Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. U mnie działa poprawnie
  2. @ZduneX25 Super! A teraz pytanie za 100pkt: będzie możliwość usunięcia timeline? Po co ma mi pokazywać 50 razy ten sam temat gdy dopisane w nim zostało 50 postów skoro wystarczy 1 raz pokazać temat z informacją czy jest przeczytany czy nie i odnośnikiem do pierwszej nieprzeczytanej?
  3. Również mi się to nie podoba. I nie jest to kwestia przyzwyczajenia - aktualnie jest po prostu masakrycznie nie ergonomicznie.
  4. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Urządzenie bardzo dobrze siedzi w opasce. Jak dostałem to miałem problem żeby włożyć a co dopiero żeby wypadło. Mam w rodzinie 5 mibandów i każdy działa perfekcyjnie. W każdym bateria trzyma około miesiąca, każdy poprawnie zlicza kroki, monitoruje sen i powiadamia (to ostatnie zależy od urządzenia z którym parujesz opaskę) SG3 LTE & Tapatalk 5.2.10
  5. W wersji przeglądarkowej forum nie pokazuje mi tematów w których uczestniczyłem. Mimo ustawienia własnego streama. Na tapatalku wszystko działa.
  6. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @kulig007 Nie zapędzaj się za bardzo. Nie ważne jak i co będę robić z moim mibandem on i tak nie pokaże wtedy kiedy ja chce. Raz jak machnę (bardzo rzadko), a raz jak jest nieruchomy (bardzo często).
  7. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    A mi ten gest nigdy nie działał. I dalej nie działa. Magia
  8. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Moim zdaniem jest to zarówno błogosławieństwo jak i przekleństwo mibanda. Potrafi idealnie zliczać kroki - jak sam zauważyłeś. Z drugiej strony zwykłe wstrząsy (nie wszystkie) zliczane są jako kroki.Bardzo dobrze to widać rano zaraz po obudzeniu. Bierzesz telefon do ręki, synchronizujesz i widzisz że śpiąc nabiło Ci np 40 kroków.
  9. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Nie przejmuj się Tym po pierwszej nocy się dowiesz Nic nie musisz z nią robić przed snem. Po prostu kładziesz się spać i tyle,
  10. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Jeżeli chodzi o oryginalność to ściągnij MiFit z Google Play Store i połącz. Jeżeli połączy to masz oryginał gdyż żadna podróba nie łączy się oficjalną aplikacją.Co do alternatywnych aplikacji to żadna z mi znanych nie odczytuje spania. Tylko i wyłącznie oficjalna. Ale nie jest problemem zainstalować drugą np MiBand Tools w której konfigurujemy powiadomienia na opaskę a w oficjalnej zbieramy dane z kroków i snu.
  11. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Rom miuipolska dla dowolnego urządzenia. Lub tutaj: https://mega.nz/#F!utMFmJZb!wmbSRk9ce5WHZPpA_KHT2Q
  12. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Mam kupionych 5 zamienników za niecałe 2$ - nie widzę żadnej różnicy. Na allbuy elderbary mi zamówił SG Tab2 & Tapatalk 5.2.5
  13. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Miałem tak praktycznie cały czas na poprzednich wersjach aplikacji. Teraz na najnowszej synchronizuje za każdym razem. No może raz na 3 dni muszę dłużej poczekać
  14. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Najnowsza aplikacja mifit to 1.6.352Najnowszy firmware do opaski (z kolorowymi diodami) to 1.0.10.14 Najnowszy firmware do opaski (z białymi diodami) to nie mam pojęcia
  15. Skoro żaden sprzęt xiaomi Ci nie pasuje to po co siedzisz na forum i zatruwasz życie innym?Jeszcze ani razu mi nie wypadły z uszu Youth Edition. Ani dziewczynie ani ojcu. I grają na prawdę przyzwoicie jak na słuchawki za 5$ (promocja fajna była).
  16. Widzę że pytanie padło ale nie widzę odpowiedzi Ktoś coś wie na ten temat? Bo w domu mam (oprócz mnie) jeszcze 2 osoby korzystające z mifita i mibanda.
  17. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    Bo np na forum en.miui.com piszą żeby nie ładować z ładowarki tylko z kompa bo bateria się szybciej psuje (z ładowarki). S3 LTE & Tapatalk 5.2.1
  18. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    A jak powinno się ładować mibanda? Z kompa? Czy można z ładowarki telefonu (5v 1a)? Bo ja do tej pory ładowałem z ładowarki i wszystko jest dobrze, a dziewczyny miband nagle zaczął tracić baterie 6% dziennie. S3 LTE & Tapatalk 5.2.1
  19. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    W Katowicach czy Frankfurcie czy innym europejskim lotnisku przechodziłem z mibandem na ręce. Z kolei w Toronto bardzo grzecznie poprosili o zdjęcie i wsadzenie do koszyka z resztą elektroniki. S3 LTE & Tapatalk 5.2.1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...