Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. @AdamKli Zobacz co Ci będzie lepiej odpowiadało. Ja po testach na swoim telefonie z moim stylem używania mam ustawione żeby nie blokował.
  2. @Endryu Wybacz, nie odebrałem tego wcale jako zdziwienie tylko próbę udowodnienia czegoś co nie istnieje. Jak zmienisz rom na china dev miflashem (wszelkie instrukcje dostępne na głównej stronie miuipolska.pl) to bez problemu odblokujesz i wgrasz wersję od Acida.
  3. To że masz śmieciowe miui z wirusami i śmieciami a nie oryginalny rom i na nim nie odblokujesz bootloadera. Nie ma globala na mi4c i zanim zaczniesz się rzucać to sprawdź sobie oficjalny dział downloadu na en.miui.com
  4. Redmi note 3 już ma 6.0 z miesiąc Tapatalk & RN3Pro
  5. Założyć konto i tak polecam. Tak samo jak pisać o odblokowanie bootloadera - bo nawet jak nie wykorzystasz teraz to będziesz już miał zgodę przyznaną. Sam system to oryginalny stable więc spokojnie możesz na nim zostać
  6. Założyć konto i tak polecam. A pisać o odblokowanie też polecam bo wcale nie musisz z niego skorzystać - będzie czekało na odpowiednią chwilę. Miui global na początek to spoko rom.
  7. Znam osobiście jedną osobę z mi4c i nawet jak odpali ciężka grę to telefon jest co najwyżej ciepły Tapatalk & RN3Pro
  8. Moim zdaniem mi4c jest zdecydowanie lepszy. Wydajnościowo to taki redmi note 3 pro w z mniejszym ekranem.
  9. Ale przecież note już jest odrzucony bo jednak za duży
  10. Jak czytasz na bieżąco tematy z aktualizacjami to zauważ ile osób narzeka na mi4, bo gps, bo wifi, bo bateria. A ile na redmi 3 pro - prawie nikt. Też tak myślałem gdy szukałem zastępcy do mojego s3 lte. Używałem na chwilę redmi 2 i szybko przerzuciłem się na redmi note 3 pro A do ekranu przyzwyczaiłem się po kilku dniach i teraz nie wyobrażam sobie używać mniejszego
  11. No to po co ma wydawać kasę na tą dwukrotną wydajność skoro z niej nawet nie skorzysta. Bez sensu.
  12. W takim razie śmiało bierz redmi 3 w wersji 3/32. W zupełności wystarczy. Bateria super, gps też, mocy wystarczy i przede wszystkim psują się o wiele rzadziej niż rn3pro (wg acida). I weź 3gb ramu - na miui się przyda. Tapatalk & RN3Pro
  13. Tak to wygląda Tapatalk & RN3Pro
  14. Kurcze ciekawe to, wniesie to jakiś powiew świeżości Tapatalk & RN3Pro
  15. Uri0550

    Mi Band 2

    @Pancur jeśli łączy się z mifit to masz oryginał.
  16. Uri0550

    Mi Band 2

    @fast12 Z moją miband1 (nie 2) wszystko działa i wysyła pominięte powiadomienia praktycznie za każdym razem jak zbliżę się do telefonu.
  17. Ja mam 2 simki włożone więc nie mam karty sd wszystko mam na wewnętrznej i działa
  18. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jvckenwood.ao2.kenwood.musicplay&hl=pl Po zainstalowaniu uruchom ją sobie, dopiero podłącz do radia w aucie i po podłączeniu pojawi Ci się okienko czy ten protokół ma być obsługiwany przez aplikację kenwood music play. Zaznaczasz że zawsze i klikasz ok. W tym momencie bez problemu radio ma dostęp do muzyki w telefonie I co najważniejsze - całe sterowanie muzyką jest z radia (kierownicy jak masz podłączone) a nie telefonu.
  19. Ja mam radio kenwooda i po pobraniu aplikacji kenwooda wszystko działa perfekcyjnie Tapatalk & RN3Pro
  20. @skay77 @hardy Ja korzystam z blaze. Radon mi nie podszedł wcale. Link do blaze (jeszcze NIE DZIAŁA na miui 6.0): http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/kernel-blaze-kernel-1-t3424981 Link do Radon (nie mam pojęcia czy działa na miui 6.0 bo nie śledzę tego tematu): http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/kernel-t3414884
  21. @mickarp To wgraj sobie kernel... Ja mam wgrany już blisko miesiąc i ani razu nie miałem brzydkich wakelocków. Ani msm_otg, ani innych (z wyjątkiem tych od odcisku palca na 6.8.18 - ale one są spowodowane nie kernelem więc tego kernel nie wyeliminuje).
  22. Ja jeszcze nie instalowałem 6 ale mam zamiar dziś z pełnym wipe. Więc zobaczymy w ciągu kilku dni. Polecam wgrać blaze kernel (zaraz wyjdzie kompatybilny z 6.0). Na nim ani razu nie miałem msm_otg.
  23. @mates21 430 wybudzeń uważasz za dużo? No chyba nie... To co powiesz w takim razie na setki tysięcy wybudzeń?
  24. Redmi note 3 pro (kenzo) już ma 6.0.1 od wersji 6.9.9 Redmi 3s ma 6.0.1 Redmi 3 / Redmi 3 Pro mają 5.1.1 RN3 PRO & Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...