko tą nowszą wersję bo są dwie. Jakiś problem jest z tym że nie znajduje nowszej wersji, a ta najnowsza znajdzie firmware, wgra i puls zadziała. Niestety ID nadal tylko z eng.
-
Dzisiaj miałem pierwszy kintakt z tel z ofocjalnej dystrybucji prosto z ABC. Ogólbie pierwsze wrażenie dobre, a zaraz po pierwszym uruchomieniu wtopa. Wszystkie języki w wyborze opisane po chińsku. Oczywiście klikając po omacku udało się wybrać najpierw jakiś przypadkowy z naszymi literkami, ale ktoś nie obeznany może sie przerazić. Znowu Chińczycy coś przeoczyli, że rom global trafi poza Chiny.
-
A którą wersję masz 2016030, czy 2016031?
-
Bo tak jak wcześniej pisałem, login to mail, albo nr telefonu. Numer konta to sam telefon pamięta.
-
A próbowałeś w opcjach programistycznych to zaznaczyć? Przełącz na sieć komórkową i Dane komórkowe zawsze aktywne. Co do romu to najnowszy i zdecydowanie najlepszy ostatni dev 7.3.16 xiaomi.eu albo global. Ten stable wyszedł co prawda przed chwilą, ale nie jest ani najnowszy, ani najlepszy.
-
Dobrze, jak włączysz debugowanie usb w opcjach programistycznych to ta komenda adb devices też powinna zadziałać. Te sterowniki to sterowniki Googla podpisane cyfrowo i powinny się zainstalować normalnie przy instalacji pakietu. Jakby co to moge ci podesłać jakie powinny się zainstalować. U mnie ta komenda działa po podłączeniu działającego telefonu.
-
A jak podepniesz tel w trybie fartboot to komenda fastboot devices go wykrywa?
-
Z dwoma kartami problemu z przechodzeniem z 2G nie będzie, tylko za chwilę zabraknie ci pamięci. Tego b20 nie ma, a w Orange, Playu, teraz głównie to pasmo rozwijają.
-
Czyli sprzedawca niestety ciebie oszukał. Jest to powód do ewentualnego unieważnienia zakupu, ale łatwo nie będzie.
-
Powinien być na pudełku, jak nie to muszę poszukać gdzie i czym to znaleźć, bo nie pamiętam.
-
Już masz wersję dev tylko global nie xiaomi.eu. Tu powinno być dobrze. Co do porównania to tu masz temat: https://miuipolska.pl/forum/topic/20215-3s-international-vs-china-różnice/ Jest inne oznaczenie, china to: 2016030, international 2016031.
-
Raczej nie masz wersji z b20 i certyfikatu CE też nie., Ten problem z nie przechodzeniem z 2G występował ale tylko w częsci egzęplarzy. Możliwe że to jakaś wada fabryczna pewnej serii i ten zabieg z dwoma kartami pomaga. Na 100% to można stwierdzić dopiero mając roota i sprawdzić jakimś programem np. Mobile Network Guru jakie pasma obsługuje. Miałem styczność z kilkoma 3s i w żadnym ten problem nie występował. Ale wszystkie były z oficjalnej dystrybucji z b20.
-
Co sobie sprzedawca na aukcji napisał, nie musi być prawdą, on chce sprzedać. Weź do ręki pudełko i będziesz wiedział.
