Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. To w takim razie mogę to samo napisać o orange. Smsy nie doszły od 2 miesięcy.
  2. Nie potwierdzam. Odblokowywałem na Playu 6 u rządzeń (każdy inny numer play) i zawsze wszystko natychmiastowo.
  3. Czy spotkał się ktoś z jakimś dockiem z możliwością ładowania do telefonu rn3/rn3pro? Bo teoretycznie można kupić taki zwykły - ale one są pod takie modele gdzie gniazdo ładowania jest na środku.
  4. Wyszła dziś aktualizacja do 3.8 Mam zainstalowaną i śmiga wszystko aż miło patrzeć
  5. Najlepszy kernel jaki kiedykolwiek miałem I to już za czasów kiedy miałem jeszcze s3 lte Ten sam developer przerzucił się na kenzo i możecie być pewni najwyższej jakości z tym kernelem - wiem z doświadczenia na poprzednim telefonie (o ile xiaomi wypuści wszystkie źródła - ale mimo braków to dev i tak stara się coś zrobić na własną rękę) Ja na szczęcie mam FCP skaner linii papilarnych i aparat który jest obsługiwany przez wszystko
  6. Chyba jakieś nowe info apropo patchroma http://en.miui.com/thread-425303-1-1.html Tapatalk & RN3Pro
  7. Akurat taki sobie zamówiłem wczoraj ale ten do mi5 cholernie mi się podoba Tapatalk & RN3Pro
  8. a jest takie tylko że na redmi note 3 pro? Tapatalk & RN3Pro
  9. @lingo1 Miui9 będziesz mieć praktycznie na każdym urządzeniu (pewnie z wyjątkiem redmi 1 i mi2/mi2s). Jeśli chodzi o andka7 to nie przejmuj się nim całkowicie. MIUI chodzi swoimi drogami - co widać bardzo dobrze - jest dokładnie takie samo na 4.4, 5.0, 5.1, 6.0, 7.0 (trwają alfa testy na mi5). I oprócz wyższego numerka w ustawieniach nie zauważysz żadnej różnicy między 4.4 a 7.0
  10. @AdamKli Co 15 minut. Nie ufam "natychmiastowemu" @alex_master A zapomniałem, aplikacja systemowa nie potrzebuje autostartu. A poczta jest aplikacją systemową
  11. @AdamKli @alex_master Mam wrzuconą w autostart + kłódka i zawsze maile przychodzą tak jak powinny.
  12. @XiaoRén Co to za etui?
  13. Bardzo mało.
  14. @kamillm Mój rn3pro odblokowałem na global stable. Więc nie zawsze trzeba mieć deva. Ale fakt - na dev jest mniej problemów.
  15. A czy @Acid przypadkiem już nie pisał że te 2 screenshoty to fake?
  16. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy patrząc na to ile ramu zużywa miui to nie bierz mniej niż 3/32. Ja mam 3/32 i mi ledwo starcza. Z drugiej strony mama ma rn3 pro 2/16 i do jej zastosowań (telefon, sms, mail, yt, nawigacja google i nic więcej) to w zupełności wystarcza.
  17. To był dobry telefon ale ma "tylko" snapa 800/801 gdzie taki snap 650 z rn3pro jest ewidentnie mocniejszy. A nawet snap 616 z redmi 3 jest niewiele słabszy od 801... Więc jeśli chcesz przesiąść się z redmi 3 na coś wydajniejszego to celuj od snapa 808 / 650 (taka sama wydajność) w górę.
  18. http://technos-online.pl/
  19. 160 + vat to normalna cena. To już bardziej Ci się opłaca kupić u technosa... Tapatalk & RN3Pro
  20. Uri0550

    zmiana Romu redminote 3 pro

    @TomTom Na głównej stronie masz... https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  21. A konkretniej ze Śląska? Bo np między Częstochową a Żywcem to też jest niemała odległość Tapatalk & RN3Pro
  22. Uri0550

    Xiaomi MIX

    Tapatalk & RN3Pro
  23. Uri0550

    Xiaomi MIX

    Tapatalk & RN3Pro
  24. Uri0550

    polecane recovery RN3Pro

    Wgraj oficjalne ze strony twrp.me i wszystko powinno Ci działać. (tylko nie rób wipe system) Tapatalk & RN3Pro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...