Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. Działają działają. Mam wersje 8 i mam pass
  2. Bardzo wyczerpująca odpowiedź. Widzę kolega bardzo wysilił się intelektualnie żeby to napisać. Może jednak jeszcze na coś się zdobędziesz i rozwiniesz swą wypowiedź i chociaż jednym zdaniem napiszesz co uważasz za bzdury? A może jedno zdanie to jednak za dużo dla kolegi?
  3. Na razie siedź na czym siedzisz. Jak ochłoniesz i dokształcisz się to się baw
  4. Wczoraj safety net pojawił mi się na czerwono nagle
  5. 1 - mido to mido 2 - masz oficjalne oprogramowanie, nic nie wgrywasz 3 - niestety nie wiem
  6. Jeden z największych sklepów pokroju mediamarkt (tylko mniej sklepów stacjonarnych). Nic nie musisz wgrywać. Odpalasz i ściągasz najnowszą wersję przez ota
  7. To już nie lepiej kupić ze sferisa? Wersja International z globalem http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6903647834
  8. Uri0550

    Mi Band 2

    Nie musi. Miałem sparowanego mibanda 1 generacji z moim starym samsungiem s3 lte (z customem 6.0) i smart lock działał dokładnie jak teraz miband z moim rn3pro. Musiałem bardzo blisko zbliżyć żeby odblokować. Moja dziewczyna na stockowym 5.0 lg l90 też miała dokładnie tak samo. Więc tutaj nie jest wymogiem posiadanie telefonu xiaomi żeby całkiem sprawnie działało.
  9. Zarówno Nvidia i MiBox mają oryginalnego android tv. Będzie dokładnie tak samo. Tylko zastanawiam się czy wiesz że możesz instalować apki z pliku .apk jak w każdym androidzie? To że chrome nie ma w sklepie dla TV to nie znaczy że nie możesz zainstalować z apk...
  10. Widzę że jest nowa wersja modułu. Test v7
  11. @dzik 1. Flashnij w twrp Magisk uninstaller - LINK 2. Uruchom ponownie 3. Flashnij w twrp Magisk 13.3 - LINK 4. Uruchom ponownie 5. Flashnij w twrp Universal SafetyNet fix - LINK 6. Uruchom ponownie i sprawdź. Też mam kenzo i u mnie to zadziałało (na xiaomi.eu)
  12. @Prozac nie wierzę w to. Xiaomi nigdy nie potwierdziło telefonów które mają otrzymać andka 7.
  13. @slimdick Działa jesteś wielki masz browara u mnie
  14. @slimdick nie ma andka 7.0 na kenzo i mam wersję 7.5.18 magisk 13.3 z Twoim modułem i przeszło (ale netflixa dalej nie widać w google play ) Ale android pay nie wywala przy uruchomieniu
  15. @slimdick po wykonaniu uninstall mam takie cuś:
  16. Wrzuciłem na 13.3 i nie działa. Sprawdzę na 13.2
  17. Cześć, Mam RN3 PRO (kenzo) na romie xiaomi.eu 7.5.18 (andek 6.0.1) Próbowałem magiska 13.1 / 13.2 / 13.3 bez dodatkowego fixa i z dodatkowym fixem ale za każdym razem safety net wywala na czerwono. Mógłby ktoś podpowiedzieć co robię źle?
  18. Próbował ktoś podpiąć do miboxa kontroler z ps3 (sixaxis dual shock) albo kontroler z xbox one (pierwszej generacji)?
  19. Uri0550

    Słuchawka bluetooth

    Też nic takiego nie widzę w ustawieniach programistycznych RN3Pro + Tapatalk
  20. Masz w10? Ostatnio porobiło się coś złego ze sterownikami Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  21. Masz windows10? Była aktualizacja która psuje sterownik MTP https://budniu.wordpress.com/2017/03/08/cos-nie-poszlo-czyli-microsoftowa-wpadka-z-wpd/
  22. Co do iko to tak będzie problem z płatnościami zbliżeniowymi. Reszta funkcjonalności będzie nienaruszona XRN3P & Tapatalk
  23. Jeśli chodzi o samo urządzenie to jak najbardziej. Gorzej z serwisem bo technos otrzymuje ostatnio same negatywne opinie o serwisie XRN3P & Tapatalk
  24. Nowa wersja z dziś AGNi pureMIUI-MM v4.3:lowmemorykiller: account for unevictable pagesarm64: kill off the libgcc dependencyprima: Migrate QC prima wireless driver to official CM14.1 stateApply ipa_uc.c from caf/LA.BR.1.3.6_rb1.10Merge caf/LA.BR.1.3.6_rb1.11DOWLOAD (XDA upload issues)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...