-
Postów
720 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Treść opublikowana przez Uri0550
-
Cześć, Właśnie doczytałem się że nasze kochane majfriendy starają się wprowadzić funkcję split screen dla miui9 opartego także o androida 6.x oryginalny artykuł na chińskim forum miui był napisany na forum redmi 4 ale miejmy nadzieję że wprowadzą to dla wszystkich co zostali na 6. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1474268
- 6 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- marshmallow
- split screen
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@bsimpson Mam od jakiegoś czasu - 3 miesiące. + Po ostatni update gra super czysto i głośniej. + Bardzo dobrze ładuje telefon czy inny sprzęt. + Transmiter może nadawać ile chce i nie zakłóca żadnej innej częstotliwości (focus mk1 1999, arosa 2004, civic 2007, megane 2010) Faktycznie nie da się przez to rozmawiać ale i tak mi to nie potrzebne bo mam słuchawkę BT xiaomi. Zdecydowanie polecam sprzęt każdemu. Szczególnie jak są promocje i można kupić na gearbest za 30zł
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Uri0550 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
@Orjon @ZIOLOISO po co się uparcie trzymacie tego supersu? Magisk jest 100 razy lepszy i daje safety neta na zielono...- 8 775 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
rom [7.0][PORT][EOL] MIUI 9 - by EPIC Team
Uri0550 odpowiedział(a) na Daviteusz temat w Modyfikacje systemowe
@us3r Zaryzykowałem i wgrałem bezpośrednio na xiaomi.eu. Sypnęły mi się motywy i odblokowanie palcem. Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń Chociaż nie. Jednak mam zastrzeżenia. Bardzo częste random rebooty mnie wnerwiają ostro. -
rom [7.0][PORT][EOL] MIUI 9 - by EPIC Team
Uri0550 odpowiedział(a) na Daviteusz temat w Modyfikacje systemowe
Instalował ktoś może bezpośrednio na xiaomi.eu bez żadnego wipe? Pytam bo bym chciał zmienić na ten rom a niezbyt mogę teraz robić wipe :-/ Tapatalk & RN3 Pro -
@fido jest git. Ten moment co wyskoczył Ci błąd to było tylko sprawdzenie.
-
@fido tylko w twrp i tyle. A co do szyfrowania to już Twoja decyzja
-
@fido no właśnie. A magisk potrafi ukryć roota przed wybranymi przez użytkownika aplikacjami
-
@fido zabezpieczenie google. Jak masz roota albo w jakiś sposób naruszyłeś oryginalny soft to nie spełniasz wymogów zabezpieczeń przez co pewne funkcje zostają wyłączone np Android Pay. Mogą z tego korzystać też deweloperzy zwykłych aplikacji np Netflix - jak masz zrootowany telefon to nie masz w google play netflixa (ale wciąż możesz sobie wgrać apk).
-
@fido @Karls Owszem inny. Ma tą przewagę że działa na nim safety net. Dlatego w mojej opinii to już sprawia że jest lepszy
-
@fido masz twrp? jak tak to ściągnij sobie zipa magiska i flash w twrp. Dokładnie tak samo jak super su. http://tiny.cc/latestmagisk a jakby Ci nie zainstalowało apki to tutaj sama apka https://github.com/topjohnwu/MagiskManager/releases/download/v5.4.3/MagiskManager-v5.4.3.apk
-
Mamy Tapatalk & RN3 Pro
-
Najnowszy oryginalny firmware + mod 3.1 wszytko działa
-
Dla androida i iOS (czyli jakieś 99% rynku) po pierwszym uruchomieniu musisz wpisać pin/hasło normalnie. Ze względów bezpieczeństwa.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Uri0550 odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Chyba u Ciebie się coś zmieniło, mi przechodzi do normalnej strony, tej co zawsze- 8 775 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@q_ral akurat tak trafiło. Ja mam rn3 pro z Tianma a moja mama ma rn3 pro z boe. Na co trafisz to w sumie loteria. A różnice nie są aż tak wielkie (przynajmniej między moim a mamy rn3). @rysib żaden rn4x nie ma b20. Telefon sprzedawany globalnie z tym pasmem to "Redmi Note 4 Global". Ktoś może pomyśleć inaczej gdyż RN4x to praktycznie ten sam telefon i oba mają tą samą nazwę kodową i pasuje do nich ten sam rom. Ale bez "X" ma b20.
-
Nie potrzebujesz bo w Kępnie wg UKE tylko PLAY ma nadajniki LTE 800MHz. @koala Potwierdzam co kolega @k3lt pisze. Sam posiadam telefon bez obsługi LTE 800 i często poza centrami gdzie są postawione nadajniki to ja nie mam LTE a inne osoby z tej samej sieci łapią LTE.
-
Skoro wszystko działa na 13.3 to po co się męczyć i wgrywać na nowo?
-
Ciekawostka, po restarcie jest pass Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Google lubi mnie denerwować... Na najnowszej wersji usług znowu jest false... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
http://lmgtfy.com/?q=miui+9+schedule
-
kernel [MIUI / LOS & AOSP] AGNi Kernel
Uri0550 odpowiedział(a) na Daviteusz temat w Modyfikacje systemowe
Faktycznie, jaki ja zacofany -
kernel [MIUI / LOS & AOSP] AGNi Kernel
Uri0550 odpowiedział(a) na Daviteusz temat w Modyfikacje systemowe
@Pawel978 Ja mam ostatnią - to jest 10.4. Działa dobrze, lepiej niż 10.3 -
Ostatnimi czasy lepszy jest magisk
-
A w ten sposób Nie zakładałem konta, przecież linki są podawane w tym temacie Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
