Jump to content

dudijack

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About dudijack

 • Rank
  Użytkownik

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  3

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Braniewo
 • Zainteresowania
  IT

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=1130 Brac póki sa (wiem, że drogo ale to oryginał)
 2. Witam. Czy przy przejściu z androida 9 na 10 wymagany jest full wipe ( format całego telefonu)? Po instalacji ROMU telefon dostaje bootlopa niestety i nie wstaje. W trakcie instalacji otrzymuje natomiast informację, że ROM próbuje ingerować w bootloadera....
 3. Rozwiązanie: Problemem była aplikacja "Google" w wersji beta ( powodowała "crash" aplikacji Obiektyw Google )
 4. Pacjent: Mi6. Obiektyw Google zaimplementowany w aplikację Miui Camera. Problem: Aktualizacja aplikacji Obiektyw Google powoduje crash tejże aplikacji jak również uniemożliwia jej uruchomienie z poziomu Aplikacji aparatu. Prośba: proszę support o udostepnienie zaktualizowanej aplikacji aparatu pod Androida 9.
 5. Odświeżę temat. Jest szansa na animację z MIUI 12?
 6. Bug z biometria dotyczy tylko opcji odblokowania telefonu po restarcie (lub pierwszym włączeniu). Tej opcji nie ma w Romach Global i EU, została dodana dodatkowo (i nie działa ), więc suma sumarum nie wpływa ona na działanie romu. Na ten temat muszą sie wypowiedzieć uzytkownicy , którzy zainstalowali ww. Rom. Według. mnie działa prawidłowo i płynnie.
 7. Wifi , bluetooth włączone 24h, wytrzymuje 1.5 dnia Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 8. Pobierz Tweak AKT_Profile_1.6_FINAL.zip Wejdź do TWRP i zainstaluj ww. zip. Otwórz aplikację „Terminal”: 1.Wpisz kod: su po uzyskaniu praw dostępu do katalogu głównego wpisz AKT 2. Wybierz 1. OP3 / Snapdragon 820 ... oraz sekcje:1 lub 2 lub 3…. 3.Wybierz preferowany profil (polecam Project Zhana i XANA np. Zhana Balanced w sekcji Balanced ) Gotowe! Ciekawostka: punkt 6 w sekcji Bateria – „Projekt XANA Bateria Extreme” nie jest przeznaczony do gier, ale możliwy jest 14 godzinny SoT na matrycy Amoled! Profile można
 9. Przecież można poprostu wyłączyć tryb ciemny w opcjach programisty... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 10. Witam serdecznie. Wciąż wielu posiadaczy smartfonów jest właścicielami flagowej niegdyś MI5. Niestety od dawna smartfon nie jest aktualizowany. Swego czasu wpadłem na pomysł uaktualnienia i połączenia najlepszych modyfikacji romów MIUITR oraz Global. Wersja jaką przedstawiam jest wersją Alfa, jednak jest wersją w pełni funkcjonalną. Zaznaczam że nie jestem profesjonalnym Developerem. Zapraszam do testowania. Uwagi mile widziane. UWAGA: Instalacja tylko przez TWRP (wymagany root ). Przed instalacją wykonaj w TWRP czyszczenie „Dalvik /ART. Cache”, „Cache”, „System” oraz „Data” (nie tr
 11. Działa. Występuje jeszcze problem z miuihome.apk. Aplikacja dekomplikuje się, ale za nic nie można skomplikowac jej ponownie.
 12. Na wstepie prosze o przeniesienie tematu do działu Modyfikacje Techniczne ( pomyliłem działy ). Co do błędu, ( frameworki zainstalowane) żaden nie wyskoczył, wszystko zrekomplikowało sie poprawnie.
 13. Witam serdecznie. Mam problem z modyfikacja pliku "settings.apk", uściślając dokonuje tłumaczeń na język pl . Do komplikacji aplikacji uzywam "BatchApkTool". Proces dekomplikacji przebiega prawidłowo zmiana arrays i string w values-pl również. Jednak po ponownej komplikacji i podmianie aplikacji w systemie telefon wstaje tylko do czarnego ekranu ( power menu działa). Nadmienię , że modyfikacje innych aplikacji przebiegają prawidłowo. Proszę szanownych userów o pomoc.
 14. Najpierw zainstaluj "magisk_selinux_manager" . Instalacje mozna przeprowadzic z poziomu magiska .
×
×
 • Create New...