Radek86

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Radek86

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krotoszyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ustawienia -> ekran blokady i hasła -> uśpienie
 2. Zainstalowałem ale przestaje działać po ubiciu aplikacji. Idzie to jakoś zmienić?
 3. Wg mnie ukrywanie notcha mija się z celem jeśli nadal powiadomień nie widać. Jak znikały tak nadal znikają (nawet jak jest notch ukryty).
 4. Ja na mi8 przesiadłem się z mi4c. Generalnie bez porównania na korzyść mi8. Co do notcha to nie byłem do niego uprzedzony, nawet mi się podobał i cały czas uważam, że jest spoko. Inna sprawa to powiadomienia i górna belka. Kupując mi8 chciałem tylko i wyłącznie wersję global, bez żadnego bawienia się w xiaomi.eu. W mi4c wszystkie powiadomienia było cały czas widać, nic nie znikało jak tu. Informacje dotyczące budzika, wyciszenia, wibracji, prędkości pobierania danych itp. wcale w mi8 nie widać. Powiem wam, że dla mnie to jest jedyna i nawet spora niedogodności. Wielu z was pisze, że można się do tego przyzwyczaić i pewnie można bo nie ma innego wyboru ale jest to dość upierdliwe za każdym razem rozwijać belkę żeby zobaczyć co wisi na górze.
 5. Radek86

  Etui / case

  Właśnie przed zarysowaniami aparatu to nie chroni. Kładąc fona na stole w oryginalnym etui słychać jak aparat o niego puka i jest duża szansa na jego zarysowanie. Nie rozumiem sensu dokładania tego etui do zestawu jeśli nie spełnia ono podstawowych funkcji. A wystarczyło by dołożyć z 0,5mm i pewnie bym nie narzekał Jedynie w kwestii chytu masz rację bo w etui się nie ślizga.
 6. Radek86

  Etui / case

  A jak jest z ochroną aparatu? Etui sporo wystaje ponad niego. Mam jeszcze oryginalne etui z zestawu z telefonem i powiem wam, że lepiej żeby go nie było bo nie daje wcale ochrony.
 7. Radek86

  Etui / case

  Nigdy nie miałem styczności z foliami ani szkłami, nie wiedziałem że tak będzie to wyglądać. Ty napisałeś, że masz tą shield i rozumiem, że u Ciebie jest bardzo dobrze z przejrzystością, tak?
 8. Radek86

  Etui / case

  Folia 3mk matte zamontowana, prosty montaż, leży całkiem dobrze. Jak podaje producent - dobrze redukuje odciski i refleksy. Tyle z plusów. Na minus - użytkowanie. Występuje tak zwana ziarnistość i bardzo słabo to wygląda z amoledem a białe tło już całkiem porażka. Wyświetlacz bardzo dużo przez to traci.
 9. Radek86

  Etui / case

  Nigdy nie miałem styczności z foliami ani szkłami na ekran bo ich po prostu nie używałem. Moje pytanie miało dotyczyć bardziej czy odciski faktycznie są mniej widoczne i czy te odbicia świetlne są mniejsze. Mam nadzieję, że tak jest bo zamówiłem 3mk Matte.
 10. Hej. Na mi8 (global) przesiadłem się z mi4c (xiaomi.eu) i miałbym kilka spraw. 1. Do kolegi pkonrad - ikonę kalendarza mam i podpisy są OK. 2. W globalu nie ma czegoś takiego jak "rozmiar siatki"? 3. Czy w przeglądarce internetowej można zmieniać nazwy ikonek na stronie startowej? Chodzi mi tylko o edycję. 4. Jak to jest z tymi motywami? Działają one czy nie działają? Można je ściągnąć z sieci?
 11. Radek86

  Etui / case

  A orientuje się ktoś czy pomiędzy powyższą folią a MK3 Matte jest duża różnica i czy czy warto dopłacić do tej drugiej?
 12. Radek86

  Etui / case

  Dostanę (czarny) telefonik na gwiazdkę i już się rozglądam za czymś takim. Powiedz mi mrosi - nadal pozytywnie? I czy masz do tego jakieś szkło? Generalnie interesowało by mnie wyłącznie na cały ekran a jeśli był by z tym problem to chyba nic nie będę naklejać.
 13. Dzisiaj zainstalowałem na mojego mi4c 2/16 miui 10 (8.8.30) poprzedzając to full wipe, którego jeszcze nigdy nie miałem okazji robić a telefon mam już dobre dwa lata. Pierwsze wrażenie OK, nic się nie przycina, nie wiesza. Jest po prostu dobrze i tak jak powinno być. Zobaczy się za kilka dni czy tygodni (nie jestem zwolennikiem częstej zmiany ROMów) co to będzie dalej.
 14. Witam, mam redmi 4pro, Miui 7.6.8, twrp 3.0.2-0. Chciałbym zaktualizować system do najnowszej wersji i prosiłbym o podpowiedź czy mogę od razu zainstalować nowy rom czy coś pośredniego muszę zaktualizować.
 15. Poproszę opinie użytkowników wersji 2/16 jak u was z miui9. Jakiś czas temu słyszało się o problemach związanych pewnie z małą ilością RAMu. Jest coś lepiej w tej kwestii? Jak u was działa Miui 9?