Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. Cześć, Właśnie doczytałem się że nasze kochane majfriendy starają się wprowadzić funkcję split screen dla miui9 opartego także o androida 6.x oryginalny artykuł na chińskim forum miui był napisany na forum redmi 4 ale miejmy nadzieję że wprowadzą to dla wszystkich co zostali na 6. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1474268
  2. @bsimpson Mam od jakiegoś czasu - 3 miesiące. + Po ostatni update gra super czysto i głośniej. + Bardzo dobrze ładuje telefon czy inny sprzęt. + Transmiter może nadawać ile chce i nie zakłóca żadnej innej częstotliwości (focus mk1 1999, arosa 2004, civic 2007, megane 2010) Faktycznie nie da się przez to rozmawiać ale i tak mi to nie potrzebne bo mam słuchawkę BT xiaomi. Zdecydowanie polecam sprzęt każdemu. Szczególnie jak są promocje i można kupić na gearbest za 30zł
  3. @Orjon @ZIOLOISO po co się uparcie trzymacie tego supersu? Magisk jest 100 razy lepszy i daje safety neta na zielono...
  4. @us3r Zaryzykowałem i wgrałem bezpośrednio na xiaomi.eu. Sypnęły mi się motywy i odblokowanie palcem. Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń Chociaż nie. Jednak mam zastrzeżenia. Bardzo częste random rebooty mnie wnerwiają ostro.
  5. Instalował ktoś może bezpośrednio na xiaomi.eu bez żadnego wipe? Pytam bo bym chciał zmienić na ten rom a niezbyt mogę teraz robić wipe :-/ Tapatalk & RN3 Pro
  6. @fido jest git. Ten moment co wyskoczył Ci błąd to było tylko sprawdzenie.
  7. @fido tylko w twrp i tyle. A co do szyfrowania to już Twoja decyzja
  8. @fido no właśnie. A magisk potrafi ukryć roota przed wybranymi przez użytkownika aplikacjami
  9. @fido zabezpieczenie google. Jak masz roota albo w jakiś sposób naruszyłeś oryginalny soft to nie spełniasz wymogów zabezpieczeń przez co pewne funkcje zostają wyłączone np Android Pay. Mogą z tego korzystać też deweloperzy zwykłych aplikacji np Netflix - jak masz zrootowany telefon to nie masz w google play netflixa (ale wciąż możesz sobie wgrać apk).
  10. @fido @Karls Owszem inny. Ma tą przewagę że działa na nim safety net. Dlatego w mojej opinii to już sprawia że jest lepszy
  11. @fido masz twrp? jak tak to ściągnij sobie zipa magiska i flash w twrp. Dokładnie tak samo jak super su. http://tiny.cc/latestmagisk a jakby Ci nie zainstalowało apki to tutaj sama apka https://github.com/topjohnwu/MagiskManager/releases/download/v5.4.3/MagiskManager-v5.4.3.apk
  12. Uri0550

    Mi Band 2

    Mamy Tapatalk & RN3 Pro
  13. Najnowszy oryginalny firmware + mod 3.1 wszytko działa
  14. Dla androida i iOS (czyli jakieś 99% rynku) po pierwszym uruchomieniu musisz wpisać pin/hasło normalnie. Ze względów bezpieczeństwa.
  15. Chyba u Ciebie się coś zmieniło, mi przechodzi do normalnej strony, tej co zawsze
  16. @q_ral akurat tak trafiło. Ja mam rn3 pro z Tianma a moja mama ma rn3 pro z boe. Na co trafisz to w sumie loteria. A różnice nie są aż tak wielkie (przynajmniej między moim a mamy rn3). @rysib żaden rn4x nie ma b20. Telefon sprzedawany globalnie z tym pasmem to "Redmi Note 4 Global". Ktoś może pomyśleć inaczej gdyż RN4x to praktycznie ten sam telefon i oba mają tą samą nazwę kodową i pasuje do nich ten sam rom. Ale bez "X" ma b20.
  17. Nie potrzebujesz bo w Kępnie wg UKE tylko PLAY ma nadajniki LTE 800MHz. @koala Potwierdzam co kolega @k3lt pisze. Sam posiadam telefon bez obsługi LTE 800 i często poza centrami gdzie są postawione nadajniki to ja nie mam LTE a inne osoby z tej samej sieci łapią LTE.
  18. Skoro wszystko działa na 13.3 to po co się męczyć i wgrywać na nowo?
  19. Ciekawostka, po restarcie jest pass Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  20. Google lubi mnie denerwować... Na najnowszej wersji usług znowu jest false... Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  21. http://lmgtfy.com/?q=miui+9+schedule
  22. Faktycznie, jaki ja zacofany
  23. @Pawel978 Ja mam ostatnią - to jest 10.4. Działa dobrze, lepiej niż 10.3
  24. Ostatnimi czasy lepszy jest magisk
  25. A w ten sposób Nie zakładałem konta, przecież linki są podawane w tym temacie Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...