Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. Uri0550

    Redmi note 4

    @Wdzn No niby ten sam procesor ale jednak urządzenie inne więc nie wiem czy to się tu nadaje.
  2. Uri0550

    Redmi note 4

    @Wdzn Po co 2 razy wklejasz ten sam film?
  3. @Joker99 Skoro i tak czekasz to poczekaj aż wróci "Sellers shipping method". Wtedy ominiesz vat. Ale dość spamu. Wracamy do tematu r4 / mn2
  4. @ahr Potwierdzam. Zarówno na ie, edge, opera i chrome na w10
  5. Oczywiście że 650. Jest różnica między hd a fhd
  6. Uri0550

    Redmi note 4

    Totalnie nie opłaca się kupować rn4... rn3 pro jest tańszy i tak samo wydajny - ale na snapdragonie.
  7. @Joker99 ????? nie ma żadnego note ze snapem 616. Jak już to redmi 3 (nie note).
  8. Może czekają na jakiegoś snapa 660 czy coś I wtedy może byłby wydajności snapa 810 skoro 650 == 808
  9. Moim zdaniem dziś świadome zrezygnowanie z 3gb ram to dziwne zachowanie. Szczególnie kiedy miui jest dość ciężkie. Wejdźcie sobie do aktualnych tematów 6.8.18/6.8.25 i poczytajcie ile jest problemów na mi4 a ile na r3 RN3 PRO & Tapatalk
  10. @latet Jakby się zastanowić to dobry jest temat - a wszyscy piszą o złym telefonie. Bo rn4 już miał premierę a r4 i mn2 jeszcze nie - więc to o nich powinno się tu pisać - a o rn4 powinien powstać osobny wątek
  11. A jak to się ma do r4 / rn4 / mn2?
  12. @Joker99 warto
  13. @mrosi Tak apropopo to temat dotyczy redmi 4 a nie redmi note 4
  14. @Winiu89 No to masz szczęście No ale robimy mały offtop więc wystarczy
  15. @Uho Zanim miałem blaze to wgrałem radona v2.5 - nie polecam. Freezy w całym systemie, procesor zachowuje się jak w moim starym jednordzeniowym desire Z. Dla mnie blaze chodzi wyśmienicie
  16. @tpawel Kurde pokaż mi ten standard Bo jakoś u mnie standard to 40-60 dni (i nie mówię tylko o jednej kategorii - mówię o wszystkim co zamawiałem)
  17. @fakeeus Źle to napisałem - miałem na myśli że z Chin idzie miesiąc jak nie więcej RN3 PRO & Tapatalk
  18. Uri0550

    aktualizacja

    @Uggy Jaśniej niż tutoriale na stronie miuipolska.pl się nie da. Wejdź na tą stronkę i poczytaj sobie polecam RN3 PRO & Tapatalk
  19. Nie ma cła - jest vat 23%. Z tym że czy Ci go naliczą to już jest loteria. Jednakże jeśli kupujesz u goldawaya to wybranie seller shipping method pozwoli Ci na ominięcie vatu gdyż paczka idzie z Europy. I tak - poczekasz sobie z miesiąc RN3 PRO & Tapatalk
  20. @Joker99 Na ten moment? Wybrałbym rn3 pro. Jak by wyszło rn4 pro to już spokojnie nad nim można by było się zastanowić
  21. @Crocodil Blaze jest jeszcze nowszy niż oficjalny MM. Z tym że trzeba wziąć pod uwagę że blaze na razie nie będzie działać na 6.0 Miui8 5.1.1 - 3.10.7x Miui8 6.0.x - 3.10.8x Blaze v4 - 3.10.102
  22. @Crocodil Wgrałem blaze kernel v4 dla miui ani razu nie pojawił mi się msm_otg przy różnych konfiguracjach ładowarek i kabli
  23. @danio_96 No to teraz po naładowaniu używaj telefonu normalnie i daj screeny jak telefon będzie chodzić parę godzin Wtedy będziesz wiedział co wybudza Tak na przyszłość wszystko co jest w PowerManagerService jest nie do ruszenia - także tym wakelockiem się nie przejmuj
  24. @danio_96 Dlaczego niby nie sprawdzisz? 1. Na pierwszym screenie wakelock Detectora w prawym górnym rogu masz 3 ikonki. Kliknij na pierwszą z lewej (kwadracik z 8 nóżkami) i przełącz na "kernel wakelock" 2. W ustawieniach wakelock Detectora włącz tryb zaawansowany 3. Na pierwszym screenie z better battery stats tam gdzie masz napisane "cpu states" zmień na "kernel wakelock" RN3 PRO & Tapatalk
  25. @madmax86 Tak, jest to miui 8 stable na andku 5.1.1 RN3 PRO & Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...