dudijack

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dudijack

 • Rank
  Użytkownik

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  3

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Braniewo
 • Zainteresowania
  IT

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wymiana - 15 minut. W skali 1-5 moim zdaniem 2. Kupiłem porządne złącze na Allegro więc jak ktoś chce podam namiary na priv.
 2. Problem częściowo rozwiązany. Winne jest złącze USB. Dokonałem podmiany na "noname" z Allegro ( w którym nie działa niestety mikrofon - reklamacja ) i ładowanie działa prawidłowo.Stad pytanie do użytkowników gdzie można kupić sprawdzone złącze do Mi5?
 3. Problem jest tak niespotykany, że pozwoliłem go sobie opisać w ww. wątku. Telefon MI-5 posiadam od blisko 3 lat . Do października ubiegłego roku ładowanie baterii przebiegało bezproblemowo w oparciu o dowolną ładowarkę i przewód USB C. Od tego pamiętnego miesiąca telefon można naładować tylko oryginalnym kablem xiaomi. Inne przewody są "ignorowane" przez telefon. Jedynym rozwiązaniem jest restart telefonu, wtedy po ponownym uruchomieniu z już podpiętym innym kablem następuje i ładowanie i transfer danych . Może jakaś mądra głowa zna rozwiązanie tego problemu?
 4. Witam . Neiopacznie uaktualniłem poprzez Aptoide systemowa szukajkę. Od tego momentu mam do wyboru tylko chińskie wyszukiwarki. Jest możliwość przywrócenia wyszukiwarki z xiaomi.eu? Moj rom 10.0.1.0 stable
 5. Witam.Panie, Panowie czy istnieje sposób na zmianę koloru ikon paska powiadomień bez użycia xposed. Niestety xposed do androida 7.xx jest na tle niestabilne , że działanie telefonu jest na dłuższą mete nie do przyjęcia.
 6. dudijack

  MIUI 7.9.21

  Witam.Być może to odosobniony przypadek, ale ani ta wersja romu , ani poprzednia nie "trzyma" ustawień głośności. Po zablokowaniu i odblokowaniu telefonu głośność spada do min. Na dłuższą mete wyklucza rom z użycia ...
 7. xiaomi.eu 6.12.8 fix w ciagu max 10 sek w domu, na dworzu 1>2>3 czyli moim zdaniem rewelacja
 8. Sprawdz czy Telefon jest widziany w menadzerze urzadzeń : - musi być w kontrolerach jako Qualcom ......cos tam cos tam ( bez błedów). W Miflashu w trybie download musi byc oczywiscie na porcie COM ... Generalnie jesli zrobisz wg poradnika Redmi2 powinno isc bez problemów.
 9. Gdzie to sprawdzić? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 10. Witam. Po zainstalowaniu miui update do wersji 6.8.18 przestała dochodzić cześć smsow z Banku Millennium. Jeśli ktoś spotkał się z tym problemem proszę o info. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka