Urządzenie bardzo dobrze siedzi w opasce. Jak dostałem to miałem problem żeby włożyć a co dopiero żeby wypadło.
Mam w rodzinie 5 mibandów i każdy działa perfekcyjnie. W każdym bateria trzyma około miesiąca, każdy poprawnie zlicza kroki, monitoruje sen i powiadamia (to ostatnie zależy od urządzenia z którym parujesz opaskę)
SG3 LTE & Tapatalk 5.2.10