Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. Jak masz odblokowany bootloader to wgrywasz twrp i w nim rom xiaomi.eu Nic więcej nie trzeba, proste RN3 PRO & Tapatalk
  2. @tomasznowak Ale po co skoro jesteś w DZIALE rn3 pro? Dział r3 pro jest tutaj: https://miuipolska.pl/forum/forum/177-redmi-3-pro/
  3. @tomasznowak ale jesteś w dziale redmi NOTE 3 pro więc się nie dziw że piszę o rn3pro
  4. Redmi note 4 i mi4 bym sobie odpuścił na Twoim miejscu. Między redmi note 3 pro a mi note pro to ten drugi będzie wydajniejszy ale droższy. RN3 PRO & Tapatalk
  5. @tomasznowak Przecież rn3pro obsługuje qc2.0 Ja mam ładowarkę qc3.0 i ładuje telefon na prawdę szybko RN3 PRO & Tapatalk
  6. Motorola 360 (pierwszej generacji) również działa bez zastrzeżeń RN3 PRO & Tapatalk
  7. Jakoś nie pamiętam żeby xiaomi zaprezentowało taki model. Więc nawet wątpię że istnieje RN3 PRO & Tapatalk
  8. Acid pisał RN3 PRO & Tapatalk I na stronie przecież nie ma linku do pobrania RN3 PRO & Tapatalk W sensie nie ma linka na miuipolska - był ale acid usunął. RN3 PRO & Tapatalk
  9. China dev i xiaomi.eu O global dev nic nie wiem RN3 PRO & Tapatalk
  10. Rom wycofany. Ucegla telefony RN3 PRO & Tapatalk
  11. Wartości po 1000 to wcale nie wakelock. Gdybyś miał 100 000 to już prędzej. Wydaje mi się że WiFi jest przyczyną
  12. @madmax86 Wifi piszesz że masz wyłączone a program pokazuje że wifi jest włączone zawsze. Sprawdź Wifi > ustawienia zaawansowane > Skanowanie zawsze dostępne (wyłącz jeśli włączone)
  13. A jak to wszystko ma sie do plotek/zapowiedzi r4/mn2? RN3 PRO & Tapatalk
  14. @Pawel978 No niestety... Nowe wersje już się uploadują ale nie widzę wśród nich do kenzo http://miuif.celogeek.com/6.9.1/
  15. @Redmi2 Temat nie o kenzo a sam pisałeś o kenzo wcześniej Hipokryzja się szerzy
  16. @Redmi2 Zacytowałem Cię jak pisałeś o kenzo a nie o special edition. I Ty mówisz że nie możesz podać linka do bety 6.0 dla kenzo, ja mówię że jak ktoś chce to na xda ktoś podał i znowu Ty że po co mi link do bety Chyba nie ogarnąłeś
  17. Nie wiem ale głęboko w to wierzę RN3 PRO & Tapatalk
  18. @wojtom poczekaj do jutra - będzie 6.0 RN3 PRO & Tapatalk
  19. Na xda zrobili temat z linkiem do bety [emoji14] RN3 PRO & Tapatalk
  20. Tianma nt5596 czarny przód / srebrny tył i 3/32 Dokładnie tak samo jak u@s4kron RN3 PRO & Tapatalk
  21. Zobaczymy co jutro przyniesie nam android 6.0 RN3 PRO & Tapatalk
  22. Gdziekolwiek nie kupisz to będziesz mieć "problem" z wgraniem wersji xiaomi.eu przez zablokowany bootloader No chyba że kupisz już odblokowany - dziś użytkownik forum wystawił w dziale giełda nowy redmi note 3 na snapdragonie - już odblokowany. RN3 PRO & Tapatalk @Maryjusz o ten
  23. Mało??? Ja nie mam ani jednego wakelocka z keyevents... Ani z ipc Resztę mam podobnie jak na obrazku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...