-
Postów
720 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Treść opublikowana przez Uri0550
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Uri0550 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
To w takim razie mogę to samo napisać o orange. Smsy nie doszły od 2 miesięcy.- 8 775 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Uri0550 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Nie potwierdzam. Odblokowywałem na Playu 6 u rządzeń (każdy inny numer play) i zawsze wszystko natychmiastowo.- 8 775 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy spotkał się ktoś z jakimś dockiem z możliwością ładowania do telefonu rn3/rn3pro? Bo teoretycznie można kupić taki zwykły - ale one są pod takie modele gdzie gniazdo ładowania jest na środku.
-
kernel [MIUI / LOS & AOSP] AGNi Kernel
Uri0550 odpowiedział(a) na Daviteusz temat w Modyfikacje systemowe
Wyszła dziś aktualizacja do 3.8 Mam zainstalowaną i śmiga wszystko aż miło patrzeć -
kernel [MIUI / LOS & AOSP] AGNi Kernel
Uri0550 odpowiedział(a) na Daviteusz temat w Modyfikacje systemowe
Najlepszy kernel jaki kiedykolwiek miałem I to już za czasów kiedy miałem jeszcze s3 lte Ten sam developer przerzucił się na kenzo i możecie być pewni najwyższej jakości z tym kernelem - wiem z doświadczenia na poprzednim telefonie (o ile xiaomi wypuści wszystkie źródła - ale mimo braków to dev i tak stara się coś zrobić na własną rękę) Ja na szczęcie mam FCP skaner linii papilarnych i aparat który jest obsługiwany przez wszystko -
MIUI 8 Patchrom dostępny dla Android Marshmallow
Uri0550 odpowiedział(a) na Conor temat w Aktualności
Chyba jakieś nowe info apropo patchroma http://en.miui.com/thread-425303-1-1.html Tapatalk & RN3Pro -
Akurat taki sobie zamówiłem wczoraj ale ten do mi5 cholernie mi się podoba Tapatalk & RN3Pro
- 6 239 odpowiedzi
-
a jest takie tylko że na redmi note 3 pro? Tapatalk & RN3Pro
- 6 239 odpowiedzi
-
miui 9 android 7.1 Nowe informacje na temat MIUI 9 na Android 7.1 Nougat
Uri0550 odpowiedział(a) na leonov temat w Aktualności
@lingo1 Miui9 będziesz mieć praktycznie na każdym urządzeniu (pewnie z wyjątkiem redmi 1 i mi2/mi2s). Jeśli chodzi o andka7 to nie przejmuj się nim całkowicie. MIUI chodzi swoimi drogami - co widać bardzo dobrze - jest dokładnie takie samo na 4.4, 5.0, 5.1, 6.0, 7.0 (trwają alfa testy na mi5). I oprócz wyższego numerka w ustawieniach nie zauważysz żadnej różnicy między 4.4 a 7.0 -
@AdamKli Co 15 minut. Nie ufam "natychmiastowemu" @alex_master A zapomniałem, aplikacja systemowa nie potrzebuje autostartu. A poczta jest aplikacją systemową
- 6 239 odpowiedzi
-
- 2
-
-
@AdamKli @alex_master Mam wrzuconą w autostart + kłódka i zawsze maile przychodzą tak jak powinny.
- 6 239 odpowiedzi
-
@XiaoRén Co to za etui?
- 6 239 odpowiedzi
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Uri0550 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Popieram! Aczkolwiek nie mam telefonu na zbyciu- 8 775 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bardzo mało.
- 6 239 odpowiedzi
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Uri0550 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
@kamillm Mój rn3pro odblokowałem na global stable. Więc nie zawsze trzeba mieć deva. Ale fakt - na dev jest mniej problemów.- 8 775 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
miui 9 android 7.1 Nowe informacje na temat MIUI 9 na Android 7.1 Nougat
Uri0550 odpowiedział(a) na leonov temat w Aktualności
A czy @Acid przypadkiem już nie pisał że te 2 screenshoty to fake? -
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy patrząc na to ile ramu zużywa miui to nie bierz mniej niż 3/32. Ja mam 3/32 i mi ledwo starcza. Z drugiej strony mama ma rn3 pro 2/16 i do jej zastosowań (telefon, sms, mail, yt, nawigacja google i nic więcej) to w zupełności wystarcza.
-
To był dobry telefon ale ma "tylko" snapa 800/801 gdzie taki snap 650 z rn3pro jest ewidentnie mocniejszy. A nawet snap 616 z redmi 3 jest niewiele słabszy od 801... Więc jeśli chcesz przesiąść się z redmi 3 na coś wydajniejszego to celuj od snapa 808 / 650 (taka sama wydajność) w górę.
-
http://technos-online.pl/
-
160 + vat to normalna cena. To już bardziej Ci się opłaca kupić u technosa... Tapatalk & RN3Pro
-
@TomTom Na głównej stronie masz... https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
-
A konkretniej ze Śląska? Bo np między Częstochową a Żywcem to też jest niemała odległość Tapatalk & RN3Pro
- 3 odpowiedzi
-
- xiaomiredmi
- 3
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wgraj oficjalne ze strony twrp.me i wszystko powinno Ci działać. (tylko nie rób wipe system) Tapatalk & RN3Pro
